یک زن سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل خواهد شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

زهرا ارشادی، مدیرکل حقوق بشر وزارت امور خارجه، قرار است به زودی به عنوان نفر دوم نمایندگی ایران در سازمان ملل در نیویورک مشغول به کار شود این نخستین بار بعد از انقلاب است که یک زن سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل می‌شود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، دکتر زهرا ارشادی، مدیرکل حقوق بشر وزارت امور خارجه، قرار است به زودی به عنوان نفر دوم نمایندگی ایران در سازمان ملل در نیویورک مشغول به کار شود.

به گزارش ایسنا، دکتر زهرا ارشادی، مدیرکل حقوق بشر وزارت امور خارجه، قرار است به زودی به عنوان نفر دوم نمایندگی ایران در سازمان ملل در نیویورک مشغول به کار شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اعوذو بالله

«یک زن» که نماد بردگی روی سرش گذاشته!

دانش حقوق بشردرهیچ کشوری وجودنداردکه هرکشوری برخلاف ادعایش برخلاف حقوق بشرعمل کرده وسدراهزندگی سالم بشرشده که بایدحقوق الهی بشرازطریق قران کریم به صورت جامع وموضوعی شناخته شودتااحادمردم درهرکجاساکنند،دارای شغل وامکانات جامع زندگی زمان براساس قران کریم باشندکه خداوندمتعال انراسران

Great, look forward to see how she performs! 🙏🌈

یک ویترینِ گوگولی مگولی بهتر از یک چهره واقعی نزد جهانیان است!!! همین خانم تو مملکت خودمون نمی تونه بره استادیوم

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتصاب یک سفیر زن دیگر؛ دوران خیزش زنان سعودیمشاری الذایدی: بورسیه دانشجویان و فناوری ارتباطات نقش مهمی در پیشرفت وضعیت زنان سعودی داشت. اما مهم‌ترین عامل این پیشرفت «آگاهی، اراده و نگرش رهبری کشور سعودی و عزم و شجاعت محمد بن سلمان، ولیعهد آینده ساز، برای تحکیم موقعیت و جایگاه زن سعودی» است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

برای نخستین بار یک زن تراجنسیتی معاون وزارت بهداشت آمریکا شد | DW | 25.03.2021'نقطه عطفی در تاریخ آمریکا': مجلس سنا ریچل لوین را برای تصدی پست معاونت وزارت بهداشت آمریکا تأیید کرد. او نخستین فرد تراجنسیتی در تاریخ آمریکا است که به چنین مقام مهمی در دولت این کشور انتخاب می‌شود. وقتی معیار انتخاب آلت جنسی و فعالیت توی تختخواب باشه با تمام توان باید رید به دمقراضی تخمیتون اولا که بر خلاف خیلی از کشورها که انتصاب بر مبنای معیار محترم دقیق 'سیکیم جاریست' طرف برای خودش متخصص استخوان داری بوده بعد سرخاب سفیدآب مالیده به نظرم جنسیتی ها به یک دلیل خیلی قابل احترامند ؛ خود واقعیشان را نشان میدهند واز قضاوت دیگران نمیترسند تجربه ندارم حتما روابطشان هم وا تراجنسیتی هم مثل خیلی از موارد غیرطبیعی یا ناخوشی یا بیماری در صورتی که عقل و منطق و تفکر را تحت تاثیر قرار نده و شخص بیمار هم تخصص مورد نظر را داشته باشه می تونه پست و سمت دولتی داشته باشه مشروط بر اینکه بدآموزی نداشته باشه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نجات یافتن دو مرد و یک زن از یک جزیره دورافتاده‌ پس از ۳۳ روزخلبان وقتی بر می‌گردد و در ارتفاع پایین‌تری پرواز می‌کند می‌بیند که سه‌تن روی جزیرهٔ کوچکی دست تکان می‌دهند و کمک می‌خواهند. Free100KurdishActivists - every office should have ANTIOFFICE SERVICE خوش به حالشون نجات پیدا کردن اونم به دست امریکا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله به یک افسر پلیس زن و همسرش در ولایت هلمند افغانستان یک کشته برجای گذاشتاین افسر زن که «ملاله» نام دارد در جریان حمله به‌شدت زخمی شده و همسرش عبدالقیوم که یک افسر پلیس در مقر پلیس هلمند بود، کشته شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فراخوان سازمان عفو بین‌الملل برای آزادی یک روزنامه‌نگار زن در مصرسازمان عفو بین‌الملل فعالان حقوق بشر را به راه‌اندازی کمپینی برای آزادی یک روزنامه‌نگار زن در مصر فراخواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »