جشن‌های سال نو میلادی؛ از مسکو تا راس‌الخیمه و جاکارتا | DW | 01.01.2022

11/10/1400 10:37 ب.ظ

مردم ده‌ها شهر دنیا با آتش‌بازی، شادنوشی و بهترین نیت‌ها به سال ۲۰۲۲ خیر مقدم گفتند. به امید جهانی بهتر، غلبه بر پاندمی، لغو محدودیت‌ها و عادی شدن کار و زندگی.

مردم ده‌ها شهر دنیا با آتش‌بازی، شادنوشی و بهترین نیت‌ها به سال ۲۰۲۲ خیر مقدم گفتند. به امید جهانی بهتر، غلبه بر پاندمی، لغو محدودیت‌ها و عادی شدن کار و زندگی. هنرنمایی پهپادها بر بالای کالج قدیمی نیروی دریایی سلطنتی لندن. آتش‌بازی خیال‌انگیز روی پل معلق هزاره (میلنیوم) لندن.

داس نور بر فراز بندرگاه سیدنیخواب در بیداری؛ ثبت دو رکورد تازه گینس در راس‌الخیمه امارات

پرتوفکنی برج ۱۲۳ طبقه سئول و شمارش معکوس تحویل سال.نورپردازی فضایی بر فراز هتل مارینا در سنگاپورسلامی پر از روشنایی به سال نو - بندر کراچیفوران نور از رودخانه چائو پرایا در بانکوک.خوشامد به سال ۲۰۲۲ با حفاظ عینک و ماسک و کلاه در تل‌آویو.

بوسه‌ دلدادگان و قیل و قال رهگذران در میدان تایمز نیویورک برج ایفل غرق در نورپردازی آبی و جلوه‌گری پرچم اتحادیه اروپا. فرانسه در سال ۲۰۲۲ ریاست شورای اروپا را بر عهده دارد.دروازه براندنبورگ برلین در هاله خیال‌انگیز نورغلغله جمعیت در حاشیه جنوبی رود تیمز headtopics.com

داس نور بر فراز بندرگاه سیدنیخواب در بیداری؛ ثبت دو رکورد تازه گینس در راس‌الخیمه امارات

پرتوفکنی برج ۱۲۳ طبقه سئول و شمارش معکوس تحویل سال.نورپردازی فضایی بر فراز هتل مارینا در سنگاپورسلامی پر از روشنایی به سال نو - بندر کراچیفوران نور از رودخانه چائو پرایا در بانکوک.خوشامد به سال ۲۰۲۲ با حفاظ عینک و ماسک و کلاه در تل‌آویو.

ادامه مطلب:
dw_persian »

فرارسیدن سال ۲۰۲۲ با آتش‌بازی محدود در سایه کرونا | DW | 01.01.2022در سیدنی، جاکارتا، برلین، پاریس و لندن مردم با آتش‌بازی محدود به استقبال سال نو میلادی شتافتند. مراسم سال نو در سایه سویه اومیکرون کرونا در اغلب نقاط دنیا با محدودیت‌های کرونایی برگزار شد.‌

انتقادها و کنایه‌ها به نقش روسیه در مذاکرات احیای برجام | DW | 01.01.2022میدان‌داری روسیه در مذاکرات احیای برجام در فضای مجازی و رسانه‌های داخل ایران با انتقاد و کنایه‌های زیادی روبرو شده است. این انتقادها پس از دیدار مستقل نمایندگان روسیه و آمریکا پیش از توقف موقت مذاکرات افزایش یافته است.

۲۰هزار شهروند افغانستان در انتظار انتقال به آلمان هستند | DW | 01.01.2022چهار ماه و نیم از سیطره طالبان می‌گذرد و هزاران تن از کارکنان محلی نهادهای آلمانی همراه فعالان مدنی، دانشگاهیان، هنرمندان و روزنامه‌نگاران برای خروج از کابل روزشماری می‌کنند. پروازهای مستقیم به دشواری انجام می‌شوند.

سال ۲۰۲۱ و خبرهای خوبی که مردم را شاد کردفرای خبرهای خسارات جانی و اقتصادی ناشی از همه‌گیری کرونا، در دوازده ماه گذشته رویدادهای ارزشمندی نیز به وقوع پیوسته تا زندگی برای ساکنان این کره خاکی آسان‌تر گردد. کاش تاریخ ' 2021' از جنتری حذف بود هرگز این سال و این شماره سال وجود نمی داشت.😭😭😭

رهبر کره شمالی سال ٢٠٢٢ را سال «مبارزه عظیم مرگ و زندگی» توصیف کردکیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، روز جمعه ١١ دی گفت هدف کشورش در سال ٢٠٢٢ جهش اقتصادی و بهبود معیشت مردم در «مبارزه عظیم مرگ و زندگی» است. درست مثل خامنه‌ای جاکش. این نام گذادی ها برای خودمون هم اشنا هستند مردم بدبخت کره شمالی این کشور کومونیستی با آش علف کوهی و یونجه و ماخی دودی شُده خود را سیر میکنند ماهی دودی شُده چرا!؟ زیرا مردم کره شُمالی اکثرا یخچال ندارند و در فقر مُطلق بسر میبرند و ناچار میباشند ماهی را دودی کُنند.با موشک‌اتمی خودشان را سیر کُنند

نماینده مجلس: باید تلاش کرد ضربه‌ای که به زندگی مردم وارد می‌شود «ملایم‌تر» باشدیک نماینده مجلس شورای اسلامی می‌گوید دولت ابراهیم رئیسی می‌خواهد ارز ترجیحی را به تدریج از کالاها حذف و آن را به شکل یارانه به طور مستقیم توزیع کند و این انتخابی بین «بد و بدتر» است. خودشون هم میدونن ضربه میزنن ولی باز میزنن دشمن ما همینجاست ، دروغ میگن آمریکاست. برای بهشت رفتن زجر یا رنج و ضربه حلال است، یا شهید باید کرد و یا فقر و گرسنگی و زورگویی و بی وجدانی 😂😂😂.