«حصار» در استادیوم «آزادی» تهران

17/07/1398 12:50:00 ب.ظ

در حالی که زنان ایرانی برای اولین بار پس از انقلاب اجازه حضور در استادیوم فوتبال را به دست آوردند، کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی از شب گذشته با انتشار عکسی ازایجاد حصار بین جایگاه زنان و مردان خبر دادند.

کاربرای ایرانی شبکه های اجتماعی با انتشار عکسی از ایجاد حصار بین جایگاه زنان و مردان در استادیوم آزادی تهران خبر می دهند. - خبرگزاری آناتولی 09.10.2019 تهران/ خبرگزاری آناتولی در حالی که زنان ایرانی برای اولین بار پس از انقلاب اجازه حضور در استادیوم فوتبال را به دست آوردند، کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی از شب گذشته با انتشار عکسی ازایجاد حصار بین جایگاه زنان و مردان خبر دادند.

کاربران فارسی زبان با ایجاد هشتگ WakeUpFIFA از فدراسیون جهانی فوتبال خواستند تا به مسائل زنان در فوتبال ایران ورود کند. گفتنی است، پنجشنبه 9 اکتبر بازی فوتبال تیم ملی ایران و کامبوج در استادیوم آزادی تهران برگزار می شود. زنان ایرانی برای اولین بار پس از 40 سال اجازه حضور در استادیوم را به عنوان تماشاگر پیدا کردند. اما این در حالی است که به نظر می رسد ایران زیر فشار فیفا اجازه بلیت فروشی محدود به زنان را داده است. پیش از این در چند بازی بین المللی تعداد محدودی زن به صورت گزینشی توانسته بودند به عنوان تماشاگر در استادیوم حضور داشته باشند اما این بار فدراسیون فوتبال ایران اجازه بلیت فروشی آزاد اما برای 5 هزار زن را صادر کرده است. همچنین جایگاه زنان از جایگاه مردان جداست.

بسیاری از کاربران فضای مجازی معتقد هستند این بلیت فروشی زیر فشار فیفا مبنی بر تعلیق فوتبال ایران اتفاق افتاده است. چرا که فیفا با ارسال نامه ای اعلام کرده بود ایران تنها تا 31 آگوست 2019 فرصت دارد تا تکلیف حضور زنان در مسابقات ملی و باشگاهی را مشخص کند در غیر این صورت تعلیق می شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

وقوع انفجار در کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستانشاهدان عینی و پلیس غزنی به بی‌بی‌سی گفته که دقایق قبل انفجاری در داخل یک کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستان رخ‌داده است. به گفته این افراد، انفجار تلفاتی نیز در پی‌داشته است.

توانایی تشخیص چهره فرد در استادیوم ۱۰ هزار نفری با سوپر دوربین چینیمحققان چینی دوربینی با پنج برابر دقت چشم انسان ساخته‌اند که قادر است چهره یک نفر را در میان ده هزار نفر در خیابان یا استادیوم تشخیص دهد.

گفتگو|رواج اجاره ساعتی مسکن در تهران/ ضرورت ورود سریع پلیس- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimنایب‌رئیس اتحادیه املاک با اشاره به رواج اجاره ساعتی و روزانه مسکن در کشور به‌خصوص تهران گفت: مشخص است وقتی سایتی عکس یک فرد بخصوصی را گذاشته که به خیابان نگاه می‌کند و زیر آن نوشته خانه ساعتی، چه قصدی از اجاره این نوع خانه‌ها دارد. ینی ویلاباژیلا خدا رحم کنه 🙄 خوب خانومه حوصلش سر رفته بیرون رو نگاه میکنه

عراق: 165 کشته در ادامه تظاهارت ضد دولتی در عراقوزارت بهداشت عراق: مرگ حدود 165 نفر در اعتراضات اخیر در بیمارستان های ما به ثبت رسیده است

نرخ بیکاری در ایران به پایین‌ترین حد در ۵ سال گذشته رسیدمرکز آمار ایران اعلام کرد که نرخ بیکاری با ۱.۸ واحد درصد کاهش از ۱۲.۳ درصد در تابستان سال ۱۳۹۷ به ۱۰.۵ درصد در تابستان ۱۳۹۸رسیده، نرخی که در ۵ سال گذشته بی‌سابقه بوده است. تعداد زیادی از بیکاران خودکشی کردن جمعیتشون کم شده مگر آمار دستگاه آخوند دلقک - دزد رو فقط دیوانگان و باج بگیران این دستگاه مفت خور بی سر باور کنند حجت الاسلام یورونیوز شما نقوذی‌های ولایی فقط واسه اربابت خائنه‌ای بمال و کارت نباشه.

افزایش فشار بر ترامپ در سایه اظهارات 'افشاگر دوم' در پرونده اوکراین | DW | 07.10.2019ورود 'افشاگر دوم' به پرونده اوکراین ابعاد جدیدی‌ بخشیده است. این مامور سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا مدعی است که اطلاعاتی 'دست اول' دارد. ترامپ اظهارات افشاگر نخست را'دست دو' و خطا خوانده و رد کرده بود. واقعا کلاه ساز خوبیست. هر سری بیاورید برایش یک کلاه مناسب دارد.😂