ویدئو؛ مصیبت آوارگان روهینگیا در آتش‌سوزی بنگلادش دو صد چندان شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ویدئو؛ مصیبت آوارگان روهینگیا در آتش‌سوزی بنگلادش دو صد چندان شد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آتش‌سوزی گسترده در کمپ آوارگان روهینگیا، خانه و کاشانه هزاران پناهجویی را که از نسل‌کشی دولت تحت رهبری آنگ سان سوچی و ارتش میانمار فرار کرده بودند، خاکستر کرد.

این حریق گسترده تاکنون ۱۵ کشته، ۵۶۰ زخمی و ۴۰۰ مفقود بر جا گذاشته است. این بزرگترین آتش‌سوزی از زمان فرار گسترده مسلمانان از میانمار به بنگلادش به شمار می‌رود. گفته می‌شود حدود ۶۶ درصد ساکنان این کمپ‌ها صدمات جدی مالی و جانی از این آتش سوزی دیده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روایت تلخ آتش‌سوزی کمپ آوارگان روهینگیا در بنگلادشآوارگان روهینگیا که از نسل‌کشی‌های دولت تحت رهبری آنگ سان سوچی و ارتش میانمار به بنگلادش فرار کرده‌اند، خانه‌های برزنتی و چوبی خود را در میان شعله‌های آتش، سوخته و ویران شده یافتند. آواره«تر»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۴۰۰ نفر در پی آتش‌سوزی در کمپ پناهجویان روهینگیا در بنگلادش ناپدید شدنداین سومین آتش‌سوزی در کمپ‌های پناهجویان روهینگیا در چهار روز گذشته است. ۵۰هزار آواره مستقر در چادرهای ابتدایی مجبور به ترک کاشانه خود شده اند. 😮😥😥 ای داد بیداد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در اردوگاه پناهجویان در بنگلادش؛ 15 جان باخته و 400 مفقودآتش‌سوزی در اردوگاه پناهجویان در بنگلادش؛ 15 جان باخته و 400 مفقود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هواپیمای حامل کمک‌های بشردوستانه به آوارگان آراکان از آنکارا راهی بنگلادش شدهواپیمای نظامی ارتش ترکیه حامل کمک‌های بشردوستانه به مسلمانان آراکان از آنکارا راهی بنگلادش شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویدئو؛ تلاش ۲۰۰ آتش‌نشان و ۴ بالگرد برای مهار آتش‌سوزی گسترده در «کیپ تاون»مقام‌های آفریقای جنوبی از وقوع آتش‌سوزی گسترده در پارک ملی کوه تیبل(Table Mountain National Park) در مجاورت کیپ تاون، پایتخت این کشور خبر دادند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »