کرونا, کانادا, آمریکا, آژانس خدمات مرزی کانادا, آمریکا, کانادا, کرونا

کرونا, کانادا

بیش از 18 هزار نفر به‌دلیل کرونا از مرز کانادا با آمریکا بازگردانده شدند

08/09/2020 11:10:00 ق.ظ

بیش از 18 هزار نفر به‌دلیل کرونا از مرز کانادا با آمریکا بازگردانده شدند

08.09.2020تورنتو/ سید آیدوغان/ خبرگزاری آناتولیآژانس خدمات مرزی کانادا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 18 هزار و 341 نفر قصد داشتند از آمریکا به کانادا عبور کنند اما از سوی مرزبانان این کشور بازگردانده شده‌اند.براساس این بیانیه، در بازه زمانی 22 مارس تا 2 سپتامبر 5300 نفر با اهداف گردشگری تقاضای سفر از آمریکا به کانادا کردند. همچنین بیش از 1000 نفر به‌مقصد تفریح و بالغ بر 1000 تن دیگر نیز برای خرید درخواست عبور به کانا کردند.

رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود المپیک توکیو؛ علی داودی در وزنه‌برداری مدال نقره گرفت - BBC News فارسی شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

Telegram: Instant View

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به بیش از 1 میلیون و 25 هزار نفر رسیدمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در روسیه با شناسایی 5195 مورد جدید طی یک روز گذشته به 1 میلیون و 25 هزار و 505 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

انتخاب رشته بیش از ۳۲ هزار پذیرفته شده آزمون ارشدسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از ۳۲ هزار پذیرفته شده در آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ خبر داد و گفت: این مهلت روز سه شنبه ۱۸ شهریور ماه پایان می پذیرد.

بیش از صدهزار تن با راهپیمایی در پایتخت بلاروس خواستار استعفای آلکساندر لوکاشنکو شدندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

وزارت دفاع افغانستان: بیش از 50 شبه‌نظامی طالبان در ولایات مختلف کشته شدند

تحقق پوشش بیمه‌ اجتماعی رایگان‌ برای بیش از یک میلیون خانوار روستاییوزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از پوشش بیمه اجتماعی رایگان و همگانی برای یک میلیون و چهارصد هزار خانوار خبر داد.

بیش از ۶۰۰ مخالف و یک چهره سرشناس اپوزیسیون در بلاروس دستگیر شدندوزارت کشور بلاروس با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تایید دستگیری ۶۳۳ نفر به دلیل آنچه «نادیده گرفتن قانون منع اجتماعات» خوانده شده، اعلام کرد که ۳۶۳ تن از این افراد تا زمان بررسی پرونده تخلفاتشان در دادگاه در بازداشت موقت باقی خواهند ماند.