ترامپ: به ایرانی‌ها گفته‌ام تا پس از انتخابات صبر کنند!

25/07/1399 10:41:00 ق.ظ

ترامپ با تکرار ادعاهای قبلی‌اش: *اولین تماسی که در صورت پیروزی در انتخاب دریافت خواهم کرد از طرف ایران خواهد بود *به ایرانی‌ها گفته‌ام تا پس از انتخابات صبر کنند! *چراکه با وجود تحریم‌ها و تمام کارهایی که کرده‌ایم کشورشان دارد به جهنم می‌رود!

رئیس‌جمهور آمریکا باری دیگر مدعی شد که در صورت پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ ایران برای انعقاد توافقی جدید با وی تماس خواهد گرفت. وی همچنین با اشاره به خروج خود از برجام، بار دیگر توافق هسته‌ای با ایران را"فاجعه‌بار" خواند.

ترامپ مدعی شد: اولین تماسی که در صورت پیروزی در انتخاب دریافت خواهم کرد از طرف ایران خواهد بود که می‌گویند"می‌توانیم به توافق برسیم؟" چراکه با وجود تحریم‌ها و تمام کارهایی که کرده‌ایم کشورشان دارد به جهنم می‌رود!

وی ادعا کرد: من به‌ آن‌ها گفتم که تا پس از انتخابات صبر کنند اما تاکید کردم که پس از انتخابات همه چیز سخت‌تر خواهد شد. به آن‌ها گفتم که تا پس انتخابات صبر کنند چراکه الان نمی‌توانند توافق کنند. اگر جوی خواب‌آلود پیروز شود، به بهترین توافق ممکن می‌رسند.

دونالد ترامپ اخیرا نیز در جمع هوادارانش در استفورد ایالت فلوریدا باز هم از اقدام یک جانبه دولتش برای خروج از توافق هسته ای دفاع کرد و گفت: من از توافق هسته ای فاجعه بار دولت قبلی خارج شدم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

ترامپ و بایدن سروته یه کرباسن.هیچکدومشون ایرانی جماعتو آدم حساب نمی کنن. راستگو ترین مردی که من تو عمرم دیدم ترامپ بوده این کشور را ان پیرمردان لجباز ک ان را ارث پدر میدانند نه ان ک این ملت به انان داده اند دارند به جهنم میبرند البته یکی از بزرگترین تفاوت های ترامپ با همه غیر مسئولین حاکم بر ایران، اینه که ترامپ به تمام وعده های انتخاباتیش، دقت کنید به تمام وعده هاش عمل کرده تا الان!!!

شرایط طوریه که بیشتر از امریکایی ها ایرانی ها خواستار انتخاب شدن ترامپن!! دربهای بهشت نزدظالمان است مگرکه هرلحظه بخواهندبه کشورها اهداکنند؟اگردرب بهشت دست طغیانگران بود،زندگی دنیای خودراباقدرت طلبی به جهنم تبدیل نمیکردندکه خودنیزازان غافل باشندوعاقبت خودرانیزبه تباهی بکشند؟مگرکتاب خدافرمان به حرامخواری وتجاوزبه کشورها فرمان داده که بیشاز2قرن است به این

خب راست میگه جهنم شده ایران مرسی ترامپ..دمت گرم. آخوندا و طرفداراشو به جهنم ببر. میدونم که این کارم میکنی.

شمار مبتلایان به کرونا در آلمان به سرعت در حال افزایش است | DW | 14.10.2020موارد جدید ابتلا به بیماری کرونا در آلمان برای اولین بار از ماه آوریل تا کنون از مرز ۵۰۰۰ نفر در یک روز عبور کرده است. گسترش بیماری به ويژه در شهرهای بزرگ سرعت یافته است. صدراعظم آلمان به شدت از این وضع نگران است.

گوه خورده اسلحه خریدیم دیگه مشکلمون حل شد یعنی از حسنی مطمئنه

شش نظامی افغان در حمله طالبان به پاسگاهی در بغلان کشته شدندسخنگوی پلیس بغلان در شمال افغانستان از کشته شدن 6 نظامی افغان در حمله طالبان به پاسگاه‌های نیروهای امنیتی این کشور در بغلان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

سه غیرنظامی در حمله ارمنستان به مراسم خاکسپاری در ترتر آذربایجان جان باختندبه قول دوست نویسنده ام : ما ادمهای عادی فقط یک عدد برای سیاستمدارانیم. حرفش درست بود ☺ این اقدام جنایت جنگی است

مردم بدانند، محدودیت‌ها فقط به خاطر سلامت آنهاست/ هر چه در توان داشتیم، عمل کردیمرئیس قوه مجریه بیان کرد: پیامبر حکومت را بر مبنای قانون، پیام و پیمان اداره کرد. او پیامبری بود که وقتی با مردم مکه را فتح کرد، قرآن آن را فتح مبین نامید.

شناسایی 5 هزار و 132 مورد جدید ابتلا به کرونا در آلمان

اردوغان: پاسخ عدم پای‌بندی یونان و بخش روم‌نشین قبرس به تعهدشان را در میدان خواهیم داداردوغان: عدم پای‌بندی یونان و بخش روم‌نشین قبرس به تعهدشان در قبال اتحادیه اروپا و ناتو را در میدان پاسخ خواهیم داد اردوغان: روز شنبه از کشتی حفاری فاتح بازدید و ضمن مشاهده روند کار از نزدیک میزان ذخایر را اعلام خواهیم کرد rahahosseini9