ایالات متحده با ارائه کمک‌های مالی خارجی در واکنش به پاندمی کرونا، در جهان پیشتاز است

01/06/1399 11:29 ب.ظ

🔺ایالات متحده با ارائه کمک‌های مالی خارجی در واکنش به پاندمی کرونا، در جهان پیشتاز است ⚡️وزارت خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده با ارائه کمک‌های خارجی در واکنش به پاندمی کرونا در جهان پیشتاز است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این وزارتخانه روز جمعه ۳۱ مرداد در بیانیه‌ای اعلام کرد، دولت آمریکا ۲۰.۵ میلیارد دلار در این ارتباط هزینه کرده است. این مبلغ برای ساخت واکسن ویروس کووید۱۹، روش‌های درمانی، اقدامات آماده‌سازی و دیگر کمک‌های خارجی است.

این وزارتخانه روز جمعه ۳۱ مرداد در بیانیه‌ای اعلام کرد، دولت آمریکا ۲۰.۵ میلیارد دلار در این ارتباط هزینه کرده است. این مبلغ برای ساخت واکسن ویروس کووید۱۹، روش‌های درمانی، اقدامات آماده‌سازی و دیگر کمک‌های خارجی است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

روابط عمومی فرودگاه مهرآباد: انفجاری در مهرآباد رخ نداده استتکذیب انفجار در مهرآباد | روابط عمومی فرودگاه مهرآباد تهران، شایعه وقوع انفجار و آتش سوری در این فرودگاه را تکذیب کرد

مورگان اورتگاس: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حامی حکومتی یهودستیزی در جهان استمورگان اورتگاس: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حامی حکومتی یهودستیزی در جهان است سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز پنجشنبه ۳۰ مرداد در توئیتی رژیم جمهوری اسلامی ایران را بزرگترین حامی حکومتی یهودستیزی در جهان خواند.

وکلای ترکیه: جان دو وکیل زندانی در خطر است؛ آزادشان کنید | DW | 22.08.2020چندین تشکل وکلای ترکیه با اشاره به 'وضعیت بحرانی' دو وکیل زندانی فعال در حوزه‌های حقوق بشری که ۲۰۰ روز است در اعتصاب غذا به‌سر می‌برند، خواستار آزادی هر چه سریع‌تر آن‌ها شده‌اند.

سازمان ملل نگران ناپدید شدن و شکنجه مخالفان دولت در بلاروس است | DW | 21.08.2020سازمان ملل نگران وضعیت بیش از ۱۰۰ تن از مخالفان لوکاشنکو در زندان‌های بلاروس است. رهبر اپوزیسیون خواستار اعتصابات سراسری شد و اتحادیه اروپا از لوکاشنکو خواست، به سرکوب شورای هماهنگی اپوزیسیون پایان دهد.

نصف خانه‌های خالی کشور در تهران است- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimزارع: نصف خانه‌های خالی کشور در تهران است عضو کمیسیون برنامه و بودجه: حدود نیمی از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار واحد خالی کشور در تهران است برخی صاحبان قدرت و نفوذ جلوی طرح اخذ مالیات از خانه‌های خالی را گرفته بودند این طرح در ۵۰ کشور دنیا اجرا می‌شود.

منشاء آتش‌سوزی در شبه جزیره میانکاله در ابهام - BBC News فارسیمنطقه حفاظت شده میانکاله یکی از سرمایه های طبیعی ایران به شمار میرود ولی در سالهای اخیر بخصوص امسال شاهد آتش سوزی‌های فراوانی بوده است.

وزارت خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده با ارائه کمک‌های خارجی در واکنش به پاندمی کرونا در جهان پیشتاز است.

این وزارتخانه روز جمعه ۳۱ مرداد در بیانیه‌ای اعلام کرد، دولت آمریکا ۲۰.۵ میلیارد دلار در این ارتباط هزینه کرده است.

این مبلغ برای ساخت واکسن ویروس کووید۱۹، روش‌های درمانی، اقدامات آماده‌سازی و دیگر کمک‌های خارجی است.

بیانیه تاکید می‌کند تلاش‌های آمریکا بر مبنای دهه‌ها سرمایه‌گذاری برای نجات جان انسان‌ها و کمک‌های بشردوستانه است.