پخش زنده - طرفداران ترامپ وارد ساختمان کنگره شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 53%

📹پخش زنده - گروهی از طرفداران ترامپ وارد ساختمان کنگره شدند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

برخی طرفداران ترامپ با انجام تظاهرات در واشنگتن، پایتخت آمریکا، از حصار پلیس عبور کردند و وارد ساختمان کنگره شدند.گروهی از طرفداران دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا که جهت همبستگی با وی در واشنگتن تظاهرات می‌کنند، موانع ایجاد شده از سوی پلیس را شکسته و وارد ساختمان کنگره این کشور شدند.

مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا که به‌عنوان «رئیس سنا» این جلسه را مدیریت می‌کرد، به‌دلایل امنیتی از ساختمان کنگره خارج شد.موریل بوئزر، شهردار واشنگتن طی پیامی در توئیتر اعلام کرد که از ساعت 18.00 (به وقت محلی) ممنوعیت آمدوشد در این شهر برقرار کرده است. مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا خواستار"پایان دادن به تظاهرات در ساختمان کنگره" شده و تاکید کرد که این عتراض‌های خشونت آمیز را تحمل نخواهند کردکیلی مک‌اننی، سخنگوی کاخ سفید با انتشار پیامی در توئیتر اعلام کرد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا به گارد ملی این کشور دستور مداخله در رویداهای ساختمان کنگره داده است.

نشست کنگره به‌دلیل این حادثه به حالت تعلیق درآمده و مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا که مسئولیت ریاست این نشت را بر عهده داشت، به بیرون از ساختمان کنگره انتقال یافت. وی همچنین با انتشار پیامی در توئیتر اعلام کرد: رئیس‌جمهور ترامپ را به ادای سوگند در تلویزیون، دفاع از قانون اساسی و پایان دادن به این محاصره فرا می‌خوانم.دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در پی حوادث اخیر در ساختمان کنگره با انتشار یک پیام تصویری از طرفداران خود خواست که به خانه‌های‌شان بازگردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هنرنمایی دیوید گتا در برج العرب دبی به طور زنده در یوتیوب پخش شداین کنسرت مجازی بخشی از طرح «متحد در خانه» برای کمک به صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پخش زنده؛ سخنرانی رئيس‌جمهور اردوغان پیرامون برنامه فضایی ترکیهپخش زنده؛ سخنرانی رئيس‌جمهور اردوغان پیرامون برنامه_فضایی ترکیه اردوغان: در دوره آتی با استفاده از نرم‌افزارهای داخلی که مهندسان تُرک طراحی کرده‌اند، امنیت اطلاعات ماهواره‌های‌مان را تامین خواهیم کرد اگه ترکان قهرمان برن ماه پس تکلیف ثریا و اینا چی میشه.آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پخش زنده I مراسم کلنگ‌زنی واحد سوم نیروگاه هسته‌ای آک‌کویو🎥پخش زنده I مراسم کلنگ‌زنی واحد سوم نیروگاه هسته‌ای آک‌کویو پوتین: دوره جدیدی در نیروگاه اتمی آک‌کویو به عنوان پروژه مشترک ترکیه و روسیه آغاز شده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پخش زنده سخنان پرزیدنت بایدن در نخستین سالگرد اعلان رسمی همه‌گیری کرونا🔴 پخش زنده سخنان پرزیدنت بایدن در نخستین سالگرد اعلان رسمی همه‌گیری کرونا ▪️یوتیوب:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پخش زنده I هفتمین کنگره بزرگ حزب عدالت و توسعه آغاز شدپخش زنده I هفتمین کنگره بزرگ حزب عدالت و توسعه آغاز شد اردوغان: ترکیه را با همکاری «ائتلاف جمهور» به اهداف 2023 و سپس به چشم انداز 2053 خواهیم رساند اردوغان: در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد تمدنی هستیم که بشریت را با تضمین حق، انصاف و عدالت با رویکرد مدیریت جهانی گرد هم خواهد آورد اردوغان: با شکست همه گروه‌های تروریستی به‌ویژه پ.ک.ک، جلو انجام اقدامات خرابکارانه آنها را در کشورمان گرفتیم.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »