آشنایی با سالم چیگل؛ از کارداری در عمان تا مذاکره با برانکو

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برای شناختن «سالم چیگل»، باید در تمام حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، علمی، سیاسی و ورزشی ایران سر بکشید. او سایه‌ای است که تقریبا در تمام عرصه‌ها حضور دارد. کارمند وزارت خارجه که دستهایش را وارد تمام حوزه‌های مالی می‌کند. گزارش younesipour 👇 راستی_آزمایی

آن‌ که نماینده باشگاه پرسپولیس در مذاکره با برانکو ایوانکوویچ خوانده شده است، تا این‌جا کارمند وزارت‌ خارجه، سهامدار یک شرکت معدنی، یک موسسه علمی و آموزشی و یک شرکت خدمات بیمه بهداشتی است. این سیاهه، ادامه دارد.

بهمن سال ۱۳۹۵ که سفارت ایران در عمان از «باشگاه استقلال خوزستان» برای حضور در تورنمنت ۸جانبه دعوت کرد، «بهمن روشنایی»، سرپرست وقت این باشگاه، در گفت‌وگو با رسانه‌ها از تلاش‌‌ها و کمک‌‌های سالم چیگل در سفارت عمان این‌گونه تشکر«بهرام قاسمی»، سخنگوی وقت وزارت خارجه ایران، بود که به کشورهای عمان و کویت سفر کرد تا پیام «حسن روحانی»، رییس‌جمهور ایران، را برای توسعه روابط دوستانه بین دو سوی آب‌ر‌اه استراتژیک خلیج فارس به دولت‌مردان این کشورها برساند.

او با همه دغدغه‌هایش در تمامی امور صنفی مرتبط و غیرمرتبط، به عنوان نماینده‌ باشگاه‌های ایرانی در عمان با باشگاه‌ها، فدراسیون‌ها یا افراد حقیقی وارد مذاکره می‌شود. خروجی جلساتش را هم دارو بوشیچ، وکیل برانکو ایوانکوویچ، در یک کلمه خلاصه کرده است؛ «شرم‌آور».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

در ارتباط با اخبار متعددي كه در مورد شخصي بنام سالم چيگل در وبسايت خود منتشر ميكنيد و توضيحات و عكسها را شخص ايشان به شما ميدهند ، لازم به ذكر هست صداقت خبري ارجحيت به هرگونه وجه دريافتي مي باشد ، و افراد عادي با جستجوي اخبار به اينگونه شياداني اعتماد كرده و مال و ناموس خود را به امانت ايشان ميسپارند ، لطفا طبق شرف و غيرت ايراني موارد ذيل را مطالعه و سعي در رعايت صداقت خبري داشته باشيد

