20 هزار شهروند افغانستان در انتظار انتقال به آلمان

11/10/1400 11:57:00 ب.ظ

20 هزار شهروند افغانستان در انتظار انتقال به آلمان العربيه_فارسى

دولت آلمان اعلام کرد که 20 هزار افغان در انتظارند تا از افغانستان به آلمان انتقال داده شوند.به گزارش «دویچه‌وله»، وزارت داخله آلمان به این خبرگزاری گفته آخرین به روزرسانی: 02 ژانویهٔ ,2022: 12:49 صبح GST Share آدرس کپی شد دولت آلمان اعلام کرد که 20 هزار افغان در انتظارند تا از افغانستان به آلمان انتقال داده شوند.

به گزارش «دویچه‌وله»، وزارت داخله آلمان به این خبرگزاری گفته است، این رقم در نوسان است زیرا کارمندان و کارگران محلی پیشین آلمان که در افغانستان احساس خطر می‌کنند، می‌توانند با مقام‌های آلمانی در تماس شوند و نزدیکان خود را ثبت‌نام کنند.

Advertisement بر اساس این گزارش، مدافعان حقوق بشر، هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و برخی افرادی که آنان را حکومت آلمان به عنوان افراد در معرض خطر جدی در افغانستان طبقه‌بندی کرده‌ است، همه در انتظار سفر به این کشور هستند.

در این گزارش آمده است، از 16 اوت 2021 به این‌سو، یک هزار و 348 کارمند محلی آلمان در افغانستان با اعضای خانواده‌شان وارد این کشور شدند که تعداد کلی آنان به 5 هزار و 437 نفر می‌رسد. گوکای اکبولوت، نماینده حزب سبز آلمان در پارلمان این کشور رقم افراد انتقال داده شده را «کاملا ناکافی» دانسته و گفته است: «افراد آسیب‌پذیر در ترس و ناامنی شدید در افغانستان زندگی می‌کنند». headtopics.com

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

۲۰هزار شهروند افغانستان در انتظار انتقال به آلمان هستند | DW | 01.01.2022چهار ماه و نیم از سیطره طالبان می‌گذرد و هزاران تن از کارکنان محلی نهادهای آلمانی همراه فعالان مدنی، دانشگاهیان، هنرمندان و روزنامه‌نگاران برای خروج از کابل روزشماری می‌کنند. پروازهای مستقیم به دشواری انجام می‌شوند.

سربازی که دولت آلمان را به خاطر کرونا تهدید کرد بازداشت شد | DW | 31.12.2021یک سرباز ارتش آلمان که در یک ویدئوی تهدیدآمیز خواستار پایان تدابیر کرونایی شده بود در ایالت بایرن بازداشت شد. به گفته پلیس این سرباز مدعی شده برای حمایت از تظاهرات مخالفان واکسیناسیون به شهر مونیخ رفته است.

علی کریمی: مهدی تاج، نام خودش را به جای مهدوی‌کیا به فیفا داده بودhadimehrani1 اینا چرا سیر نمیشن؟؟ حرفه ای سالاری جایی تو کشور وجود نداره! اینم گفت که اقای تاج چون تو AFC سمت داره، به بهانه مجوز حرفه ایی داره انتقام انتخابات فدراسیون رو میگیره

کرونا در ایران | افزایش ابتلا به «اومیکرون»؛ ممکن است مازندران «به کانون شیوع کرونا» تبدیل شودبر اساس اعلام وزارت بهداشت ایران در روز شنبه، در ۲۴ ساعت گذشته حدود هزار مورد جدید از ابتلا به ویروس کرونا، ۲۲۲ مورد بستری و ۳۳ مورد مرگ و میر مرتبط با این بیماری گزارش شده است. از تلفات و ابتلاهای جدید اومیکرونی آمریکا چه خبر ؟! میگن فقط 3نفر فوتی دارد و 10 نفر مبتلای جدید! بابا ایول به این ابر قدرت !😂

بانک بریتانیایی به اشتباه ۱۵۷ میلیون دلار به حساب مشتریانش واریز کردمسئولان این بانک ضمن عذرخواهی از مشتریان خود، تاکید کرده‌اند که کسی پولی از دست نداده و به زودی تمام مبالغ به حساب‌ها بازگردانده خواهد شد.

روسیه: به رسمیت شناختن حکومت طالبان به تحقق وعده‌ها منوط است | DW | 31.12.2021وزیر خارجه روسیه می‌گوید به رغم تماس‌های مسکو با نمایندگان طالبان در امور جاری، هنوز زود است بتوان در مورد به رسمیت شناختن حکومت جدید افغانستان تصمیم گرفت. او افزود، این امر منوط به تحقق وعده‌های طالبان است. مسلمانان باید یاد بگیرند نیازمند به رسمیت شناختن کسی نباشند. آقای وزیر امور خارجه روسیه! گورپدر جنابعالی و اربابت گور پدرهمتای آمریکاییت و اربابش و همه اونهاییکه باین خونخوارهای واپسگرا پروبال دادن و دعوت شون کردن و بهرشکل موجب حاکم شدنشون سراین ملت ضجر کشیده شدن . سلامی هم بکنم به اشرف غنی بیشرف ترسوی بیعرضه و داکتر عبدالله