یک افسر ارتش سوریه، دو تن از اقوام بشار اسد را کشت

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک افسر ارتش سوریه، دو تن از اقوام بشار اسد را کشت العربية

حاضر در آنجا را به گلوله بست و دو زن جوان را کشت. قرداحه شهر محل تولد حافظ اسد، رئیس‌جمهوری پیشین سوریه و پدر بشار اسد است.

براساس اطلاعات منتشر شده در رسانه‌های سوریه قاتل «وئام زیود» متولد 1990 و یکی از افسران پلیس نظامی در منطقه الغاب، در استان حماه است و در شب حادثه با ورود به منزل اقوام بشار اسد، یک زن 24 ساله به نام «هبه فایز جبور» و دختر جوان 14 ساله‌ای به نام «نور فایز جبور» را کشت. گفته شده یکی از این دو زن، نامزد قاتل بوده است. هنوز درباره انگیزه‌های قاتل خبری منتشر نشده است.

علاوه بر این دو زن، تعداد دیگری نیز در محل حادثه حضور داشتند که برخی از آنها به بیمارستان منتقل شده و حالشان وخیم گزارش شده است. براساس گزارش‌ها یک واحد نظامی مستقر در شهر قرداحه پس از این حادثه به سرعت تلاش‌های خود برای یافتن قاتل را آغاز کرده و او را قبل از فرار به ترکیه دستگیر کرد. صفحات فیس‌بوکی نزدیک به خانواده اسد، با انتشار تصاویر قاتل گزارش کردند که وئام زیود با همکاری خانواده حاکم دستگیر شد.

در اطلاعیه‌ای که خانواده‌های آل الأسد وآل جبور منتشر کردند، آمده که این دو زن جوان از طریق مادرشان «رتاج بدیع الاسد»، از اقوام رئیس‌جمهوری سوریه هستند. مادر این دو مقتول، دختر عموی بشار اسد است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دمش گرم

اینها چه گناهی کردن آخه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دومین 'آزمایش مهم' کره شمالی طی یک هفته | DW | 14.12.2019سخنگوی آکادمی دفاعی کره شمالی از انجام یک آزمایش موفقیت‌آمیز 'با اهمیت' در پایگاه پرتاب ماهواره سوهه خبر داد. کره شمالی هفته گذشته نیز بدون ذکر جزئیات از انجام آزمایش 'مهم' دیگری در همین پایگاه خبر داده بود. این آزمایش فقط برای حاکمان کره شمالی مهمه نه برای دشمنان خلق کره اهمیتی داره و نه برای خود خلق کره
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

استقلال 4 - شاهین یک / بدون مدیر، سرپرست و مربی در صدر؛ بدرقه استرا با 4 گلاستقلال تهران در آخرین بازی نیم فصل اول رقابت‌های لیگ نوزدهم با نتیجه 4 بر یک تیم شاهین بوشهر را شکست داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مهسا ملک مرزبان: یک کتابم به دلیل ممیزی از سال گذشته در ارشاد مانده است!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کره شمالی: یک آزمایش حیاتی دیگر در مرکز پرتاب ماهواره انجام دادیمپیونگ یانگ روز یکشنبه گذشته نیز اعلام کرده بود که یک آزمایش «بسیار مهم» در سایت «سوهائه»، مرکز پرتاب ماهواره در شمال غرب این کشور انجام داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر ارتباطات: اینترنت ملی یک دروغ بزرگ استوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: قطعی اینترنت مانند قطع کردن هوا است و نباید در گفتن آن لکنت زبان داشت. اینترنت ملی یک دروغ بزرگ است، دروغی که آن‌قدر تکرار شده که برای تصحیح این تفکر، راه درازی در پیش داریم. انگشت شما هم دقیقا مثل دی_اکسید هستش که هی میره رو اکسیژن ما تو و اربابت خامنه ای دروغگوی بیشرف هستید متأسفانه دروغ تو ایران رایج و نهادینه شده،دروغ برکت رو برده از این مملکت،تروخدا کم دروغ بگیم همه مون
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک شعبه دیوان عدالت با صدور گواهینامه موتورسیکلت برای بانوان مخالفت کردمخالفت یک شعبه دیوان عدالت با صدور گواهینامه موتورسیکلت برای بانوان رییس دیوان عدالت اداری از صدور رایی مبنی بر مخالفت با صدور گواهینامه موتورسیکلت برای بانوان خبر داد. مغزهای کوچک زنگ زده پیش به سوی بدویت، حجریت، بی مغزی، بی سوادی، بی خردی! بده مگه؟ عدالت يا عداوت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »