یک مداح، سرپرست بیمارستان بهرامی تهران شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در روزهای اخیر انتصاب «محمود اشتیاقی» از مداحان مشهور تهران به سمت سرپرست مدیریت «بیمارستان بهرامی» در رسانه‌های ایران بازتاب گسترده‌ای داشته است. اخبار_ایران

استان‌وایر- در روزهای اخیر انتصاب «محمود اشتیاقی» به سمت سرپرست مدیریت «بیمارستان بهرامی» در رسانه‌های ایران بازتاب گسترده‌ای داشته است.

«ابوالفضل ذاکریان»، معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران، در حکمی که متن آن روز یک‌شنبه،اسفند، در رسانه‌ها منتشر شده است، «محمود اشتیاقی» از مداحان مشهور تهران را به سمت سرپرست مدیریت بیمارستان بهرامی منصوب کرده است. زمینه اصلی فعالبت اشتیاقی، مداحی بوده است و پیش از این سوابقی همچون«مسئول کانون مداحان دانشگاه» را در کارنامه خود داشته است.

با روی کار آمدن دولت سیزدهم و مجلس از جناح تندرو جمهوری اسلامی، بسیاری از مناصب به مداحان اختصاص داده شده است. در ماه‌های اخیر حضور مداحان در پست‌های حساس در شهرداری تهران باعث انتقادات گسترده‌ای به «علیرضا زاکانی» شهردار تهران شده بود. روند حضور مداحان در عرصه‌های مختلف همچون دانشگاه و شهرداری پیشتر هم وجود داشت که از جمله آن حضور «سعید حدادیان» در هیئت علمی دانشگاه تهران را می‌توان نام برد.

مداحان با «علی خامنه‌ای» رهبر جمهوری اسلامی روابط نزدیکی دارند و از رانت‌های حکومت استفاده می‌کنند و عموما از تندروترین بخش‌های جمهوری‌ اسلامی هستند که نفوذ زیادی در سیستم‌های مدیریتی در کشور دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ایران سرزمین عجایب هست اونجا عالیس بود اینجا خایه لیس

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها