آخرین خبرهای جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | DW | 05.06.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

حملات هوایی اسرائیل به سوریه ۹ کشته بر جا گذاشت بر اثر حملات هوایی ارتش اسرائیل به استان مرکزی حما در سوریه ۹ سرباز کشته شدند. دیده‌بان حقوق بشر سوریه می‌گوید کشته‌شدگان یا 'به نیروهای ارتش سوریه تعلق دارند و یا از نیروهای ایرانی متحد بشار اسد' بوده‌اند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بولیوی برای صرفه‌جویی در بحران کرونا سفارتخانه‌های خود در ایران و نیکاراگوئه را می‌بندد

خانم آنز روز پنج‌شنبه اعلام کرد که بولیوی علاوه بر این دو سفارت‌خانه، سه وزارتخانه فدرال را نیز تعطیل می‌کند. رئیس ‌جمهوری آمریکا بارها از نحوه اطلاع‌رسانی صدای آمریکا انتقاد کرده بود. به گفته ترامپ، برخی خبرها و گزارش‌های این شبکه در حمایت از چین، روسیه و ایران بوده است. مسئولان صدای آمریکا در مقابل، هرگونه جانبداری از سیاست‌های این سه کشور را رد کرده و بر استقلال و بی‌طرفی این رسانه تاکید کرده‌اند.

از آنجا که در جریان این حملات تعداد زیادی هم به شدت مجروح شده‌اند، دیده‌بان حقوق بشر سوریه احتمال می‌دهد که تعداد کشته‌ها افزایش پیدا کند.- دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، می‌گوید آزادی مایکل وایت از زندان نشان می‌دهد که"توافق با ایران ممکن است". ترامپ در توییتر مایکل وایت را"گروگان" آمریکایی در ایران خواند و از تماس تلفنی خود با او خبر داد. به گفته او وایت پس از ترک ایران در روز گذشته هم‌اکنون در زوریخ در سوئیس است و آماده پرواز به سمت آمریکا.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برجام یه چیزای دیگه ای هم گفته ها!!

ایران الان اینقدی اورانیوم داره بتونه موشک هسته ای بسازه و باقی ماندش بازم از حد مجاز بیشتر باشه 😂😂 البته اگ تا الان نساخته باشه

و حالا؟

کدوم برجام ..همونی که اروپا در تعهداتش زاییده ..

😎👍

خاک بر سر اروپا

غرق نشده، داشتیم سیستم خودانهدامیش رو گردگیری می‌کردیم که یهو با موفقیت آزمایش شد!

حالا اين بوليوي كجا هست؟ يادم مياد يه همچين داستاني باعث شد با جيبوتي آشنا شدم اونم گويا باهامون به هم زده بود 😉😂😂😉

سرِدارِ چماقدار سالامی بد نبود درب آن قابلمه معروف را به جای رد یابی دوقطبی!🤣! کرونایی، میداد حتی نیم قطبی در ردیابی بارانِ گلوله های اسرائیلی ، دانشجفنگانِ بسیج عمومی جاهلان و عقب مانده گان تغئیر عمل میداند تا اسیران بیچارهٌ افغانی حرم لااقل وقتی برای کفن پوشیدن پیدا میکردند 🧐

تلویزیونهای فارسزبان خارجی باید با اصل هویت و علوم طبیعی خردمندانه ی حقیقی تک گانه ی ملتهای موسسان ایران ایرانیان عمل کنند نه با هویت دروغین و علوم شئونیزم فارسی جاهلیت هفتگانه ی فتنه سازی اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران.

عوامل رادیو فردا و صدای آمریکا ماسستتون را کیسه کنید ،رئیس عوض شد.

یعنی اینکه دارن سفارتشونو در کشورای بی اهمیت میبندن ایران شده خاک بر سرتون با کشورداریتون

ایکاش ما ایرانیان هم میتوانستیم ، نه به دلیل صرفه جویی ؟! بلکه ممانعت از جنایات و دُزدیها و فساد و ویرانگریهایِ بیشتر ، درب این حکومت اِشغالگر و انتخاب نشده توسط ملت را از اساس گِل بگیریم و ملت و مملکتی را از تعرض بیشتر و به قهقرا رفتن حفظ کنیم !!! ایکاش

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین خبرهای پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | DW | 04.06.2020گلوشو اینقدر فشار داد و علیرغم بارها تذکر ملتمسانه از سوی مقتول به او راه نفس نداد! این یعنی قتل عمد! بالاخره علت بازداشت شدن فلوید چی بوده نفست بالا بیاد این تو زندان مادرش گاییده میشه. زنده نمی مونه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمار ابتلا به کرونا در چین و کره جنوبی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پنتاگون مقابل ترامپ: استفاده از ارتش باید آخرین راه باشد | DW | 03.06.2020'استفاده از سربازان حرفه‌ای در داخل کشور تنها باید به عنوان آخرین راه در حساس‌ترین و فوق‌العاده‌ترین موقعیت‌ها به کار گرفته شود'. این جمله‌ای بود که امروز چهارشنبه سوم ژوئن (۱۴ خرداد) مارک اسپر، وزیر دفاع امریکا مقابل خبرنگاران بر زبان راند. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. 🙄🙄🙄🙄🙄 susan4716 دویجه وله تحت نفوز اصلاح طلبان صاداتی خاک تو سرت
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت غلظت چربی خون ایرانیان/عوامل ابتلا به چربی خون بالامعاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ضمن تشریح وضعیت غلظت چربی خون ایرانیان، از مشارکت محققان ایرانی در مطالعه جهانی بررسی روند تغییرات چربی خون در ۲۰۰ کشور دنیا خبر داده و اطلاعات ایران را یکی از قوی ترین و وسیع ترین داده های این مطالعه و حاصل دقیق ترین و مهمترین مطالعه چربی خون ایرانیان توصیف کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | DW | 04.06.2020گلوشو اینقدر فشار داد و علیرغم بارها تذکر ملتمسانه از سوی مقتول به او راه نفس نداد! این یعنی قتل عمد! بالاخره علت بازداشت شدن فلوید چی بوده نفست بالا بیاد این تو زندان مادرش گاییده میشه. زنده نمی مونه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آنقدر می‌نوشت كه نمی‌شد نخوانی | DW | 05.06.2020شانزده خرداد ۱۳۸۷؛ ۱۲ سال پيش در چنين روزی نادر ابراهيمی در تهران درگذشت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »