پرو, پاریس, تایلند

پرو, پاریس

گلچین ویدئوهای هفته؛ از تبرک حیوانات در پرو تا جشن ۶۰ سالگی آستریکس

گلچین ویدئوهای هفته؛ از تبرک حیوانات در پرو تا جشن ۶۰ سالگی آستریکس ویدئو را ببینید🔽

11/10/2019 04:15:00 ب.ظ

گلچین ویدئوهای هفته؛ از تبرک حیوانات در پرو تا جشن ۶۰ سالگی آستریکس ویدئو را ببینید🔽

پرو از ویکتور، عقاب مجهز به دوربین ۳۶۰ درجه بر فراز کوههای آلپ برای رصد تغییرات آب و هوایی بخش دیگری از این ویدیو را تشکیل می دهد.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

حمایت برخی از نمایندگان از سازندگان فیلم «رستاخیز» برای احقاق حق‌شانفاطمه ذوالقدر، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: به منظور جلوگیری از متضرر شدن سازندگان فیلم «رستاخیز»، به همراه برخی نمایندگان و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس به صورت کتبی و شفاهی از وزیر ارشاد خواسته‌ایم مجوز نمایش خانگی فیلم «رستاخیز» را صادر کند تا در حق سازندگان این فیلم اجحاف نشود.

اعلام حمایت ناتو از عملیات چشمه صلح ترکیه- خبرگزاری آناتولی guneyturk2000 آرزوی موفقیت برای ارتش ترکیه... ترکیه تنها کشوری هست که در ادعای خود در مبارزه با تروریست صادق بوده. قلب های ما از ایران همراه شماست. ما این عملیات رو تضمین کننده امنیت خودمون میدونیم. اردوغان کثیف ترین موجود هست ۰دست کثیف او در خون صدها هزار نفر از مردم سوریه وکردها اغشته هست

روستای اصفرنجار از اشغال تروریست های ی.پ.گ/پ.ک.ک آزاد شد- خبرگزاری آناتولی

وزارت دفاع ترکیه: طی عملیات چشمه صلح 174 تروریست از پای درآمدند- خبرگزاری آناتولی

سقوط دولت رومانی پس از رای عدم اعتماد پارلمان به نخست‌وزیراز نظر مردم رومانی این جلسۀ رای عدم اعتماد، نشانه‌ای دیگر از عدم ارتباط سیاستمداران با جامعه رومانی است.

نبض تجارت؛ دوبی چقدر از اکسپو ۲۰۲۰ سود می‌برد؟«ما برای ۲۵ میلیون بازدید برنامه داریم. این تعداد یعنی تمام جمعیت کشوری مانند استرالیا در یک دورهٔ شش ماهه از یکجا بازدید کند. انتظار ما تا این حد بلند پرو ازانه است.» نمیدونم 🇮🇷میل به زندگی در این شهر. El deseo de vivir en esta ciudad.🇪🇸😍😀 Bu şehirde yaşama arzusu.🇹🇷