رشد جمعیت میلیونرها در ایران رکورد جهان در سال ۲۰۲۰ را شکست

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رشد جمعیت میلیونرها در ایران رکورد جهان در سال ۲۰۲۰ را شکست جزئیات بیشتر🔽

موسسه مطالعاتی کَپ‌جِمِنای با انتشار گزارش جهانی ثروت در سال ۲۰۲۱ اعلام کرد که جمعیت میلیونرهای جهان در سال گذشته میلادی ۶.۳ درصد و مجموع ثروت آنها نیز ۷.۶ درصد افزایش یافته ولی این رشد در ایران به ترتیب ۲۱.۶ و ۲۴.۳ درصد بوده و به همین دلیل این کشور با جهش سه پله‌ای در رده‌بندی جهانی به رتبه چهاردهم صعود کرده است.

موسسه مطالعاتی کَپ‌جِمِنای، رشد ثروتمندان در ایران را متاثر از عواملی همچون رشد ۶۲۵ درصدی ارزش مبادلات بورس اوراق بهادار تهران در فاصله مارس تا ژوئیه سال گذشته میلادی، رکورد شکنی شاخص کل این بورس در ماه اوت سال گذشته و تصمیم دولت ایران مبنی بر تزریق ۱ درصد منابع صندوق توسعه ملی کشور در بازار سهام دانسته‌ است.

بدین ترتیب، ایران از بزرگترین رقیب خود، عربستان سعودی که با حضور ۲۱۰ هزار میلیونر در رده هفدهم جهان قرار دارد، پیشی گرفته است. در میان کشورهای خاورمیانه پس از عربستان سعودی، کویت دارای بیشترین تعداد میلیونرهاست و در جایگاه هجدهم جهان قرار دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بزودی خیلی زود باید پس بدن نگن ماکه باجمهوری اسلامی کاری نداشتیم وقتی خرتوخرشه وشلوغ ازالان مردم طعمه های خودشونو نشون کردن مثل پرویزبادپا که اول انقلاب ریخت توی خونه سرهنگه هم مالشو برد هم به دختراش تجاوزکرد عروسی توکوچه ماهم میاد

تبریک به دولت_امید که امید سرمایه دارها و سلبریتی ها بود!

Funny, own a junk car and you are a millionaire. Not even a billionaire is considered rich considering exchange rate 1,000,000.00 x 25,000= 25,000,000,000.00 is only a million dollars.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جوان تراجنسیتی در آمریکا پس از ۷ سال در «جدال سرویس‌های بهداشتی» پیروز شدگوین گریم طی هفت سال گذشته از حق خود برای استفاده از سرویس بهداشتی پسران در دبیرستان دفاع کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بحران آب در ایران؛ ۲۰ سال دیگر زندگی در برخی شهرها ممکن نیست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: تورم متوسط در 3 سال 32 درصد استرئیس جمهوری ایران تورم متوسط این کشور در 3 سال اخیر را 32 درصد اعلام و دلیل آن را «تروریسم اقتصادی» و «کرونا» دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پلیس یونان آثار پیکاسو و موندریان را که در سال ۲۰۱۲ دزدیده شده بودند کشف کردسه نقاشی رنگ و روغن متعلق به دو استاد نقاشی قرن بیستم و همچنین یک اثر متعلق به نقاش ایتالیایی قرن ۱۶ در یک حرکت کاملاً برنامه‌ریزی شده در ۹ ژانویه ۲۰۱۲ از موزه هنرهای ملی یونان دزدیده شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش ازدواج دختران زیر ۱۳ سال در روستاهای بم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارشگر ویژه سازمان ملل خواهان تحقیق درباره نقش ابراهیم رئیسی در کشتار سال ۶۷ شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »