افزایش فشار بر ترامپ در سایه اظهارات 'افشاگر دوم' در پرونده اوکراین | DW | 07.10.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ورود 'افشاگر دوم' به پرونده اوکراین ابعاد جدیدی‌ بخشیده است. این مامور سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا مدعی است که اطلاعاتی 'دست اول' دارد. ترامپ اظهارات افشاگر نخست را'دست دو' و خطا خوانده و رد کرده بود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ورود"افشاگر دوم" به پرونده اوکراین ابعاد جدیدی‌ بخشیده است. این مامور سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا مدعی است که اطلاعاتی"دست اول" دارد. ترامپ اظهارات افشاگر نخست را"دست دو" و خطا خوانده و رد کرده بود.

خبرگزاری آسوشیتدپرس روز دوشنبه ۱۵ مهر (هفتم اکتبر) با انتشار گزارشی از کیف خبر از تلاش‌ نزدیکان ترامپ برای انجام این معاملات با شرکت ملی گاز اوکراین داده است. تلاش این گروه از نزدیکان ترامپ برای تسهیل انعقاد قراردادهای سودآور با شرکت ملی گاز اوکراین به علت شکست پترو پوروشنکو در انتخابات اوکراین به شکست انجامیده است.

ورود"افشاگر دوم" به پرونده اوکراین، تلاش‌های ترامپ و دیگر مسئولان دولت او در بی‌اهمیت نشان دادن اطلاعاتی که"افشاگر اول" در اختیار کارگروه امور اطلاعاتی کنگره قرار داده را می‌تواند به شکست بکشاند. روزنامه"نیوریوک تایمز" با انتشار گزارشی اعلام کرده است که"افشاگر دوم" نیز در شمار ماموران سازمان‌های اطلاعاتی است. هنوز روشن نیست که آیا او نیز همچون افشاگر پیشین مامور سازمان سیا است یا به سازمان دیگری وابسته است. تنها گفته شده است که او اطلاعاتی"دسته اول" درباره تماس تلفنی ترامپ با همتای اوکراینی خود دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

واقعا کلاه ساز خوبیست. هر سری بیاورید برایش یک کلاه مناسب دارد.😂

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: آمریکا در جنگ بی‌هدف سوریه غرق شدترامپ درباره عقب‌نشینی نظامیان آمریکا از سوریه: زمان خروج مان از اینگونه جنگ‌های احمقانه بی‌پایان فرارسیده است. ترامپ: آمریکا باید 30 روز در سوریه می‌ماند، اما آنجا ماندیم و در یک جنگ بی‌هدف غرق شدیم.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گفتگوی تلفنی اردوغان و ترامپ درباره ایجاد منطقه امن در سوریهروسای جمهور ترکیه و آمریکا درباره ایجاد منطقه امن در شمال سوریه به صورت تلفنی گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پمپئو: اقدامات کنگره در پرونده استیضاح ترامپ، آزار وزارت خارجه استوزیر خارجه آمریکا ب حمله به نمایندگان دموکرات کنگره، تلاش آنها برای یافتن جزئيات بیشتر در پرونده استیضاح دونالد ترامپ را مصداق آزار و اذیت کارمندان وزارت خارجه دانست. خودت قاتل و اون كارمنداي خائنت همه زود بميريد بريد جهنم ان شاءالله
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دموکرات‌ها: تا ۱۸ اکتبر باید اسناد مکالمه ترامپ و زلنسکی ارائه شود | DW | 05.10.2019دموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا که تحقیقاتی جهت استیضاح رئيس‌جمهور را آغاز کرده‌اند تا ۱۸ اکتبر به کاخ سفید مهلت داده‌اند تا اسناد ومدارک مربوط به تماس تلفنی دونالد ترامپ با رئیس‌جمهور اوکراین را ارائه کند. دویچوله با بي_بي_سي بریدفکرنان باشید که خربزه آب است😃😃😃
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اوکراین گیت؛ ترامپ آدام شیف را کلاهبردار و نانسی پلوسی را خائن خواندپیام‌های توییتری خشم آگین آقای ترامپ پس از آن منتشر شد که مارک زید، وکیل افشاگر پروندۀ «اوکراین گیت» از وجود افشاگر دومی نیز خبر داد که نه تنها ادعاهای افشاگر اول را تایید می‌کند بلکه خود نیز «اطلاعات دست اولی» دربارۀ این مکالمه جنجال برانگیز در اختیار دارد. دمکراتها و گلوبالها تخم ترامپ هم نمیتونن بخورن بازم با اقتدار ریس جمهور میشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ با صحبت‌ درباره ایران می‌خواهد حواس‌ها را از استیضاحش پرت کند/ کاخ سفید خود را وارد جنگی دیگر در منطقه نخواهد کرداستاد روابط بین‌الملل دانشگاه پرینستون با انتقاد از سیاست فشار حداکثری، این سیاست را نوعی قلدری و زورگویی دانست و گفت: تصور نمی‌کنم آمریکا خود را درگیر جنگی دیگر در خاورمیانه کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »