۷ سرنشین خودروی حامل پناهجویان در پی فرار از ایست پلیس مجارستان کشته شدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

۷ سرنشین خودروی حامل پناهجویان در پی فرار از ایست پلیس مجارستان کشته شدند جزئیات بیشتر🔽

پلیس مجارستان مرگ دستکم ۷ پناهجو و زخمی شدن ۴ نفر را در سانحه رانندگی در این کشور تایید کرد. به گزارش پلیس یک خودروی مینی ون با پلاک صربستان که حامل مهاجران بود پس از گریز از ایست بازرسی با یک واحد مسکونی در حاشیه جاده برخورد و واژگون شده است.

این حادثه حوالی نیمه شب دوشنبه و در مرکز موراهالوم، شهر کوچک مرزی بین مجارستان و صربستان و پس از روی داد که راننده به جای توقف در ایست بازرسی بر سرعت خود افزود. ۷ نفر از سرنشینان خودرو در جا کشته و ۴ نفر دیگر از جمله راننده مینی ون مجروح شدند. پلیس مجارستان راننده را به ظن قاچاق انسان و همچنین عاملیت در این حادثه مرگبار بازداشت کرده است. هنوز اطلاعات بیشتری در مورد هویت قربانیان این حادثه منتشر نشده است.این حادثه مرگبار در شهر کوچک مرزی مجارستان، یکی از دروازه های اتحادیه اروپا برای ورود مهاجران و پناهجویان اتفاق افتاد؛ کشوری که بواسطه سیاست های سختگریانه اش در برابر پناهجویان مشهور شده است.

طبق آمار منتشر شده توسط پلیس مجارستان تنها در هفته گذشته ۲۴۱۹ مهاجر در مرزهای این کشور بازداشت شده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت خارجه آمریکا گزارشی از وضعیت پناهجویان افغانستان در ایالات متحده منتشر کرد▪️وزارت خارجه ایالات متحده در گزارشی به آخرین وضعیت آماری از اقدامات انجام شده برای پناهجویان افغانستان که در جریان عملیات خروج به آمریکا منتقل شدند، اشاره کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ماکرون و اوربان: هم رقیب سیاسی هستیم هم شریک اروپایینخست‌وزیر مجارستان و رئیس‌جمهوری فرانسه پس از دیدار روز دوشنبه بر مواضع مشترکشان در زمینه برنامه دفاعی اروپا و استفاده از انرژی هسته‌ای تاکید کردند. جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک فرمانده ارشد ارتش یمن در مارب کشته شدیکی از فرماندهان ارشد ارتش یمن در درگیری با شبه‌نظامیان حوثی در استان مارب در مرکز این کشور کشته شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دست‌کم ۱ کشته و ۱۳ زخمی در پی تیراندازی در یک مراسم آیینی در تگزاسدرست در زمانی که شرکت کنندگان در این شب‌زنده‌داری، بالن‌های نورانی را به آسمان می‌فرستادند، خودرویی به آنها نزدیک می‌شود و سرنشین آن شروع به تیراندازی می‌کند. بسیار غم انگیز است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جانباختن دو تن در پی وقوع انفجار ساختمان در قلعه مرغیسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جان باختن دو نفر در پی وقوع انفجار شدید در یک ساختمان در قلعه مرغی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انفجار یک کامیون حامل سوخت در هائیتی با حداقل 40 کشتهدر پی انفجار یک کامیون حامل سوخت در شمال هائیتی دستکم 40 نفر جان باختند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »