اختصاص هزار میلیارد تومان تسهیلات به روستاها برای کارآفرینی

10/07/1399 09:08 ب.ظ

بیکاری یک میلیون و ۵۰۰ هزار ایرانی بر اثر کرونا سخنگوی دولت: در خصوص کرونا پیش‌بینی شد که بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ شغل آسیب جدی دیدند و در این میان یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر ریزش نیرو اتفاق افتاد.

سخنگوی دولت گفت: حدود هزار میلیارد تومان از ذخیره صندوق کارآفرینی امید به روستاهای سراسر کشور اختصاص داده شده است، که تاکنون ۳۰۰ روستا تحت پوشش این طرح قرار گرفتند. وی با ابراز امیدوار از اینکه با کنترل بیشتر کرونا روز به روز کسب و کارها رونق گیرد، افزود: در خصوص کرونا پیش‌بینی شد که بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ شغل آسیب جدی دیدند و در این میان یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر ریزش نیرو اتفاق افتاد.

سخنگوی دولت تصریح کرد: در صورتی که در دو بخش سلامت و کار مدیریت نمی‌ شد بیش از ۳ میلیون ریزش شغل در صنایع اولیه اتفاق می افتاد و ممکن بود در صنایع دیگر نیز ادامه پیدا کند. ربیعی ادامه داد: یکی از دشواری‌های سیاست‌گذاری‌های دولت در این دوران ایجاد یک نقطه مطلوب در دو منحنی سلامت و حفاظت از جان در مقابل بیماری و معیشت بود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر با سیاست‌گذاری‌های صورت گرفته و پرداخت تسهیلات و به تأخیر انداختن بازپرداختی‌ها یک میلیون و ۶۰۰ هزار شغل تثبیت شدند، یادآور شد: نگرانی ما برای یک و نیم میلیون نفر از افرادی بودکه در ریزش قرارگرفتند. headtopics.com

بیکاری به خاطر کرونا نیست به خاطر بالا رفتن قیمت ارز وکرایه محل کار وبالا بودن مواد غذائی وداروئی وسپردن کارهای دولتی مخصوصا مدارس به آخوند

کرونا هم خوب بهونه ای شد واسه ‌ما که گنده کاریاتونو پشتش پنهون کنید خیلی پوفیوزین

ادامه مطلب:
isna_farsi »

قیمت دلار در ایران از 30 هزار تومان گذشتحالا پانفارسها بروند خفه بشوند و در مورد دشمنی با آذربایجان حرف نزنند.

دلار به مرز روانی ۳۰ هزار تومان رسیدهمزمان با ادامه تلاش بانک مرکزی ایران برای افزایش نرخ رسمی عرضه ارز، قیمت فروش دلار در جریان معاملات ظهر پنجشنبه (۱۰ مهر) برای نخستین بار به ۳۰ هزار تومان رسید. جسمی چنده ؟ روانی که کارمندای یورونیوزن. یعنی در واقع همون ۴۲۰۰ تومنه ؟! :))))

آذربایجان: 2 هزار و 300 سرباز ارمنی از پای درآمده‌اندآذربایجان به حملات خود باید ادامه دهد. ارمنستان از روسیه خواسته هرچه زودتر دخالت و جنگ را تمام کند قبل از اینکه دیر شود. ۱۳۰ بانک و ۲۰۰ توپخانه رو منهدم کرده ؟؟؟ اونم توی دو روز ؟! نبرد استالینگراد هم تو دو روز انقدر از طرفین تلفات نداشت :)) لاقل یه صفرشو ور می داشتید باور پذیر بشه

والت دیزنی ۲۸ هزار نفر را به دلیل رکود ناشی از کرونا اخراج می‌کنددامارو هفته پیش از فرماندار کالیفرنیا خواسته بود تا برای بازگشایی دیزنی‌لند کمک کنند و هشدار داده بود که در غیر این صورت شرکت دیزنی مجبور به حذف ده‌ها هزار شغل خواهد شد.

کرونا در ترکیه؛ آمار بهبودیافتگان از 278 هزار نفر گذشت

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 39 هزار و 285 نفر رسید