فاطمه حسیبی، کارآفرینی که تیمش را قهرمان ایران کرد؛ از مشکلاتم یک دیوار ساختم

17/12/1400 11:30:00 ق.ظ

فاطمه حسیبی: در تمام این سال‌ها با چالش‌هایی روبه‌رو بودم که آزاردهنده بود. ما یک سال نتوانستیم تیم‌داری کنیم، چون خانواده بازیکنان به آن‌ها اجازه سفر به کاشان و زندگی در این شهر را نمی‌دادند. این برای ما معضل بود. ۸مارس_روزجهانی_زن

او خودش را و زندگی‌اش در ورزش را در گفت‌وگو با ایران‌وایر این‌گونه معرفی می‌کند: «فاطمه حسیبی، متولد ۱۵آبان۱۳۴۲ در روستای طاهرآباد کاشان. تحصیلاتم دیپلم است.

از سال ۱۳۷۷ ورزش سالنی و حرفه‌ای را با ایروبیک شروع کردم و یک سال بعد گروه کوهنوردی همان سالن بدنسازی را به صورت رسمی ثبت کردم. این اولین گروه در استان اصفهان بود که زیر نظر انجمن کوهنوردی ایران به ثبت رسید.»

فاطمیه حسیبی زن کارآفرین ایران و نویسنده است. او در سال‌های گذشته، یکی از کتاب‌های خود را با نام «نامه‌هایی به همسر کارآفرینم» منتشر کرد. این کتاب روایتی از خلق یک «برند ایرانی» است که در آن از طریق نامه‌هایی که به همسرش «حسین حجازی»، ملقب به «پدر اسانس ایران» نوشته‌، ماجراهای چگونگی خلق شدن و شکل‌گیری برند باریج اسانس را توضیح داده است.

حسین حجازی، بنیان‌گذار شرکت داروسازی باریج ‌اسانس فارغ‌التحصیل در رشته مهندسی ماشین‌آلات کشاورزی از دانشگاه بین‌المللی شیراز در سال ۱۳۴۹ بود که سال ۱۳۶۴ شرکت «کشت و صنعت گلکاران» را در کاشان بنا کرد. سپس در سال ۱۳۶۹ شرکت «تجهیزات و ماشین‌سازی تقطیران» را راه انداخت و در نهایت از سال ۱۳۷۱ پایه‌های باریج اسانس را بنا نمود. headtopics.com

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>