وزارت خارجه آمریکا گزارشی از وضعیت پناهجویان افغانستان در ایالات متحده منتشر کرد

22/09/1400 09:51 ب.ظ

▪️وزارت خارجه ایالات متحده در گزارشی به آخرین وضعیت آماری از اقدامات انجام شده برای پناهجویان افغانستان که در جریان عملیات خروج به آمریکا منتقل شدند، اشاره کرده است.

بر اساس این گزارش، ۹۵ هزار تن از افرادی که از افغانستان منتقل شده‌‌اند در روند عملیات اسکان مجدد قرار دارند. چاپ وزارت خارجه ایالات متحده در گزارشی به آخرین وضعیت آماری از اقدامات انجام شده برای پناهجویان افغانستان که در جریان عملیات خروج به آمریکا منتقل شدند، اشاره کرده است. بر اساس این گزارش، ۹۵ هزار نفر در روند عملیات اسکان مجدد قرار دارند.

در این گزارش که روز دوشنبه ۲۲ آذر و از سوی دفتر سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده منتشر شده آمده است، از زمان شروع عملیات خروج ۴۷۹ شهروند آمریکایی و ۴۵۰ مقیم دائم ایالات متحده (دارندگان کارت سبز) با کمک وزارت خارجه به آمریکا منتقل شدند.

بر اساس این گزارش، ۹۵ هزار تن از افرادی که از افغانستان منتقل شده‌‌اند، در روند عملیات اسکان مجدد قرار دارند. آمریکا در عملیات خروج حدود ۱۲۴هزار نفر را از افغانستان خارج کرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

افزایش درآمد ایران از عوارض خروج از این کشور در بودجه سال آیندهبراساس لایحه بودجه منتشر شده از سوی دولت ایران درآمد دولت از عوارض خروج از کشور هزار و 500 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است. - خبرگزاری آناتولی حرامشان باد

کرونا در ایران؛ بیش از ۱۵۰۰ دانش‌آموز مبتلا در خراسان رضویبچه ها به هیچ عنوان نمی توانند مراقب باشند تا مبتلا به ویروس کرونا نشوند چون در یک محیط شلوغ مثل مدرسه این کار غیر ممکن است.

دست‌کم ۱ کشته و ۱۳ زخمی در پی تیراندازی در یک مراسم آیینی در تگزاسدرست در زمانی که شرکت کنندگان در این شب‌زنده‌داری، بالن‌های نورانی را به آسمان می‌فرستادند، خودرویی به آنها نزدیک می‌شود و سرنشین آن شروع به تیراندازی می‌کند. بسیار غم انگیز است.

انتقاد شدید وزیر خارجه آلمان از ایران | DW | 11.12.2021آنالنا بربوک، وزیرخارجه آلمان در حاشیه نشست وزیران خارجه هفت کشور صنعتی موضع جمهوری اسلامی و تعلل در مذاکرات هسته‌ای را مورد انتقاد شدید قرار داد. او گفت ایران اعتمادها را شکسته است. گوه خورد 🍆 آلمان تا الان به ج ا اعتماد داشت؟ واقعا غرب وامریکا درحق ملت های بنام کشور های اسلامی چه میکند بر مردم قتل عام شده ی افغانستان طالب را مسلط ساخت در مسله ی ایرانی ها هم خود امریکا ناقض برجام ومجرم انوقت با رسانه های خود توسط مزدوران استخدامی خود دیگران مقصیر قلمداد میکنند واقعا شرم دروجود این جنسی هانیست

گفتگوی تلفنی وزاری خارجه روسیه و ایران در پیرامون مذاکرات هسته‌ایگفتگوی تلفنی وزاری خارجه روسیه و ایران در پیرامون مذاکرات هسته‌ای سرگئی لاوروف، وزیر أمور خارجه روسیه و حسین امیرعبداللهیان همتای ایرانی وی در تماس تلفنی ابعاد مختلف روند ادامه مذاکرات هسته‌ای را مورد ارزیابی قرار دادند.

واکنش شهروندان ایرانی درباره «طرح صیانت از حقوق عامه در مقابل حیوانات مضر و خطرناک»بسیاری از شهروندان ایرانی نسبت به مطرح شدن طرح «صیانت از حقوق عامه مردم در مقابل حیوانات مضر و خطرناک» از سوی نمایندگان مجلس این کشور مخالف هستند. - خبرگزاری آناتولی Is it possible send dogs and cats out from iran? Why don't some association help them to leave Iran ? Some associations save dogs from Yulin China festival. Then, why not from Iran ? Why does never anyone speak about this solution?