در ارتباط با اخبار متعددي كه در مورد شخصي بنام سالم چيگل در وبسايت خود منتشر ميكنيد و توضيحات و عكسها را شخص ايشان به شما ميدهند ، لازم به ذكر هست صداقت خبري ارجحيت به هرگونه وجه دريافتي مي باشد ، و افراد عادي با جستجوي اخبار به اينگونه شياداني اعتماد كرده و مال و ناموس خود را به امانت ايشان ميسپارند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا آمریکا می‌تواند در آسیا با چین مقابله کند؟ - BBC News فارسیاعضای گروه غیررسمی گفت‌وگوی امنیتی چهارجانبه یا 'کوآد' - ایالات متحده، هند، استرالیا و ژاپن - می‌خواهند با افزایش همکاری نظامی و تجاری اتحاد خود را قویتر کنند تا بلکه بتوانند مانع از رشد بیشتر نفوذ چین در منطقه هند-آرام شوند. به کوری چشم بی‌بی‌سی فارسی: بله. Justice4Navid من این مقاله رو نخوندم و نمیخونم چون میدونم القا میکنید طوری که به نفع چین باشه. ولی آمریکا دهنشون رو سرویس میکنه مردم هم بعد از براندازی تک تک کارکنان بی بی سی رو برای محاکمه میکنن. بدبخت تر از هندی ها ادم وجود نداره روح گاندی شاد هیچ وقت فکرشو نمیکرد مردم میلیاردیش از زیر انگلیس بلند بشن برن زیر امریکا بخوابن!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دست تحریف با انگیزه به دنبال شبهه‌افکنی در زمینه دفاع مقدس استرهبر انقلاب: قبول قطعنامه پایان جنگ مدبرانه بود رهبر انقلاب: قبول قطعنامه که امام به آن جام زهر گفتند،کار مدبرانه‌ای بود که درآن مقطع باید انجام می‌گرفت اگر مدبرانه نبود اگر عاقلانه نبود امام انجام نمیداد.ما ازنزدیک شاهد بودیم و می‌دیدم که چه دارد میگذرد مث اینکه وضعیت نظام قرمزه سید یکی به نعل میزنه یکی به میخ کار به جایی رسیده که صحبت از جام زهر میکنن پس انتقام سختتون رفت تو کونتون ینیا افتاب پرست به این سرعت تغییر نمیکنه که شما تغییر میکنید برا حفظ نظام کثافت جمهوری اسلامی اقای خامنه ای شما هم زهر و هم گوه مدبرانه را یکجا خواهید خورد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: ایران آماده مبادله همه زندانیان با آمریکا استآقای ظریف با اشاره به تلاشِ از دید ایران «ناکام» ایالات متحده در فعال کردن مکانیسم ماشه و بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل متحد گفت که ایالات متحده اکنون در شورای امنیت منزوی است و باید ضمن بازگشت به برجام به این توافقنامه بین‌المللی احترام بگذارد. گروگان بگیرید تا مبادله کنید. نوادگان_هیتلر، ببخشید دولتهای اصلی اروپا هم از شما حمایت میکنند. این جوری به غلط کردن می افتید هنوز امضای ترامپ خشک نشده 🤣🤣🤣 یعنی ۸۰ میلیون مبادله میشند چه جوری میتونند یعنی همه امون میریم امریکا 🤣🤣🤣🤣
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کاریکاتور/ ضیافت امرا خائن با کروکودیل خون‌آشام!- گرافیک و کاریکاتور کاریکاتور تسنیم - Tasnimچرا اتحادیه عرب به این وضع رقت‌بار گرفتار شده؟ / اسرائیل به هیچ یک از توافقات خود با اعراب پایبند نبوده است / رژیم‌های عربی همواره خود را مدافع آرمان فلسطین نشان می‌دادند، اما در نهان با دشمن صهیونیستی روابطی را تعریف کرده بودند، اما اکنون نفاق آنها آشکار شده است و این موضوع موجب خشم ملتهای مسلمان شده و سازشکاران باید هزینه‌های بسیار سنگینی پرداخت کنند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

زنان عضو تیم مذاکره کننده کابل با طالبان چه کسانی هستند؟چهار زن عضو تیم ۲۱ نفره کابل برای مذاکره با نمایندگان طالبان در نشست دوحه هستند. این زنان برای برقراری صلح و آزادی در افغانستان رو در روی نمایندگان گروهی می‌نشینند و چانه‌زنی می‌کنند که طی دو دهه گذشته از هیچ تلاشی برای سلب آزادی و حقوق اولیه آنها فرو گذار نکرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهوری الجزایر: از توافقنامه عادی سازی عربی با اسرائیل استقبال نمی‌کنیمرئیس‌جمهوری الجزایر تاکید کرد، کشورش از توافقنامه عادی سازی عربی با اسرائیل را استقبال نمی‌کند و هرگز جزئی از آن نخواهد بود. کون خامنه‌ای سوخته، پس نتیجه می‌گیریم. به تخم چپ اسب جومونگ Giti Pourfazel, a 78 year old women's rights lawyer was arrested a couple of weeks ago and is held in Iran's notorious Evin prison. She has defended many activists such as NasrinSotoudeh during her lengthy career. Giti was one of 14 women that asked for Khamenei's resignation.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »