'سالخورده‌ترین مرد جهان' در ۱۱۶ سالگی درگذشت - BBC News فارسی

02/06/1399 01:19:00 ق.ظ

'سالخورده‌ترین مرد جهان' در 116 سالگی درگذشت

یک مرد اهل آفریقای جنوبی که تصور می شود سالخورده ترین مرد در جهان بوده باشد در سن ۱۱۶ سالگی درگذشته است. وقتی آقای بلوم جوان بود تمامی خانواده اش در همه گیری آنفلوآنزای ۱۹۱۸ جان باختند. او در طول زندگی شاهد دو جنگ جهانی بود و نظام آپارتاید را شخصا تجربه کرد. او سال ۲۰۱۸ به بی بی سی گفت که عمر دراز او هیچ دلیل مرموزی ندارد.

او گفت: "فقط یک چیز است - مردی که آن بالاست (خدا). او تام الاختیار است. من چیزی ندارم. ممکن است هر لحظه بیافتم اما او مرا نگه داشته."

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ایالات متحده با ارائه کمک‌های مالی خارجی در واکنش به پاندمی کرونا، در جهان پیشتاز است🔺ایالات متحده با ارائه کمک‌های مالی خارجی در واکنش به پاندمی کرونا، در جهان پیشتاز است ⚡️وزارت خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده با ارائه کمک‌های خارجی در واکنش به پاندمی کرونا در جهان پیشتاز است.

استعفای مرد شماره ۲ پلیس فدرال بلژیک در پی انتشار ویدئوی بدرفتاری ماموراناخیرا ویدئویی منتشر شده که در آن یک افسر پلیس را ایستاده روی بدن یک مرد در اتاق بازداشت فرودگاه شارلروآ بروکسل نشان می‌دهد و در همان حال یک افسر پلیس دیگر در حال نشان دادن سلام نازی دیده می‌شود بیشتر بخوانید🔽

مورگان اورتگاس: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حامی حکومتی یهودستیزی در جهان استمورگان اورتگاس: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حامی حکومتی یهودستیزی در جهان است سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز پنجشنبه ۳۰ مرداد در توئیتی رژیم جمهوری اسلامی ایران را بزرگترین حامی حکومتی یهودستیزی در جهان خواند.

شرکت ترکیه‌ای رُنسانس در رده بیست‌وسوم جهان قرار گرفتشرکت «رُنسانس» ترکیه به جایگاه 23 برترین شرکت‌های پیمانکاری جهان ارتقا یافت. - خبرگزاری آناتولی

ویروس‌کرونا بر ارزش بزرگترین شمش طلای جهان در ژاپن افزودکسانی که از موزه طلای توئی دیدن می‌کنند می‌توانند این شمش طلا را لمس کنند و عکس یادگاری بگیرند.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 23 میلیون نفر فراتر رفت