یک زن باردار افغان در یونان خودسوزی کرد

24/02/2021 11:04:00 ب.ظ

زن, افغان

یک زن باردار افغان در یونان خودسوزی کرد

24.02.2021آتن/ خبرگزاری آناتولییک زن باردار افغان در اردوگاه پناهجویان «کاراتپه» در جزیره لسبوس یونان، وقتی فهمید که به‌دلیل بارداری‌اش نمی‌تواند به آلمان برود، خود را به آتش کشید.به گزارش خبرگزاری رسمی یونان (ANA-MPA)، این زن که 8 ماهه باردار بوده و 2 فرزند نیز داشته، قبل از خوسوزی، آنها را چادر بیرون آورده است.

این حادثه یکشنبه 21 فوریه اتفاق افتاده و زن مذکور با مداخله به‌موقع پزشکان از خطر مرگ نجات یافت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیزدهمین روز اعتراضات در ایران؛ بازداشت خبرنگاری که مراسم خاکسپاری مهسا امینی را گزارش کرده بود

همزمان با تداوم اعتراضات خیابانی، شمار افراد و صاحبان کسب و کاری که به شیوه‌های مختلف از جمله از مسیر لینکدین آمادگی خود را برای برگزاری اعتصابی سراسری اعلام می‌کنند نیز رو به افزایش است ادامه مطلب >>

حمله یک زن مسلح بر نیروهای امنیتی افغان در قندهاریک زن مسلح که سه‌شنبه 16 مارس بر نیروهای امنیتی در ولسوالی ارغنداب قندهار حمله کرد، از سوی نیروهای

پلیس مرزی کرواسی به آزار جنسی به یک مهاجر زن افغان متهم شدزن افغان در تلاش بوده تا با چهار نفر دیگر که دو تن از آنها کودک بودند، از مرز عبور کند و وارد کرواسی شود. اما پلیس مرزی کرواسی این گروه کوچک مهاجر را با تفنگ نشانه می‌گیرد و متوقف می کند.

حمله به یک افسر پلیس زن و همسرش در ولایت هلمند افغانستان یک کشته برجای گذاشتاین افسر زن که «ملاله» نام دارد در جریان حمله به‌شدت زخمی شده و همسرش عبدالقیوم که یک افسر پلیس در مقر پلیس هلمند بود، کشته شده است.

خروج آمریکا و شلاق زدن زن افغانممدوح المهینی، مدیر شبکه «العربیه»: اعلان خروج نیروهای آمریکا از افغان ستان با انتشار ویدیویی از شلاق خوردن یک زن توسط اعضای «طالبان» بدون هیچ‌گونه ترحمی از سوی تماشاگران همراه شد. این صحنه از واقعیت آینده پیش روی این کشور رنج‌دیده پرده برمی‌دارد. افغاني واحد پول هست. افغان یا افغانستانی صحيح است. لطفا اصلاح بفرمایید. افغانستان نابود میشه بیچاره مردم مظلومش

زن افغان نگران‌تر از همه از بازگشت طالبان به قدرت«با بازگشتن طالبان جامعه زیرورو و ویران می‌شود، زنان به خفا فرستاده می‌شوند و برای بیرون آمدن از خانه باید روبند بزنند.» چقدر چموشید شماها نه طالبان واقعیت افغانستان است نه سپاه و طویله علمیه قم ، واقعیت ایران ! هرکس خود را مسلمان می‌داند، باید حکم اسلامی را بپذیرد! طالبان و القاعده و حکومت اسلامی ایران و... واقعیت شعور اسلامی هستند، اما شاگردان تنبل اسلامی که اندکی از آیه‌های مکی می‌دانند و آیه‌های مدنی که اصل+ برنامه+ قوانین اسلام در آن ذکر شده است را نخواندەاند!

یک زن باردار افغان در یک اردوگاه پناهجویان در جزیره لسبوس یونان خود را به آتش کشید.امنیتی کشته شد.Aa در جریان بازرسی گروهی از مهاجران که از بوسنی روانه کرواسی شده بودند، یک زن افغان مورد سوء استفاده جنسی یکی از نیروهای پلیس مرزی کرواسی قرار گرفته است.سخنگوی فرمانده پلیس هلمند نیز اعلام داشت که ملاله به مدت ۱۴ سال در نیروی پلیس افغانستان خدمت کرده و در این مدت به مشکلات خانوادگی بسیاری رسیدگی کرده بود.

24.02. جمال‌ناصر بارکزی، سخنگوی پولیس قندهار گفته است، در حال حاضر تحقیقات جریان دارد تا مشخص شود که این زن عضو کدام گروه بوده است.2021 آتن/ خبرگزاری آناتولی یک زن باردار افغان در اردوگاه پناهجویان «کاراتپه» در جزیره لسبوس یونان، وقتی فهمید که به‌دلیل بارداری‌اش نمی‌تواند به آلمان برود، خود را به آتش کشید. خبر این آزار جنسی، از سوی وبسایت خبری گاردین پس از مشاهده اسناد مربوطه در شورای پناهندگان دانمارک (DRC) منتشر شد. به گزارش خبرگزاری رسمی یونان (ANA-MPA)، این زن که 8 ماهه باردار بوده و 2 فرزند نیز داشته، قبل از خوسوزی، آنها را چادر بیرون آورده است. گروه داعش که قبل از این زنان و دختران را به اسارت گرفته و به پایگاه‌های نظامی خود در داخل سرحدات پاکستان و افغانستان منتقل کرده بودند، مورد بهره برداری جنسی قرار می‌دادند. این حادثه یکشنبه 21 فوریه اتفاق افتاده و زن مذکور با مداخله به‌موقع پزشکان از خطر مرگ نجات یافت.

وی اکنون در بیمارستان تحت درمان است ولی فردا به دادستانی لسبوس شهادت خواهد داد. اشرف غنی اظهار داشت، با دستگیری 80 عضو گروه داعش از حملات وسیع این گروه به ولایت‌های دیگر افغانستان از جمله کابل نیز جلوگیری شد و تمام نهادها و والیان این کشور باید به صورت دوام‌دار از نهادی‌های امنیتی حمایت کنند. اما پلیس مرزی کرواسی این گروه کوچک مهاجر را با تفنگ نشانه می‌گیرد و متوقف می کند. .