آتش‌سوزی در شرکت زیرساخت ارتباطات و قطع گسترده اینترنت در تهران و کرج

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

امروز جمعه ۱۳ اسفند، خبرگزاری‌های ایران از قطعی گسترده اینترنت در تهران و کرج خبر داده‌اند.براساس این گزارش‌ها، اینترنت اپراتورهای همراه اول، شاتل، مبین‌نت و زیتل دچار اختلال و قطعی‌اند. اخبار_ایران تهران قطعی_اینترنت

اسفند، خبرگزاری‌های ایران از قطعی گسترده اینترنت در تهران و کرج خبر داده‌اند.براساس این گزارش‌ها، اینترنت اپراتورهای همراه اول، شاتل، مبین‌نت و زیتل دچار اختلال و قطعی‌اند.

علاوه بر این گزارش‌هایی هم از آتش‌سوزی در شرکت ارتباطات زیر‌ساخت منتشر شده است. مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات اعلام کرد اختلال در اینترنت جزیی بوده و دلیل آن آتش‌سوزی ناشی از اتصالی برق در مرکززیرساخت بوده است. او افزود که این اختلال به سرعت برطرف شده است. او اشاره‌ای به قطعی اینترنت در تهران و کرج بر اثر این اتفاق نکرد ولی به نظر می‌رسد اخلال در اینترنت هم ناشی از این اتفاق بوده باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همچنان تا این لحظه اینترنت وصل نشده ، خیلی از سایت هایی که لوکیشن ایران هستن هم باز نمیشن

همراه اول اوکیه ولی زیتل از ساعت ۱۰ قطع شد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تهران در حال گذر از قله موج ششم کرونا/ اُمیکرون پایان کووید نیستمعاون بهداشت ستاد کرونای مقابله با کرونا استان تهران با اشاره به وضعیت کرونا در تهران، گفت: از نظر آمار مراجعه موارد سرپایی، مشاهده می‌کنیم که کم‌کم در شیب نزولی قرار می‌گیریم. اگر به یکباره دچار پیک ناگهانی نشویم به نظر می‌رسد همین روزها در حال عبور از پیک امیکرون در موج ششم هستیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بارش باران و برف در تهران/ کاهش دما تا ۸ درجهبر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران ابری و نیمه ابری و در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید همراه با غبارصبحگاهی و بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۳ میلیارد لیتر مصرف روزانه آب در تهران!۳ میلیارد لیتر مصرف روزانه آب در تهران! کاهش ۴۶ درصدی بارندگی در استان تهران، افزایش دوبرابری مصرف آب در خانه‌تکانی، مصرف روزانه ۳ میلیارد لیتر آب در تهران همگی هشداری برای این مایه حیات است. گوه خوردید آب شیرین کن و تصفیه خانه های آبگردانی نساخته اید ! حالا زر زر نکنید . با این وضعیت بحرانی چرا رهبر الدنگ انقلاب اصرار به زاد و ولد داره؟ قادر هستید آب و برق و گاز و شغل تامین کنید برای جمعیت بیشتر؟ جیب کسانی که استخر دارن، تعداد زیادی ماشین و به طریقی بام فراخی دارن که در پی آن برف بیشتری بر بامشان میبارد، را باید تنبیه کرد و با پول به دست آمده، باید فکری اساسی کرد، در غیر اینصورت، بی انصافی در برابر اونایی هست که نقش کمتری در خرابتر شدن اوضاع دارن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دست کم ۹ سرباز ائتلاف سعودی در حمله موشکی حوثی‌ها در یمن کشته شدندسودان یکی از کشورهای فقیر آفریقاست که جنگجویان زیادی را به یمن اعزام کرده است. اکثر این افراد از اعضای شبه‌نظامی «جان‌جاوید» هستند که به کشتارهای متعددی در دارفور متهم شده‌اند. خبر خوش،خداوند هرمتجاوزی را نابودگرداند شکر
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل: هفت زندانی کُرد اهل سنت در زندان رجایی‌شهر در خطر اعدام هستندعفو بین‌الملل خواستار آن شده است تا احکام محکومیت‌ و مجازات اعدام این هفت تن لغو شود و زمینه برای برگزاری دادگاه مجدد و عادلانه برای آن‌ها فراهم شود. عفو بین الملل گوه خورد آدمین زن گاییدم هومن😂😂🍆🍆 بنگاه_مزدور_بین_الملل_شیاد_ دراموردیگران دخالت نکن👹
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

افزایش تنش میان مستاجران و صاحبان‌ خانه‌ها در ترکیه در پی افزایش تورمدر پی افزایش تورم در ترکیه طی ماه‌های اخیر، اختلافات میان صاحبخانه‌ها و مستاجران به شدت افزایش یافته است. امری که تبعات گوناگونی را در پی داشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »