بیش از 18 هزار نفر به‌دلیل کرونا از مرز کانادا با آمریکا بازگردانده شدند

08/09/2020 11:10:00 ق.ظ

کرونا, کانادا

بیش از 18 هزار نفر به‌دلیل کرونا از مرز کانادا با آمریکا بازگردانده شدند

08.09.2020تورنتو/ سید آیدوغان/ خبرگزاری آناتولیآژانس خدمات مرزی کانادا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 18 هزار و 341 نفر قصد داشتند از آمریکا به کانادا عبور کنند اما از سوی مرزبانان این کشور بازگردانده شده‌اند.براساس این بیانیه، در بازه زمانی 22 مارس تا 2 سپتامبر 5300 نفر با اهداف گردشگری تقاضای سفر از آمریکا به کانادا کردند. همچنین بیش از 1000 نفر به‌مقصد تفریح و بالغ بر 1000 تن دیگر نیز برای خرید درخواست عبور به کانا کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به بیش از 1 میلیون و 25 هزار نفر رسیدمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در روسیه با شناسایی 5195 مورد جدید طی یک روز گذشته به 1 میلیون و 25 هزار و 505 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

انتخاب رشته بیش از ۳۲ هزار پذیرفته شده آزمون ارشدسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از ۳۲ هزار پذیرفته شده در آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ خبر داد و گفت: این مهلت روز سه شنبه ۱۸ شهریور ماه پایان می پذیرد.

بیش از صدهزار تن با راهپیمایی در پایتخت بلاروس خواستار استعفای آلکساندر لوکاشنکو شدندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

وزارت دفاع افغانستان: بیش از 50 شبه‌نظامی طالبان در ولایات مختلف کشته شدند

تحقق پوشش بیمه‌ اجتماعی رایگان‌ برای بیش از یک میلیون خانوار روستاییوزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از پوشش بیمه اجتماعی رایگان و همگانی برای یک میلیون و چهارصد هزار خانوار خبر داد.

بیش از ۶۰۰ مخالف و یک چهره سرشناس اپوزیسیون در بلاروس دستگیر شدندوزارت کشور بلاروس با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تایید دستگیری ۶۳۳ نفر به دلیل آنچه «نادیده گرفتن قانون منع اجتماعات» خوانده شده، اعلام کرد که ۳۶۳ تن از این افراد تا زمان بررسی پرونده تخلفاتشان در دادگاه در بازداشت موقت باقی خواهند ماند.

مرزبانان کانادا از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بیش از 18 هزار نفر را از مرز این کشور با آمریکا بازگرداندند.مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در روسیه با شناسایی 5195 مورد جدید طی یک روز گذشته به 1 میلیون و 25 هزار و 505 نفر رسید.فاطمه زرین‌آمیزی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب، اظهار کرد: از ساعت ۲۰ روز گذشته(شنبه ۱۵ شهریور) کلید سئوالات و پاسخنامه کلیه رشته‌های امتحانی آزمون ارشد در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.عکس از آرشیو در حالی که تظاهرات مردمی علیه آلکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهوری بلاروس، وارد پنجمین هفته خود شده است، ده‌ها هزار تن روز یکشنبه ۱۶ شهریور با راهپیمایی به سمت محل سکونت رئیس جمهوری در پایتخت خواستار استعفای او شدند.

08.09.09.2020 تورنتو/ سید آیدوغان/ خبرگزاری آناتولی آژانس خدمات مرزی کانادا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 18 هزار و 341 نفر قصد داشتند از آمریکا به کانادا عبور کنند اما از سوی مرزبانان این کشور بازگردانده شده‌اند. زرین‌آمیزی با تاکید براینکه بیش از ۳۲ هزار و ۵۵۲ داوطلب در آزمون ارشد ۹۹ انتخاب رشته کردند، اظهار کرد: تعداد ۴۲۴ هزار و ۲۷۶ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مجاز به انتخاب رشته شدند. براساس این بیانیه، در بازه زمانی 22 مارس تا 2 سپتامبر 5300 نفر با اهداف گردشگری تقاضای سفر از آمریکا به کانادا کردند. شمار قربانیان کرونا در روسیه نیز با فوت 61 نفر طی 24 ساعت گذشته به 17 هزار و 820 نفر رسیده است. همچنین بیش از 1000 نفر به‌مقصد تفریح و بالغ بر 1000 تن دیگر نیز برای خرید درخواست عبور به کانا کردند. لوکاشنکو به مدت ۲۶ سال،‌ یعنی از سال ۱۹۹۴ تاکنون، بلاروس را با «مشت آهنین» اداره و منتقدان و آزادی مطبوعات را در آن کشور سرکوب کرده است.

در این بیانیه با اشاره به اینکه 15 هزار و 980 نفر از این افراد شهروند آمریکا و بقیه نیز تبعه کشورهای مختلف بوده‌اند، آمده است: طی این مدت 448 مسافر هوایی که از سایر کشورها به کانادا سفر کرده‌اند، به‌دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم بازگردانده شدند. همچنین میزان افزایش روزانه موارد ابتلا در روسیه 0. .