سنتکام حمله به مقر نیروهای آمریکا در سوریه را تائید کرد؛ احتمال «نقش» نیروهای مورد حمایت ایران

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️سنتکام حمله به مقر نیروهای آمریکا در سوریه را تائید کرد ▪️ یک مقام رسمی سنتکام به اسکای نیوز عربی گفت بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد شبه‌نظامیان مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران، پایگاه نظامی تنف سوریه را هدف قرار داده‌اند

پایگاه تنف در سال ۲۰۱۶ برای مقابله با گروه دولت اسلامی که در آن زمان بخش شرقی سوریه را در اختیار داشت،‌ ایجاد شد. این پایگاه در نزدیکی بزرگراه دمشق به بغداد قرار دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سوال شاه_والا:جناب پرزیدنت بایدن عزیز آیا میخواهید بعنوان رئیس جمهور تنها کشور ابرقدرت بی رقیب جهان فقط بنشینید و تماشا کنید که چطور چندتا آخوند حیف نون مردنی نیروهای امریکائی را با عقب افتاده ترین موشکها مورد تهدید و حمله نظامی قرار میدهند؟لطفا بفکر آبروی ملت بزرگ امریکا باشید

در حال حاضر بهترین و مطمئن ترین راه حل برای مشکل خاورمیانه و جهان براندازی رژیم ملایان12 امامی است و بهترین و سریعترین و مطمئن ترین راه براندازی ملایان ولایت علی حمله_نظامیست. این یک جنگ_آسان_کم_هزینه است که سریعا به نتیجه میرسد. نیروهای نیابتی خامنه ای بسیار ترسو و ضعیف هستند.

نیروهای حزبل تحت فرمان شیخ حسن لبنانی کمتر از10هزار نفر هستند چونکه کل نیروهای سپاه پاسداران در ایران 100هزار نفرند که فقط30هزار نفرشان رزمی می باشند و الباقی لجستیک و دفتری و غیره هستند که در صورت جنگ_داخلی_لبنان بسرعت نابود میشوند پس حمله_نظامی_اسرائیل به خامنه ای بی خطر است

فقط به دموکراتها و بایدن گفت خاااک کل کره زمین......

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حکومت نقش پدری را دارد که فرزندان خود را به قتل می‌رساندچه ربطی به شاهنامه و سهراب و رستم و ... داشت. کیونش میخاست سیبیل ، سیبیل پرپشت و کلفت که توی غرب براش میزنند دسر سه جاف، کمبودی نداشت پسر مون بابت درپوش گذار چرند میگه! چون المانهایی که استفاده کرده ربطی به جمهوری اسلامی نداره.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آغاز لیگ برتر با دروغ به فیفا؛ ورود به استخر آزاد، به ورزشگاه ممنوع
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تحویل نخستین بخش از پهپادهای «آک سونغور» به فرماندهی نیروهای دریایی ترکیهرئیس سازمان صنایع دفاعی ترکیه از تحویل نخستین بخش پهپادهای «آک سونغور» به فرماندهی نیروهای دریایی ترکیه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بلاروس سفیر فرانسه را وادار کرد خاک آن کشور را ترک کند؛ احتمال اقدام متقابل پاریساتحادیه اروپا از به رسمیت شناختن انتخاب لوکاشنکو برای ششمین دوره ریاست جمهوری خودداری کرده است. در همین راستا، سفیر فرانسه نیز برای مدت بیش از یک سال از ارائه اعتبارنامه خود به رئیس جمهوری بلاروس خودداری کرده بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

موزه بریتانیا قدیمی‌ترین نقشه جهان از ستارگان را به نمایش می‌گذارد«لوح آسمان نبرا» با قدمت ۳۶۰۰ سال، اولین بار در شرق آلمان در سال ۱۹۹۹ میلادی کشف شد. این اثر یکی از قدیمی‌ترین آثار طراحی شده از کیهان در جهان است و پیش از این هرگز در بریتانیا در معرض نمایش نبوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رییس کمیسیون اروپا لهستان را به تحریم‌های شدید تهدید کرد | DW | 19.10.2021اورزولا فون‌ در لاین لهستان را به دلیل حکم دادگاه قانون اساسی این کشور به تحریم‌های شدید تهدید کرد. بر اساس این حکم قوانین قضایی لهستان بر قوانین اروپا برتری دارند. نخست وزیر لهستان از این حکم حمایت کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »