۱.۵ میلیارد تومان هزینه پرواز تیم ملی فوتبال به ترکیه و ازبکستان!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

۱.۵ میلیارد تومان هزینه پرواز تیم ملی فوتبال به ترکیه و ازبکستان! وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد هزینه پرواز تیم ملی برای انجام دو دیدار دوستانه در ترکیه و ازبکستان معادل ۱.۵ میلیارد تومان خواهد بود.

به گزارش ایسنا، در نشست رییس سازمان برنامه و بودجه، وزیر ورزش و جوانان، رییس کمیته ملی المپیک و جمعی از روسای فدراسیون های ورزشی که در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد، مسعود سلطانی فر با اشاره به تهدیدهایی که از یکسال قبل ورزش کشور را هدف رفته است، اظهار کرد: این فشارها سیاسی بوده تا محدودیت هایی برای ورزش کشور در عرصه بین المللی به وجود آورند که این مسئله با کمک رژیم صهیونیستی صورت می گیرد.

وی افزود: آمریکا نه تنها عرصه اقتصادی را بر ما تنگ کرده بلکه در عرصه دیپلماسی عمومی نظیر ورزش هم فشار خود را وارد کرده و باید بدانیم ورزش تاثیر بسیار بالایی بر جامعه دارد و جو روانی یا سرخوردگی ایجاد می کند و دشمن نیز همین موضوع را هدف رفته و قصدش ایجاد نارضایتی عمومی است. وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه برای مقابله با این تهدیدها با وزارت امور خارجه، وزارت اطلاعات و سایر دستگاه ها تعامل داشته ایم، خاطرنشان کرد: در عرصه ورزش از توان دیپلماسی و ظرفیت سفرای خود بسیار بهره برده‌ایم و حتی طی یکسال گذشته چند تهدید را برطرف کرده‌ایم.

سلطانی فر با اشاره به وضعیت سخت مالی به وجود آمده برای ورزش کشور به دلیل قیمت ارز، عنوان کرد: کشورهای میکروسکوپی همسایه ما هزینه های بسیار بالایی کرده اند و بازیکنان خارجی سایر کشورها را به خدمت گرفته اند و فضای رقابت بسیار سخت شده است. وی با اشاره به افزایش هزینه ها، افزود: به طور مثال هزینه پرواز تیم ملی فوتبال ایران برای انجام دو دیدار دوستانه در سفر به ترکیه و ازبکستان ۱.۵ میلیارد تومان خواهد بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نکنه میخوای بازم زنوزی بیاد مفتی ببردتون؟ فدراسیونی که درآمد نداره رو درش رو گل ببندین

می خوای برگریزان بگذارید پولش رو مردم بدهند آقای تاج و شماها سود وپاداش و جلساتش را بروید بخورید

باز بهتر اینه که آخوند غارت کنه ! پیمان_نوین

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اختصاص هزار میلیارد تومان تسهیلات به روستاها برای کارآفرینیبیکاری یک میلیون و ۵۰۰ هزار ایرانی بر اثر کرونا سخنگوی دولت: در خصوص کرونا پیش‌بینی شد که بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ شغل آسیب جدی دیدند و در این میان یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر ریزش نیرو اتفاق افتاد. کرونا هم خوب بهونه ای شد واسه ‌ما که گنده کاریاتونو پشتش پنهون کنید خیلی پوفیوزین بیکاری به خاطر کرونا نیست به خاطر بالا رفتن قیمت ارز وکرایه محل کار وبالا بودن مواد غذائی وداروئی وسپردن کارهای دولتی مخصوصا مدارس به آخوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

با وجود گرانی خودروی ایرانی در بازار؛ زیان صنعت خودروسازی ایران به رقم سرسام‌آور ۸۰ هزار میلیارد تومان رسیدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. الحمدو ال..حقشونه..خدا اینطور برکتو ازشون میگیره.. وقتی جز دزدی کردن و انحصار ساختن ارابه مرگ چیزی بلد نیستن.. خدا را شکر به امید ورشکستگی و نابودی این شرکتهای کثیف مرگ بر ربا خوار
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چرا سکه در عرض یک هفته ۱.۵ میلیون تومان گران شد؟نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران در تحلیل یک هفته اخیر بازار سکه و طلای داخلی، ضمن تاکید براینکه افزایش قیمت سکه و طلا بیشتر تحت تاثیر افزایش نرخ ارز در داخل بوده است تا افزایش ۳۶ دلاری قیمت اونس جهانی در طول هفته، حباب هر قطعه سکه تمام بهار آزادی را ۸۰۰ هزار تومان اعلام کرد. کص ننت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سقوط آزاد ارزش پول ملی ایران همچنان ادامه دارد؛ دلار به ۳۰ هزار تومان رسیدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به این وسیله جمهوری اسلامی و لایت مون، همه کوشش خود رو میکننن که اخرت رو برامون بخرن ! . شهر قصه ، ملای ده میخوند که « گریه کنین مسلمونها ، گریه کنین صوابه . صوابه این گریه وقت عذابه » !! . با دلار ۳۰ هزارتومان هم صواب میکنیم که چیزی نمیخریم و هم از عذاب نجات پیدا کردیم !!‌ خامنه ای میخواد یه کاری کنه که همه جوون ها از کشور بزارن برن تا با یه مشت سالمند شرایط کشور رو برای جانشینش فراهم کنه ....
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

قیمت دلار در ایران از 30 هزار تومان گذشتحالا پانفارسها بروند خفه بشوند و در مورد دشمنی با آذربایجان حرف نزنند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دلار به مرز روانی ۳۰ هزار تومان رسیدهمزمان با ادامه تلاش بانک مرکزی ایران برای افزایش نرخ رسمی عرضه ارز، قیمت فروش دلار در جریان معاملات ظهر پنجشنبه (۱۰ مهر) برای نخستین بار به ۳۰ هزار تومان رسید. جسمی چنده ؟ روانی که کارمندای یورونیوزن. یعنی در واقع همون ۴۲۰۰ تومنه ؟! :))))
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »