زن, افغان, یونان, آلمان, افغان, جزیره لسبوس, کارتپه, یونان

زن, افغان

یک زن باردار افغان در یونان خودسوزی کرد

24/02/2021 11:04:00 ب.ظ

یک زن باردار افغان در یونان خودسوزی کرد

24.02.2021آتن/ خبرگزاری آناتولییک زن باردار افغان در اردوگاه پناهجویان «کاراتپه» در جزیره لسبوس یونان، وقتی فهمید که به‌دلیل بارداری‌اش نمی‌تواند به آلمان برود، خود را به آتش کشید.به گزارش خبرگزاری رسمی یونان (ANA-MPA)، این زن که 8 ماهه باردار بوده و 2 فرزند نیز داشته، قبل از خوسوزی، آنها را چادر بیرون آورده است.

تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 هشدار فرانسه؛ ایران مذاکرات احیای برجام را به خطر می‌اندازد | DW | 27.07.2021 اسرائیل: برای بازگشت ایران به مذاکرات اولتیماتوم تعیین کنید | DW | 26.07.2021

این حادثه یکشنبه 21 فوریه اتفاق افتاده و زن مذکور با مداخله به‌موقع پزشکان از خطر مرگ نجات یافت. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

حمله یک زن مسلح بر نیروهای امنیتی افغان در قندهاریک زن مسلح که سه‌شنبه 16 مارس بر نیروهای امنیتی در ولسوالی ارغنداب قندهار حمله کرد، از سوی نیروهای

پلیس مرزی کرواسی به آزار جنسی به یک مهاجر زن افغان متهم شدزن افغان در تلاش بوده تا با چهار نفر دیگر که دو تن از آنها کودک بودند، از مرز عبور کند و وارد کرواسی شود. اما پلیس مرزی کرواسی این گروه کوچک مهاجر را با تفنگ نشانه می‌گیرد و متوقف می کند.

حمله به یک افسر پلیس زن و همسرش در ولایت هلمند افغانستان یک کشته برجای گذاشتاین افسر زن که «ملاله» نام دارد در جریان حمله به‌شدت زخمی شده و همسرش عبدالقیوم که یک افسر پلیس در مقر پلیس هلمند بود، کشته شده است.

خروج آمریکا و شلاق زدن زن افغانممدوح المهینی، مدیر شبکه «العربیه»: اعلان خروج نیروهای آمریکا از افغان ستان با انتشار ویدیویی از شلاق خوردن یک زن توسط اعضای «طالبان» بدون هیچ‌گونه ترحمی از سوی تماشاگران همراه شد. این صحنه از واقعیت آینده پیش روی این کشور رنج‌دیده پرده برمی‌دارد. افغاني واحد پول هست. افغان یا افغانستانی صحيح است. لطفا اصلاح بفرمایید. افغانستان نابود میشه بیچاره مردم مظلومش

زن افغان نگران‌تر از همه از بازگشت طالبان به قدرت«با بازگشتن طالبان جامعه زیرورو و ویران می‌شود، زنان به خفا فرستاده می‌شوند و برای بیرون آمدن از خانه باید روبند بزنند.» چقدر چموشید شماها نه طالبان واقعیت افغانستان است نه سپاه و طویله علمیه قم ، واقعیت ایران ! هرکس خود را مسلمان می‌داند، باید حکم اسلامی را بپذیرد! طالبان و القاعده و حکومت اسلامی ایران و... واقعیت شعور اسلامی هستند، اما شاگردان تنبل اسلامی که اندکی از آیه‌های مکی می‌دانند و آیه‌های مدنی که اصل+ برنامه+ قوانین اسلام در آن ذکر شده است را نخواندەاند!