آزادی بسکتبالیست‌های ایرانی پس از چند ساعت بازداشت در فرودگاه تهران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعضای تیم ملی بسکتبال ایران به دلیل همراه داشتن 46 قلم مواد خوراکی غیر مجاز که چند ساعت بازداشت شده بودند، آزاد شدند. - خبرگزاری آناتولی

اعضای تیم ملی بسکتبال ایران به دلیل همراه داشتن 46 قلم مواد خوراکی غیر مجاز که چند ساعت بازداشت شده بودند، آزاد شدند.اعضای تیم ملی بسکتبال ایران که از سوی پلیس فرودگاه بین‌المللی «امام خمینی» بازداشت شده بودند، بعد از گذشت چند ساعت و با نامه‌نگاری کمیته ملی المپیک آزاد شدند. تنها 3 بازیکن سرشناس تیم ملی به همراه یکی از اعضای کادرفنی در بازداشت بودند که البته این نفرات هم با وثیقه 20 میلیون تومانی آزاد شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، روز گذشته چند تن از اعضای تیم با همکاری یکدیگر اقدام به وارد کردن 46 قلم جنس غیرمجاز کرده‌اند و برای ورود غیرقانونی این اقلام خوراکی غیرمجاز، آن را بین برخی اعضای تیم تقسیم کرده‌اند. اما پلیس فرودگاه متوجه ماجرا شده و نتیجه آن بازداشت تمامی افراد تیم بود. تیم ملی بسکتبال ایران پس از برگزاری چند دیدار دوستانه در ژاپن به ایران بازگشته است که در بدو ورود به این کشور بازیکنان آن بازداشت شدند.

گفته می‌شود این نخستین بار نیست که چنین اتفاقی برای ملی پوشان بسکتبال ایران رخ می‌دهد. پیش از این به دلیل همراه آوردن تعدادی گوشی تلفن همراه تیم ملی بسکتبال دردسر ساز شده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کیم جونگ اون چند مسئول ارشد کره شمالی را به دلیل سهل‌انگاری در مقابله با کرونا برکنار کردکره شمالی تاکنون به طور رسمی ثبت هیچ موردی از ابتلا به بیماری کووید۱۹ را تایید نکرده است؛ ادعایی که صحت آن از سوی بسیاری از کشورها از جمله کره جنوبی و ایالات متحده زیر سوال رفته است. دقیقا از چی از سمتشون یا زندگیشون؟! بهتره بگی از زندگی برکنار کرد اعدام با ضد هوايى😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جمهوری چک از روسیه مبلغ ۲۵.۵ میلیون یورو غرامت خواستجمهوری چک پس از انفجارها در وربتیچ مبلغ ۲۵.۵ میلیون یورو از روسیه غرامت خواست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جوان تراجنسیتی در آمریکا پس از ۷ سال در «جدال سرویس‌های بهداشتی» پیروز شدگوین گریم طی هفت سال گذشته از حق خود برای استفاده از سرویس بهداشتی پسران در دبیرستان دفاع کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

میزان افزایش قیمت خانه در پایتختمیزان افزایش قیمت خانه در پایتخت آخرین گزارش‌ها از وضعیت معاملات مسکن در تهران از این حکایت دارد که به طور متوسط هزینه خرید بیش از ۷۰ درصد نسبت به پارسال افزایش داشته است سگ تو وجود و روح صاب مملکت مردم ایران وقتی انقلاب کردند : ملا خمینی از آن راه دور از فرانسه گفت : من خمینی همه را که خانه ندارند صاحب خانه می کنم مردم ایران ساده چه وعده ها که از ملاها خمینی خامنه ای روحانی شنیدند ولی هرگز به عمل نرسیده ولی به عرض ملاها برسانم محتاج شاه شدید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رشد جمعیت میلیونرها در ایران رکورد جهان در سال ۲۰۲۰ را شکستتعداد میلیونرهای ایرانی در سال ۲۰۲۰ به ۲۵۰ هزار نفر و نرخ رشد مجموع ثروت این افراد نیز در این سال به بیش از ۲۴.۳ درصد رسید. Funny, own a junk car and you are a millionaire. Not even a billionaire is considered rich considering exchange rate 1,000,000.00 x 25,000= 25,000,000,000.00 is only a million dollars. تبریک به دولت_امید که امید سرمایه دارها و سلبریتی ها بود! بزودی خیلی زود باید پس بدن نگن ماکه باجمهوری اسلامی کاری نداشتیم وقتی خرتوخرشه وشلوغ ازالان مردم طعمه های خودشونو نشون کردن مثل پرویزبادپا که اول انقلاب ریخت توی خونه سرهنگه هم مالشو برد هم به دختراش تجاوزکرد عروسی توکوچه ماهم میاد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یورو در مرز ۳۰ هزارتومان؛ دلار آمریکا قله ۸۴ روز پیش را دوباره فتح کردطی ۱۰ روزی که از مشخص شدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران می‌گذرد، نرخ دلار در بازار آزاد تهران بیش از هزار و ۵۵۰ تومان (معادل ۶.۵ درصد) افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »