آخرین آمار ابتلا به کرونا در چین و کره جنوبی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی کمیسیون ملی بهداشت چین اعلام کرد که در طول 24 ساعت گذشته 5 فرد مبتلا به ویروس کووید-19 با منشا خارجی در این کشور شناسایی شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش این کمیسیون، طی یک روز اخیر مورد مرگ ناشی از ابتلا به کرونا در چین مشاهده نشده است. تاکنون 4634 نفر در این کشور بر اثر این بیماری جان باخته‌اند.از سوی دیگر خبرگزاری رسمی کره جنوبی «یونهاپ» به نقل از مرکز کنترل و پیشگیری بیماری این کشور اعلام کرد که طی یک روز اخیر 39 مورد جدید ابتلا به کووید-19 شناسایی شده که اکثر آنها در شهر سئول بوده است.

شمار موارد ابتلا به کرونا در کره جنوبی به 11 هزار و 668 رسیده و تاکنون 273 نفر نیز بر اثر این بیماری جان باخته‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین آمار ابتلا به کرونا در چین و کره جنوبییک مورد جدید ابتلا به ویروس کووید-19 در چین و 49 مورد دیگر در کره جنوبی شناسایی شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت غلظت چربی خون ایرانیان/عوامل ابتلا به چربی خون بالامعاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ضمن تشریح وضعیت غلظت چربی خون ایرانیان، از مشارکت محققان ایرانی در مطالعه جهانی بررسی روند تغییرات چربی خون در ۲۰۰ کشور دنیا خبر داده و اطلاعات ایران را یکی از قوی ترین و وسیع ترین داده های این مطالعه و حاصل دقیق ترین و مهمترین مطالعه چربی خون ایرانیان توصیف کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به 130 هزار و 852 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۳۲۴ زن به دلیل ارتکاب جرایم غیرعمد زندانی هستند/ اعلام آمار زندانیان حوادث کارگاهی در کشورمدیر عامل ستاد دیه کشور با بیان اینکه ۱۲۸۵۶ زندانی جرائم غیرعمد در کشور داریم،‌ گفت: فقط ۵۲ نفر در کل کشور محکوم به پرداخت دیه برای حوادث کارگاهی هستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمار بهبودیافتگان کرونا در جهان از 3 میلیون و 200 هزار نفر فراتر رفتآمار بهبودیافتگان کرونا در جهان از 3 میلیون و 200 هزار نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برزیل و مکزیکشمار مبتلایان و قربانیان ویروس جدید کرونا در کشورهای برزیل و مکزیک همچنان رو به افزایش است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »