۴۰۰ نفر در پی آتش‌سوزی در کمپ پناهجویان روهینگیا در بنگلادش ناپدید شدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

۴۰۰ نفر در پی آتش‌سوزی در کمپ پناهجویان روهینگیا در بنگلادش ناپدید شدند جزئيات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حریق گسترده در اردوگاه آوارگان روهینگیا در بنگلادش ۱۵ کشته، ۵۶۰ زخمی و ۴۰۰ ناپدید بر جا گذاشت.

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل با انتشار بیانیه اعلام کرد حریق بزرگ عصر دوشنبه از کمپ بالوخالی در منطقه بازار کُکس آغاز شد و به سرعت به اردوگاه‌های همجوار سرایت کرد و ۱۰هزار سرپناه را سوزاند و از بین برد. آتش‌نشانان بنگلادش پس از ساعات‌ها رویارویی با آتش‌سوزی سرانجام نزدیک به نیمه‌شب موفق به مهار آن شدند. انفجار پیاپی کپسول‌های گاز دامنه حریق را گسترش داده و کار ماموران امداد را سخت کرده بود.یکی از نمایندگان جامعه آوارگان روهینگیا با اسف‌بار خواندن شرایط پناهجویان درخواست انجام تحقیق فوری درباره منشاء «نگران کننده » این آتش‌سوزی را کرد و گفت: «شمار بسیاری از کودکان ناپدید شدند و شماری از کودکان هم به دلیل سیم‌خاردارهای دور اردوگاه‌ها نتوانستند از آتش بگریزند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ای داد بیداد

😮😥😥

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آتش‌سوزی در اردوگاه پناهجویان در بنگلادش؛ 15 جان باخته و 400 مفقودآتش‌سوزی در اردوگاه پناهجویان در بنگلادش؛ 15 جان باخته و 400 مفقود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویدئو؛ مصیبت آوارگان روهینگیا در آتش‌سوزی بنگلادش دو صد چندان شداین بزرگترین آتش‌سوزی از زمان فرار آوارگان روهینگیا در سال ۲۰۱۷ از میانمار به بنگلادش به شمار می‌رود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روایت تلخ آتش‌سوزی کمپ آوارگان روهینگیا در بنگلادشآوارگان روهینگیا که از نسل‌کشی‌های دولت تحت رهبری آنگ سان سوچی و ارتش میانمار به بنگلادش فرار کرده‌اند، خانه‌های برزنتی و چوبی خود را در میان شعله‌های آتش، سوخته و ویران شده یافتند. آواره«تر»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وقوع آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در کابل خسارت مالی برجا گذاشتبر اثر وقوع آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در کابل پایتخت افغانستان، 23 باب مغازه طعمه حریق شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی مهیب در پالایشگاهی در اندونزی | DW | 29.03.2021به دنبال انفجاری عظیم در یکی از بزرگترین پالایشگاه‌های نفت اندونزی آتش‌سوزی مهیبی در گرفته است. بر اثر حادثه یک نفر کشته شده است. حدود ۲۰ نفر زخمی شده‌اند که حال ۵ تن از آنها وخیم گزارش شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »