«زمانی برای مردن نیست»؛ تعقیب و گریز جیمز باند در ایتالیا

22/06/1398 07:31 ق.ظ

اگر به ماجراهای مهیج مامور ۰۰۷ علاقه دارید، این بار باید صحنه‌های تعقیب و گریز و ماجرای هیجان انگیز او را از خیابان‌های جنوب ایتالیا دنبال کنید.

اگر به ماجراهای مهیج مامور ۰۰۷ علاقه دارید، این بار باید صحنه‌های تعقیب و گریز و ماجرای هیجان انگیز او را از خیابان‌های جنوب ایتالیا دنبال کنید. دنیل کریگ، بازیگر مامور ۰۰۷ در بیست و پنجمین فیلم جیمز باند نیز وارد این شهر جنوبی ایتالیا شد. در صحنه‌هایی از فیلمبرداری که منتشر شده است تعقیب و گریز خودروها در خیابان‌های باریک شهر ماترا نشان داده می‌شود.

دنیل کریگ، بازیگر مامور ۰۰۷ در بیست و پنجمین فیلم جیمز باند نیز وارد این شهر جنوبی ایتالیا شد. در صحنه‌هایی از فیلمبرداری که منتشر شده است تعقیب و گریز خودروها در خیابان‌های باریک شهر ماترا نشان داده می‌شود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

یک تروریست تحت تعقیب در ترکیه از پای درآمد

رئیس مجلس ملی فرانسه تحت تعقیب قضایی قرار گرفتگروه های سیاسی مخالف دولت فرانسه خواستار کناره گیری ریشار فران از سمت خود شده اند.

وزیر خزانه‌داری آمریکا: هیچ برنامه‌ای برای ملاقات ترامپ و روحانی در دست نیستاستیون منوشین وزیر خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا، روز پنج‌شنبه اعلام کرد، هیچ برنامه‌ای برای ملاقات

گزارش ویژه| حضور نمایندگان فیفا در ایران مسئله جدیدی نیست/ نظارت مرحله‌ به‌ مرحله برای ورود بانوان به ورزشگاه‌ها- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim«گزارش ویژه؛ نظارت مرحله‌به‌مرحله برای ورود_زنان_به‌_ورزشگاه‌ها» نمایندگان فیفا در حالی برای بررسی موضوع ورود بانوان به ورزشگاه‌های ایران به کشورمان می‌آیند که حضور آنها مسئله جدیدی نیست و به حادثه اخیر ارتباطی ندارد

آیا روزی «نفت» از سیطره پیمانکاران خارج می‌شود؟ / کار بدون حق مسکن و کارانه و با تحمل کیفیت بد غذا!انتقاد از عملکرد پیمانکاران، هر روز از بلندگوهای مختلف به گوش می‌رسد؛ نمایندگان مجلس بارها به این مساله اعتراض کرده‌اند؛ اما مشخص نیست این اعتراض چه زمانی قرار است از یک گفتمان انتقادیِ صرف خارج شود و جامه‌ی عملگرایی به تن کند؛ مشخص نیست نمایندگان که گاه و بیگاه به حضور پیمانکاران معترض می‌شوند، چه برنامه‌ زمانی مشخص و نقشه راهی برای حذف پیمانکاران در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و به خصوص پارس جنوبی دارند؟ آیا روزی «نفت» از سیطره پیمانکاران خارج می‌شود؟! خصوصی سازی شده اصل ۴۴ ، پَر، فقط یه گوشه میزنیم برای اینکه اولین رسانه ٔ ایرانی‌ هستین که از زمان مصدق تا امروز ،در این مورد‌ چیزی گفتین ، سئوال : روز ۲۹ اسفند در تقویم ما چه روزیست؟ روز ملی شدن 'صنعت' نفت، نه منابع یا ذخایر نفت ، یعنی چی؟ یعنی یکعده زرنگ زاده !‌ تا ابد انگلند نه دیگه تجربه نشون داده خارج نمیشه تا چندتا اسماعیل بخشی دیگه h نرن زندان البته برن بازم فرقی نداره

کانون صنفی معلمان خواهان لغو احکام سنگین و آزادی فعالان مدنی و صنفی شدکانون_صنفی_معلمان در بیانیه‌ای ضمن اعتراض به صدور «حکم قرون‌وسطایی شلاق» و «احکام سنگین زندان» برای زنان، کارگران، معلمان، و دانشجویان، خواهان لغو این احکام و آزادی فوری تمام فعالان مدنی و صنفی زندانی شد.

عوامل فیلم جدید جیمز باند با عنوان «زمانی برای مردن نیست» در شهر ماترا ایتالیا کار فیلمبرداری را پیگیری می‌کنند.

دنیل کریگ، بازیگر مامور ۰۰۷ در بیست و پنجمین فیلم جیمز باند نیز وارد این شهر جنوبی ایتالیا شد.

در صحنه‌هایی از فیلمبرداری که منتشر شده است تعقیب و گریز خودروها در خیابان‌های باریک شهر ماترا نشان داده می‌شود.

این فیلم قرار است در ماه آوریل سال ۲۰۲۰ اکران شود و طبق نوشته رسانه احتمالا دنیل کریک برای آخرین بار در این فیلم ظاهر می‌شود.