یک مداح، سرپرست بیمارستان بهرامی تهران شد

17/12/1400 10:53 ق.ظ

در روزهای اخیر انتصاب «محمود اشتیاقی» از مداحان مشهور تهران به سمت سرپرست مدیریت «بیمارستان بهرامی» در رسانه‌های ایران بازتاب گسترده‌ای داشته است. اخبار_ایران

«ابوالفضل ذاکریان»، معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران، در حکمی که متن آن روز یک‌شنبه،اسفند، در رسانه‌ها منتشر شده است، «محمود اشتیاقی» از مداحان مشهور تهران را به سمت سرپرست مدیریت بیمارستان بهرامی...

«ابوالفضل ذاکریان»، معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران، در حکمی که متن آن روز یک‌شنبه،اسفند، در رسانه‌ها منتشر شده است، «محمود اشتیاقی» از مداحان مشهور تهران را به سمت سرپرست مدیریت بیمارستان بهرامی منصوب کرده است.

زمینه اصلی فعالبت اشتیاقی، مداحی بوده است و پیش از این سوابقی همچون«مسئول کانون مداحان دانشگاه» را در کارنامه خود داشته است. با روی کار آمدن دولت سیزدهم و مجلس از جناح تندرو جمهوری اسلامی، بسیاری از مناصب به مداحان اختصاص داده شده است. در ماه‌های اخیر حضور مداحان در پست‌های حساس در شهرداری تهران باعث انتقادات گسترده‌ای به «علیرضا زاکانی» شهردار تهران شده بود. روند حضور مداحان در عرصه‌های مختلف همچون دانشگاه و شهرداری پیشتر هم وجود داشت که از جمله آن حضور «سعید حدادیان» در هیئت علمی دانشگاه تهران را می‌توان نام برد.

ادامه مطلب:
iranwire »

ایران سرزمین عجایب هست اونجا عالیس بود اینجا خایه لیس

استان‌وایر- در روزهای اخیر انتصاب «محمود اشتیاقی» به سمت سرپرست مدیریت «بیمارستان بهرامی» در رسانه‌های ایران بازتاب گسترده‌ای داشته است.

«ابوالفضل ذاکریان»، معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران، در حکمی که متن آن روز یک‌شنبه،اسفند، در رسانه‌ها منتشر شده است، «محمود اشتیاقی» از مداحان مشهور تهران را به سمت سرپرست مدیریت بیمارستان بهرامی منصوب کرده است.

زمینه اصلی فعالبت اشتیاقی، مداحی بوده است و پیش از این سوابقی همچون«مسئول کانون مداحان دانشگاه» را در کارنامه خود داشته است.

با روی کار آمدن دولت سیزدهم و مجلس از جناح تندرو جمهوری اسلامی، بسیاری از مناصب به مداحان اختصاص داده شده است. در ماه‌های اخیر حضور مداحان در پست‌های حساس در شهرداری تهران باعث انتقادات گسترده‌ای به «علیرضا زاکانی» شهردار تهران شده بود. روند حضور مداحان در عرصه‌های مختلف همچون دانشگاه و شهرداری پیشتر هم وجود داشت که از جمله آن حضور «سعید حدادیان» در هیئت علمی دانشگاه تهران را می‌توان نام برد.

مداحان با «علی خامنه‌ای» رهبر جمهوری اسلامی روابط نزدیکی دارند و از رانت‌های حکومت استفاده می‌کنند و عموما از تندروترین بخش‌های جمهوری‌ اسلامی هستند که نفوذ زیادی در سیستم‌های مدیریتی در کشور دارند.اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: