بیش از 18 هزار نفر به‌دلیل کرونا از مرز کانادا با آمریکا بازگردانده شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مرزبانان کانادا از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بیش از 18 هزار نفر را از مرز این کشور با آمریکا بازگرداندند.

آژانس خدمات مرزی کانادا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 18 هزار و 341 نفر قصد داشتند از آمریکا به کانادا عبور کنند اما از سوی مرزبانان این کشور بازگردانده شده‌اند.

براساس این بیانیه، در بازه زمانی 22 مارس تا 2 سپتامبر 5300 نفر با اهداف گردشگری تقاضای سفر از آمریکا به کانادا کردند. همچنین بیش از 1000 نفر به‌مقصد تفریح و بالغ بر 1000 تن دیگر نیز برای خرید درخواست عبور به کانا کردند. در این بیانیه با اشاره به اینکه 15 هزار و 980 نفر از این افراد شهروند آمریکا و بقیه نیز تبعه کشورهای مختلف بوده‌اند، آمده است: طی این مدت 448 مسافر هوایی که از سایر کشورها به کانادا سفر کرده‌اند، به‌دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم بازگردانده شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به بیش از 1 میلیون و 25 هزار نفر رسیدمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در روسیه با شناسایی 5195 مورد جدید طی یک روز گذشته به 1 میلیون و 25 هزار و 505 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتخاب رشته بیش از ۳۲ هزار پذیرفته شده آزمون ارشدسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از ۳۲ هزار پذیرفته شده در آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ خبر داد و گفت: این مهلت روز سه شنبه ۱۸ شهریور ماه پایان می پذیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیش از صدهزار تن با راهپیمایی در پایتخت بلاروس خواستار استعفای آلکساندر لوکاشنکو شدندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزارت دفاع افغانستان: بیش از 50 شبه‌نظامی طالبان در ولایات مختلف کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تحقق پوشش بیمه‌ اجتماعی رایگان‌ برای بیش از یک میلیون خانوار روستاییوزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از پوشش بیمه اجتماعی رایگان و همگانی برای یک میلیون و چهارصد هزار خانوار خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بیش از ۶۰۰ مخالف و یک چهره سرشناس اپوزیسیون در بلاروس دستگیر شدندوزارت کشور بلاروس با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تایید دستگیری ۶۳۳ نفر به دلیل آنچه «نادیده گرفتن قانون منع اجتماعات» خوانده شده، اعلام کرد که ۳۶۳ تن از این افراد تا زمان بررسی پرونده تخلفاتشان در دادگاه در بازداشت موقت باقی خواهند ماند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »