آصفری: از یکسو جوانان را به طرح‌های دانش بنیان تشویق و از سویی اینترنت را گران می‌کنیم

31/01/1401 08:42:00 ق.ظ

آصفری، نماینده مجلس: *از یکسو جوانان را به طرح‌های دانش بنیان تشویق و از سویی اینترنت را گران می‌کنیم *ما در قیمت اینترنت مانند آنگولا هستیم *عواید ناشی از افزایش قیمت اینترنت در جیب چه کسی می‌رود؟

نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در مقایسه قیمت اینترنت در ایران با سایر کشورهای دنیا، اظهار کرد: امروز می‌توان گفت که ما در قیمت اینترنت مانند کشور آنگولا هستیم و در آنگولا نیز اینترنت به همین گرانی ارائه می‌شود که در ایران وجود دارد. وی با بیان اینکه «متاسفانه امروز قیمت اینترنت بسیار گران شده است و خانواده‌ها در حال مواجهه با مشکلاتی جدی در این زمینه هستند»، خاطر نشان کرد: به غیر از کسب و کارهای اینترنتی، بخش قابل توجهی از کسب و کارهای فعال در کشور از اینترنت استفاده می‌کنند...

وی با بیان اینکه «متاسفانه امروز قیمت اینترنت بسیار گران شده است و خانواده‌ها در حال مواجهه با مشکلاتی جدی در این زمینه هستند»، خاطر نشان کرد: به غیر از کسب و کارهای اینترنتی، بخش قابل توجهی از کسب و کارهای فعال در کشور از اینترنت استفاده می‌کنند بر همین اساس نیز افزایش قیمت اینترنت می‌تواند هزینه‌های این کسب و کارها را افزایش دهد؛ در این شرایط فشار ناشی از افزایش قیمت اینترنت بر دوش مردم خواهد بود.

این نماینده مجلس در مقایسه قیمت اینترنت در ایران با سایر کشورهای دنیا، اظهار کرد: امروز می‌توان گفت که ما در قیمت اینترنت مانند کشور آنگولا هستیم و در آنگولا نیز اینترنت به همین گرانی ارائه می‌شود که در ایران وجود دارد.

آصفری با انتقاد از کیفیت ارائه اینترنت در کشور گفت: متاسفانه سرعت اینترنت در کشور بسیار پایین است و ما در مقایسه با کشورهای منطقه سرعت و رتبه قابل قبولی نداریم؛ نمایندگان مجلس در این زمینه در جلسات اخیر تذکری جدی به وزیر ارتباطات دادند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

بانک جهانی ارزیابی خود از نرخ رشد اقتصادی جهان در سال جاری را تغییر دادبه گفته دیوید مالپاس، رئیس بانک جهانی، رشد اقتصاد جهان که پیش از این ۴.۱ درصد پیش‌بینی شده بود به ۳.۲ درصد کاهش خواهد یافت.

از واردات بنزین تا کسری ۱۵هزار مگاوات برق/ حرف از صادرات انرژی در ایران بیهوده استاستاد دانشگاه صنعتی‌شریف با بیان اینکه به جای اینکه صحبت از صادرات بکنیم باید سیاست انرژی را باتوجه به شرایط تعریف کنیم، گفت: در بهترین حالت در سال جاری واردکننده نخواهیم بود اما سال آینده واردات خواهیم داشت.

شهردار مسکو: ۲۰۰ هزار نفر در پایتخت روسیه در خطر از دست دادن شغل خود هستندسرگئی سوبیانین دلیل این مسئله را توقف فعالیت شرکت‌های خارجی در روسیه به‌دلیل جنگ اوکراین عنوان کرد. Hello I am a translator I know twenty languages I like to read your page I am from Iran I speak Chinese, Japanese and South Korean well

باور-۳۷۳؛ از شایعه حضور در جنگ اوکراین تا نمایش در رژه روز ارتشدر رژه روز ارتش در ایران، از جمله سامانه ضد موشکی باور ۳۷۳ نمایش داده شد که ادعا شده بود برای استفاده در تهاجم به اوکراین در اختیار روسیه قرار گرفته است. از این سامانه چه می‌دانیم؟ گزارشاتی از توافق برای انتقال سامانه باور 373 به سوریه، منتشر شده است. رادیو فردا، 22 تیر 1399

چرا مصرف استروئید در بین بدنسازان مرد در بریتانیا در حال افزایش است؟ - BBC News فارسینظام بهداشت‌ودرمان ملی بریتانیا (ان‌اچ‌اس) می‌گوید شواهد و مطالعات نشان می‌دهند مصرف استروئیدهای آنابولیک خطرات بسیاری، از جمله ناباروری و اختلال نعوظ تا اعتیاد و طاسی در پی دارند.

شمار قربانیان سیل در آفریقای جنوبی به بیش از ۴۰۰ نفر رسید | DW | 18.04.2022شمار کشته‌شدگان سیل آفریقای جنوبی که در پی بارندگی‌های شدید رخ داده به بیش از ۴۰۰ نفر افزایش یافته است. بسیاری هنوز مفقودند. یکی از بزر‌گ‌ترین بنادر تجاری آفریقا به‌شدت از سیل آسیب دیده است.