«۹۰ درصد اتباع خارجی خراسان شمالی مادران ایرانی دارند»

10/06/1399 02:12 ب.ظ

۹۰ درصد اتباع خارجی خراسان شمالی از افغانستان هستند که مادر آنها ایرانیست. مدیرکل دفتر امور امنیتی، انتظامی و اتباع_خارجی استانداری خراسان_شمالی گفت«حاصل ازدواج اتباع بیگانه ۳۵۰فرزند است که می‌توانند برای دریافت برگه هویتی خود اقدام کنند.» اخبار_ایران

حجت‌الله خانزاده ، مدیرکل دفتر امور امنیتی، انتظامی و اتباع خارجی استانداری خراسان شمالی گفته که «حاصل ازدواج اتباع بیگانه در این استان ۳۵۰ فرزند است.

» خانزاده افزوده که این افراد «می‌توانند با تشکیل پرونده برای دریافت برگه هویتی خود اقدام کنند.»

وی اضافه کرده «تشکیل پرونده محدودیت سنی ندارد و این افراد اگر مشکلی نداشته باشند می‌توانند مجوز و تابعیت و شناسنامه دریافت کنند.» برخی از استان‌ها و شهرهای کشور به دلایل امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مناطق ممنوعه برای حضور اتباع بیگانه هستند که خراسان شمالی نیز از آن جمله آنهاست.

ادامه مطلب:
iranwire »

واردات نفت چین از ایران ۸۲ درصد کاهش و از آمریکا ۳۱ درصد افزایش یافتگزارش آماری گمرک چین از کاهش ۸۲ درصدی واردات رسمی نفت ایران در ۷ ماه نخست سال جاری میلادی در مقابلِ رشد ۳۱ درصدی صادرات نفت آمریکا به این کشور حکایت دارد.

آسیب کرونا به ۹۵ درصد واحدهای اقامتی کردستان

تكذيب يك ادعا/رشد سالانه توليد ناخالص داخلي از سال ۹۱ تا ۹۸، ۰,۶ درصد بوده استباوجود تحريم‌هاي بين‌المللي در سال‌هاي ۱۳۹۱ و۱۳۹۲ سپس اعلام تحريم‌هاي بي‌سابقه آمريكا از سال ۱۳۹۷؛ به استناد آمار بانك مركزي و مركز آمار ايران، طي دوره ۱۳۹۱-۱۳۹۸؛ رشد سالانه توليد ناخالص داخلي، بالغ بر ۶/۰درصد بوده است. آمار مركز آمار ايران، مثبت بودن رشد اقتصادي را تاييد و حتي بالاتر از ارقام بانك مركزي اعلام نموده‌است. نكته قابل‌توجه، بالا بودن رشد اقتصاد غيرنفتي است كه هر دو نهاد آماري كشور مويد آن هستند.

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 8 شهریور 1399بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

واردات نفت چین از ایران ۸۲ درصد کاهش و از آمریکا ۳۱ درصد افزایش یافتگزارش آماری گمرک چین از کاهش ۸۲ درصدی واردات رسمی نفت ایران در ۷ ماه نخست سال جاری میلادی در مقابلِ رشد ۳۱ درصدی صادرات نفت آمریکا به این کشور حکایت دارد.

ادعای اسکای؛ استقلال با قراردادی یک ساله و حقوقی چشمگیر به دنبال بازگرداندن استراماچونی- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimاستقلال به دنبال بازگرداندن استراماچونی شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت»: مدیران باشگاه استقلال در چند روز اخیر با استراماچونی ۴۴ ساله در تماس بوده‌اند و به او پیشنهاد قراردادی یک ساله با حقوقی چشمگیر را داده‌اند

استان‌وایر- ۹۰ درصد اتباع خارجی استان خراسان شمالی از کشور افغانستان هستند که مادر آنها ایرانی است.

حجت‌الله خانزاده

، مدیرکل دفتر امور امنیتی، انتظامی و اتباع خارجی استانداری خراسان شمالی گفته که «حاصل ازدواج اتباع بیگانه در این استان ۳۵۰ فرزند است.»

خانزاده افزوده که این افراد «می‌توانند با تشکیل پرونده برای دریافت برگه هویتی خود اقدام کنند.»

وی اضافه کرده «تشکیل پرونده محدودیت سنی ندارد و این افراد اگر مشکلی نداشته باشند می‌توانند مجوز و تابعیت و شناسنامه دریافت کنند.»

برخی از استان‌ها و شهرهای کشور به دلایل امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مناطق ممنوعه برای حضور اتباع بیگانه هستند که خراسان شمالی نیز از آن جمله آنهاست.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: