"حسین قناعتی" سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران شد- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim

21/06/1400 08:53 ق.ظ

حسین_قناعتی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران شد

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطا فرموده است.

لذا نظر به تعهد، سوابق علمی و تجارب ارزشمند جنابعالی، بدینوسیله به عنوان «سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران» منصوب می‌شوید تا با اتکال به ذات باری‌تعالی و رعایت جوانب شرعی و قانونی انجام وظیفه نمایید.

امیدوارم جنابعالی که از اساتید گرانقدر آن دانشگاه می‌باشید با بهره گیری از تجارب اساتید پرتلاش و تعامل سازنده و صمیمانه با دانشجویان و کارکنان دلسوز، نهایت تلاش خود را جهت پویایی و ارتقا شاخص های آموزشی، پژوهشی و درمانی دانشگاه به عمل آورید.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

مقام‌های دانشگاه علوم پزشکی؛ ادعای کاهش آمار کرونا در ایران فریب استمقام‌های دانشگاه علوم پزشکی در چند استان ایران در واکنش به ادعای وزارت بهداشت ایران مبنی بر کاهش تعداد شهرهای قرمز، عنوان کردند که کاهش آمار یک فریب است و جالبه که مسئولین سپاه وبسیج که مانع ازورود واکسن میشدند حالا مجری واکسیناسیون شدند بدون هیچ تجربه واکسیناتوری سپاه وبسیج شدن واکسیناتور

یادداشت|به جای روایت دروغ، به افغانستان بیایید!- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimبه جای روایت دروغ، به افغانستان بیایید کوتاه‌نوشت خبرنگاران تسنیم از افغانستان - بخش پنجم باید به شما گفت : خیلی خودتان را ارزان فروختید! بدون این بازی ها هم می توانستید دستی در اقتصاد کثیف نفتی پیداکنید! مواظب باشید زامبی های اطراف تان شما را بجای انسان نخورند ! چون هنوز قیافه آدم دارید! چه کسی دروغ می گوید لعنت بر دروغگویان !!!

گزینه‌های احتمالی 29 استانداری کشور در دولت سیزدهم + اسامی- اخبار استان تهران - اخبار استانها تسنیم | Tasnimگزینه‌های احتمالی ۳۰ استانداری کشور در دولت سیزدهم ‌‌این روزها نام گزینه‌های متعددی برای ‌مسند استانداری‌‌ها در دولت_سیزدهم مطرح می‌شود، به همین منظور ‌ خبرگزاری تسنیم گزینه‌های احتمالی استانداری در ۳۰ استان را منتشر کرد.

وال استریت ژورنال مدعی شد؛ سفر قریب‌الوقوع مدیرکل آژانس به تهران- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim«رافائل گروسی» احتمالاً به ایران سفر خواهد کرد وال‌استریت ژورنال به نقل از منابع آگاه مدعی شد که مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی_اتمی به احتمال زیاد قبل از نشست آتی شورای حکام، برای گفت‌وگو با مقامات ایرانی به تهران سفر خواهد کرد

خطیب‌زاده: ایران حق پاسخ به تهدیدات رژیم صهیونیستی را برای خود محفوظ می‌دارد- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به گزافه‌گویی‌‌ها و تهدیدات اخیر وزیر خارجه رژیم_صهیونیستی: ایران حق پاسخ به این تهدیدات را برای خود محفوظ می‌دارد این عزیزدردانه غرب، به باج‌خواهی عادت دارد، اما جهان به ماهیت ثبات‌زدای آن پی برده است اینم که مث قبلی ها دست به عصا وبزدلانه پاسخ می دهد.. فرق ریسی روحانی چیه؟ اگر توانایی پاسخگویی داشته باشید چرا در سوریه پاسخ نمی دهید که هر روز جوانان ایرانی کشته می شوند!؟

امیرعبداللهیان: رایزنی با مقامات عراقی برای افزایش تعداد زوار اربعین ادامه داد- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimوزیر خارجه: به تلاش خود برای افزایش زوار ایرانی اربعین ادامه می‌دهیم سه هیچ زدین تو فوتبال ترکوندینشون همین ک این تعدادو کاهش ندن باید کلامونو بندازیم هوا😂😂

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا، دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر حسین قناعتی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران منصوب کرد.جناب آقای دکتر حسین قناعتی

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطا فرموده است. لذا نظر به تعهد، سوابق علمی و تجارب ارزشمند جنابعالی، بدینوسیله به عنوان «سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران» منصوب می‌شوید تا با اتکال به ذات باری‌تعالی و رعایت جوانب شرعی و قانونی انجام وظیفه نمایید.

امیدوارم جنابعالی که از اساتید گرانقدر آن دانشگاه می‌باشید با بهره گیری از تجارب اساتید پرتلاش و تعامل سازنده و صمیمانه با دانشجویان و کارکنان دلسوز، نهایت تلاش خود را جهت پویایی و ارتقا شاخص های آموزشی، پژوهشی و درمانی دانشگاه به عمل آورید.

توفیق شما و همه همکاران را از درگاه خداوند متعال خواستارم.