'راهپیمایی زنان' علیه ترامپ و کاندیدای او برای دیوان عالی آمریکا | DW | 18.10.2020

27/07/1399 09:01 ق.ظ

ده‌ها هزار نفر در شهرهای مختلف آمریکا به خیابان آمدند و علیه ترامپ و نامزد پیشنهادی او برای دیوان عالی اعتراض کردند. برگزارکنندگان 'راهپیمایی زنان' می‌گویند بیش از صد هزار نفر در این حرکت اعتراضی شرکت کرده‌اند.

ده‌ها هزار نفر در شهرهای مختلف آمریکا به خیابان آمدند و علیه ترامپ و نامزد پیشنهادی او برای دیوان عالی اعتراض کردند. برگزارکنندگان 'راهپیمایی زنان' می‌گویند بیش از صد هزار نفر در این حرکت اعتراضی شرکت کرده‌اند. ده‌ها هزار نفر در شهرهای مختلف آمریکا به خیابان آمدند و علیه ترامپ و نامزد پیشنهادی او برای دیوان عالی اعتراض کردند. برگزارکنندگان"راهپیمایی زنان" می‌گویند بیش از صد هزار نفر در این حرکت اعتراضی شرکت کرده‌اند.

دفاع از حقوق زنان، اعتراض به سیاست‌های زن‌ستیزانه دونالد ترامپ و شتاب جمهوری‌خواهان برای انتخاب جانشینی برای روث بیدر گینزبرگ، قاضی لیبرال و مورد احترام دیوان عالی ایالات متحده محور اصلی حرکت‌هایی بود که در چند شهر امریکا زیر عنوان"راهپیمایی زنان" برگزار شد.

خبرگزاری فرانسه، بامداد یک‌شنبه ۱۸ اکتبر (۲۷ مهر) به نقل از برگزارکنندگان این راهپیمایی گزارش داده که بیش از صد هزار نفر در ۴۳۰ برنامه مختلف اعتراضی شرکت کرده‌انند. بنابر این گزارش راهپیمایان که اغلب زن بودند در واشنگتن و چند شهر دیگر ایالات متحده علیه انتخاب مجدد دونالد ترامپ و تائید نامزد مورد نظر او، ایمی کنی برت برای عضویت در دیوان عالی اعتراض کردند. headtopics.

ادامه مطلب:
dw_persian »

جون عمه مرکل راست میگی؟ ترامپ پول توی جیبی آلمانیها رو قطع کرده ، خبرگزاری رسمی اش داره برای دمکراتها خوش رقصی میکنه روسپی خانه آبجو خورهای آلمانی در دویچه وله ولگرد و فاحشه،، با پرسنل تن فروش مرد و زن فارسی زبان این دموکراتهای کسکش باعث اینا هستن لابد اعتراض کردن چرا یا زن رو پیشنهاد نداده😒 به خدا فردا که کارها توی ایالات متحد باز بشه یکی نمیاد تظاهرات از سر بیکاری ببین به جه روزی افتادن

زنان و دختران معترض بلاروس؛ ما را از پنجره ببینید نه از تلویزیونصدها زن و دختر دانشجو در مینسک پایتخت بلاروس در اعتراض به حکم بازداشت تیخانوفسکایا، رهبر در تبعید اپوزوسیون این کشور به خیابان‌ها آمدند.

سازمان مجاهدین خلق یک سایت هسته‌ای جدید ایران را افشا کردسونا صمصامی نمایندگی شورای ملی مقاومت در آمریکا و علیرضا جعفرزاده معاون او روز جمعه 16 اکتبر 2020 در آخوندهای تروریست کجا قایم اش کنند؟ مجاهدین افشاگری های خوبی می کنند . این افشاگری ها باعث شده که پروژه های اتمی ج ا با کندی پیش بره و هر بار که مجاهدین افشاگری می کنند تحرکات بین المللی برای فشار به ج ا افزایش پیدا می کنه نور به مخفی ترین سایت های ج ا میندازه و همیشه ج ا را در حالت پاسخگویی قرار میده اعتراف از این با صدای بلند که صالحی گفته:آن زمان من لوله های مشابه را برای مخزن سوخت رآکتور اراک خریداری کردم و فقط یک نفر در کشور اطلاع داشت و همان شخص اول نظام و لوله های مخزن سوخت رآکتور را با بتن پر کردیم و حالا لوله های دیگری داریم(دور زدن کشورهای ۵+۱ در اوج مذاکرات برجام!)

فراخوان‌های تازه برای آزادی ستوده و همه زندانیان بیمار | DW | 16.10.2020جامعه بین‌المللی حقوق بشر بار دیگر در بیانیه‌ای از وضعیت تندرستی نسرین ستوده ابراز نگرانی کرد. هم‌زمان شماری از فعالان مدنی خواهان مرخصی منجر به آزادی کلیه زندانی‌های بیمار فارغ از باورها، گمنامی یا شهرت آنها شده‌اند. نسرین ستوده در حال پرواز شدن است، شبیه نرگس محمدی میدونست کار سختیه

سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل: از ۱۸ اکتبر به دادوستد تسلیحاتی خواهیم پرداختسخنگوی دفتر نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل تاکید کرد که تلاش آمریکا برای نقض برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ منجر به انزوای این کشور شده است. ببینیم و تعریف کنیم. اگر قرار باشه تا 18 اکتبر دنبال بستن قرارداد باشیم تا کار به صادرات و واردات برسه حداقل چند هفته رو از دست دادیم!!! این هم مثل انرژی هسته ای و نیروگاه های اتمی، اصلا جز اولویت های مردم نیست. اولویت های مردم، جوانانش هستند، آزادی و رفاه هستش.. میلیون ها نفر مهاجرت میکنند ولی به جای سرمایه گذاری روی انسانها، روی ابزار های سرکوب کشتار نظام پول خرج میشه خخخخخ

ترامپ: به ایرانی‌ها گفته‌ام تا پس از انتخابات صبر کنند!ترامپ با تکرار ادعاهای قبلی‌اش: *اولین تماسی که در صورت پیروزی در انتخاب دریافت خواهم کرد از طرف ایران خواهد بود *به ایرانی‌ها گفته‌ام تا پس از انتخابات صبر کنند! *چراکه با وجود تحریم‌ها و تمام کارهایی که کرده‌ایم کشورشان دارد به جهنم می‌رود! یعنی از حسنی مطمئنه گوه خورده اسلحه خریدیم دیگه مشکلمون حل شد مرسی ترامپ..دمت گرم. آخوندا و طرفداراشو به جهنم ببر. میدونم که این کارم میکنی.

آخرین خبرهای یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ | DW | 18.10.2020به به به کوری خامنه ای به شخمم آمار دروغ و ساختگی، ملت خر فرض کردن.