آغاز به کار ستاد انتخاباتی جلیلی و ۱۴ کاندیدای اصول‌گرای دیگر

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

حسین_نقوی_حسینی، رییس ستاد سعید_جلیلی در انتخابات ۹۲: «حداقل ۱۵ شخصیت اصول‌گرا برای انتخابات_ریاست_جمهوری در حال کار و فعالیت هستند. آن‌ها ستاد تشکیل داده‌اند، دفتر زده‌اند و افراد را دعوت و برنامه را تنظیم می‌کنند.» بخوانید👇اصولگرایان ستاد_انتخاباتی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«سعید جلیلی» و ۱۴ چهره اصول‌گرا ستاد انتخاباتی خود را در سطوح مختلف تشکیل داده و وارد رقابت‌ انتخاباتی شده‌اند.

به گزارش «ایران‌وایر»، نقوی حسینی، سخن‌گوی سابق «کمیسیون امنیت ملی» مجلس شورای اسلامی روز ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ در گفت‌وگو با «نامه‌نیوز»، کاندیداتوری سعید جلیلی، عضو شورای عالی امنیت ملی را قطعی دانسته و گفته است: «آقای جلیلی از جمله نامزدهای در معرض انتخاب است، روی برنامه کار کرده و می‌کند و بالاخره در ارزیابی‌ها، برنامه آقای جلیلی مدنظر قرار خواهد گرفت. بله، او ورود پیدا می‌کند و از کاندیداهای ۱۴۰۰ است.

سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، مساله جمعیت را دارای ابعاد اجتماعی، بهداشتی و امنیت ملی می‌داند و از نمایندگان خواسته بود در کنار پی‌گیری قوانین مربوط به آن، به دنبال محقق کردن این قوانین در دستگاه‌های کشور باشند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش به تغییر اسامی دو خیابان به یاد دو خبرنگار: کار دیگری بلد نیستید!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ارائه پیشنهاد تعویق یک ماهه کنکور سراسری به ستاد ملی مقابله با کرونا
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

با حضور پرزیدنت ترامپ، کنفرانس کشورهای اهداکننده به لبنان آغاز شد🔺با حضور پرزیدنت ترامپ، کنفرانس کشورهای اهداکننده به لبنان آغاز شد ⚡️کنفرانس اینترنتی اهداکنندگان کمک به لبنان با شرکت پرزیدنت ترامپ و رهبران دیگر کشورها،‌ به میزبانی مشترک امانوئل مکرون، ‌رئیس جمهوری فرانسه، و سازمان_ملل متحد، روز یکشنبه آغاز شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آغاز پروازهای چارتر و سیستمی از روسیه به آنتالیا، بودروم و دالامان ترکیهپروازهای چارتر و سیستمی از روسیه به فرودگاه‌های آنتالیا، بودروم و دالامان ترکیه از فردا دوباره از سرگرفته می‌شود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جبران خسارت کرونا با خانه‌نشین کردن نیروی کار/ کاهش درآمد کارگران به رغم افزایش هزینه‎هادر شرایطی که دستمزد اشتغال کامل نیز جوابگوی مخارج کارگران نیست، بعد از پشت سر گذاشتن محدودیت‎های ناشی از کرونا، برخی کارفرمایان از کارکنان خود می‎خواهند به صورت ناقص کار کنند و از برخی حقوق و مزایای خود دست بکشند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 37 هزار 106 نفر رسیدشمار مبتلایان به کرونا در افغانستان با شناسایی 37 مورد جدید طی شبانه‌روز گذشته به 37 هزار و 106 نفر و شمار قربانیان نیز به 1321 تن رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »