یک زن در جریان ناآرامی‌ها‌ در کنگره آمریکا زخمی شد

18/10/1399 02:43 ق.ظ

در جریان تظاهرات اعتراض‌آمیز خشونت‌آ‌میز در ساختمان كنگره آمریكا، یک زن بر اثر تیراندازی به شدت زخمی شده است

در جریان تظاهرات اعتراض‌آمیز خشونت‌آ‌میز در ساختمان كنگره آمریكا، یک زن بر اثر تیراندازی به شدت زخمی شده است. - خبرگزاری آناتولی در پی وقوع درگیری بین طرفداران دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا با نیروهای پلیس٬ در ساختمان كنگره این کشور، یک زن بر اثر تیراندازی به شدت زخمی شده است. یک منبع امنیتی در گفت‌وگو با تلویزیون سی.ان.

ان اظهار داشت که یک زن در پی نا آرامی در ساختمان کنگره به شدت زخمی شده است اما هنوز درباره چگونگی تیراندازی و هویت این زن اطلاعاتی ارائه نشده است.

گروهی از طرفداران دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا هنگام تظاهرات علیه نتایج انتخابات اخیر سدهای امنیتی را شکسته و وارد ساختمان کنگره این کشور شدند. نیروهای امنیتی نیز با استفاده از گاز اشک‌آور به این معترضان حمله کردند. تصاویر مربوط به این لحظات در شبکه‌های اجتماعی منتشر شدند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

مرد!

جولان کرونا در هند؛ ۳ هزار مرگ در یک روز، ۲ میلیون ابتلا در یک هفتهتنها در یک ماه گذشته ۶ میلیون نفر در این کشور گرفتار کووید شده‌اند. 🤦‍♂️😥😥💔 مرزهای وحشت رو جابجا کرد یهو بیدادگاه

یک گروه ناظر: بیش از ۵۰۰ نفر در جریان سرکوب معترضان در میانمار تاکنون کشته شده‌اندیک گروه ناظر: بیش از ۵۰۰ نفر در جریان سرکوب معترضان در میانمار تاکنون کشته شده‌اند به گزارش فرانس۲۴ در روز سه شنبه ۱۰ فروردین، این آمار در حالی منتشر می شود که قدرت های جهانی با شدت بیشتری سرکوب بی رحمانه معترضان در میانمار را محکوم می کنند. یک سوم آمار ایران تو سه روز، اگه راست باشه

میهمانی غیرقانونی در بلژیک؛ مرگ یک جوان در جریان فرار از دست پلیسجوان ۲۱ ساله ای که در یک میهمانی غیرقانونی در شهر آنتورپ و برغم محدودیت های قرنطینه، شرکت کرده بود پس از حضور نیروهای پلیس سعی کرد از پنجره فرار کند اما به زمین افتاد و در راه بیمارستان جان سپرد.

ده‌ها کشته و زخمی در جریان یک مراسم مذهبی در اسرائیل | DW | 30.04.2021در ازدحام ناشی از برگزاری یک جشن مذهبی در شهر مرون در شمال اسرائیل دستکم ۳۸ نفر کشته و بیش از ۱۰۰ تن زخمی شدند. این بزرگ‌‌ترین مراسم مذهبی است که پس از واکسیناسیون جمعیت اسرائیل علیه بیماری کرونا برگزار می‌شد. در ماله کشی تک هستید اما باید به این نکته توجه داشته باشید که این ها افراد متدین اسرائیل هستند واز مخالفین ماسک و واکسن حتی در اوج کرونا در اسرائیل دولتشون حریفشون نشد. از کرونا نمردن زدن همدیگه رو کشتن😕😕😕 خدا رحمتشون کنه و به خانواده هاشون صبر بده اما یاد اونایی افتادم که توو منا همدیگه رو له کردن ..... ایشالله که بهشتی باشه و اونا الان اونجا باشن وگرنه چیزی به اسم مذهب خیلی تهوع آوره

حمله به یک افسر پلیس زن و همسرش در ولایت هلمند افغانستان یک کشته برجای گذاشتاین افسر زن که «ملاله» نام دارد در جریان حمله به‌شدت زخمی شده و همسرش عبدالقیوم که یک افسر پلیس در مقر پلیس هلمند بود، کشته شده است.

در جریان تظاهرات اعتراض‌آمیز خشونت‌آ‌میز در ساختمان كنگره آمریكا، یک زن بر اثر تیراندازی به شدت زخمی شده است.واشنگتن/خبرگزاری آناتولی

در پی وقوع درگیری بین طرفداران دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا با نیروهای پلیس٬ در ساختمان كنگره این کشور، یک زن بر اثر تیراندازی به شدت زخمی شده است.

یک منبع امنیتی در گفت‌وگو با تلویزیون سی.ان.ان اظهار داشت که یک زن در پی نا آرامی در ساختمان کنگره به شدت زخمی شده است اما هنوز درباره چگونگی تیراندازی و هویت این زن اطلاعاتی ارائه نشده است.

گروهی از طرفداران دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا هنگام تظاهرات علیه نتایج انتخابات اخیر سدهای امنیتی را شکسته و وارد ساختمان کنگره این کشور شدند.

نیروهای امنیتی نیز با استفاده از گاز اشک‌آور به این معترضان حمله کردند. تصاویر مربوط به این لحظات در شبکه‌های اجتماعی منتشر شدند.

برای سرکوب این تظاهرات و متفرق کردند معترضان به محل حادثه نیروهای امنیتی اضافی اعزام شدند.