آخرین آمار کرونا در ایران و کشورهایی که بیشترین شمار مبتلایان را دارند

19/06/1399 08:16:00 ب.ظ

تا یک ماه پیش آمار مبتلایان کرونا در روسیه و برزیل هم از نظر حقیقی و هم از نظر نسبی، بسیار کمتر از امروز بود، اما ناگهان سیر صعودی گرفت.

تا یک ماه پیش آمار مبتلایان کرونا در روسیه و برزیل هم از نظر حقیقی و هم از نظر نسبی، بسیار کمتر از امروز بود، اما ناگهان سیر صعودی گرفت. آسوشیتدپرس اروپا در میان کشورهای اروپایی، آلمان که ظاهرا از همان ابتدا عملکرد بهتری در مهار کرونا...

آسوشیتدپرس اروپا در میان کشورهای اروپایی، آلمان که ظاهرا از همان ابتدا عملکرد بهتری در مهار کرونا داشت، به نسبت آمار پایین‌تری از مبتلایان دارد. ایتالیا نیز پس از آن که برای مدتی به نخستین کانون شیوع کرونا در اروپا بدل شد، با مهار نسبی این ویروس وضعیت بهتری پیدا کرد، به طوری که امروز با حدود ۲۸۰ هزار مبتلا و ۳۵ هزار و ۵۶۰ فوتی، در جایگاه نوزدهم واقع شده است.

کرونا در فرانسه؛ ۲۲ مدرسه و ۱۰۰ کلاس درس باز نشده تعطیل شد در چند روز اخیر و همزمان با بازگشایی مدارس آمار کرونا در فرانسه و چند کشور اروپای مرکزی از جمله اسلواکی و جمهوری چک بار دیگر نگران‌کننده شده و آمار مبتلایان بالا رفته است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آمار قربانیان کرونا در جهان از 900 هزار نفر گذشت

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 18 شهریور 1399براساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 19 شهریور 1399براساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

بیش از 18 هزار نفر به‌دلیل کرونا از مرز کانادا با آمریکا بازگردانده شدند

کرونا در ترکیه؛ شمار بهبودیافتگان از 252 هزار نفر گذشتوزارت بهداشت ترکیه مجموع بهبودیافتگان ویروس کرونا را 252 هزار و 152 نفر اعلام کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزارت صحت افغانستان از احتمال موج دوم کرونا در فصل سرما هشدار داد - BBC News فارسیوزارت صحت عامه/بهداشت افغانستان می‌گوید میزان رویدادهای مثبت کرونا در بین موارد مشکوک به حدود ده درصد کاهش یافته است، اما این وزارتخانه از احتمال آغاز موج دوم این بیماری در فصل سرما هشدار می‌دهد. مسئولان همچنین از افراد در معرض خطر می‌خواهد دست‌کم از واکسن سرماخوردگی برای رو به رو شدن با خطر کمتر استفاده کنند.