امید احمدی‌صفا, ورزشکاران پناهنده ایرانی, پناهندگی ورزشکاران, تیم ملی بوکس ایران, پناهندگی در آلمان

امید احمدی‌صفا, ورزشکاران پناهنده ایرانی

گفت‌و‌گوی دویچه‌وله با ملی‌پوش بوکس ایران پس از پناهجویی در آلمان | DW | 27.10.2021

امید احمدی‌صفا، ملی‌پوش بوکس ایران پس از ترک اردوی تیم ملی ایران در ایتالیا، در آلمان تقاضای پناهندگی داده است. این ورزشکار در گفت‌و‌گوی اختصاصی با دویچه‌وله فارسی به جزئیات این ماجرا پراداخته است.

27/10/2021 05:27:00 ب.ظ

امید احمدی‌صفا ، ملی‌پوش بوکس ایران پس از ترک اردوی تیم ملی ایران در ایتالیا، در آلمان تقاضای پناهندگی داده است. این ورزشکار در گفت‌و‌گوی اختصاصی با دویچه‌وله فارسی به جزئیات این ماجرا پراداخته است.

امید احمدی‌صفا ، ملی‌پوش بوکس ایران پس از ترک اردوی تیم ملی ایران در ایتالیا، در آلمان تقاضای پناهندگی داده است. این ورزشکار در گفت‌و‌گوی اختصاصی با دویچه‌وله فارسی به جزئیات این ماجرا پراداخته است.

امید احمدی‌صفا چهره‌ای آشنا در صحنه بوکس و کیک‌بوکسینگ ملی ایران است. این ورزشکار حرفه‌ای سابقه کسب چندین مقام قهرمانی جهان و آسیا را در فهرست کامیابی‌های ورزشی خود دارد.امید احمدی‌صفا در نیمه دوم ماه اکتبر سال جاری با تیم ملی بوکس ایران برای حضور در رقابت‌های جهانی در کشور ایتالیا به میدان رفت. او اما در روزهای پایانی این مسابقات، اردوی تیم ملی را ترک کرد و راهی کشور آلمان شد.

مدیر سایت خرید و فروش کالاهای نو و دست‌دوم «دیوار» به زندان محکوم شد "یگان ویژه پلیس" در اصفهان چگونه با مردم برخورد کرد؟- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim نگرانی از ابعاد سرکوب با تداوم جو امنیتی در اصفهان؛ حال دو تن از معترضان مجروح «مناسب نیست»

امید احمدی‌صفا در گفت‌وگوی اختصاصی با دویچه‌وله فارسی به طور شفاف از انگیزه خود برای فرار از اردوی تیم ملی ایران و تقاضای پناهندگی در آلمان می‌گوید.گفت‌و‌گو با امید احمدی‌صفا را در اینجا بشنوید:شنیدن صوت ادامه مطلب: DW فارسی »

گریه‌های پزشک عراقی-لهستانی برای مهاجران درمانده در مرز بلاروس

ارسلان عزالدین ۴۰ سال پیش از کردستان عراق به لهستان آمد و هم‌اکنون پزشک است. او می‌گوید پناهجویان سرمازده‌ای که به اینجا می‌رسند، معمولا یک تا دو هفته بدون آب و غذا در جنگل راه رفته‌اند.

این حکومت مردم رو تو چنان موقعیت سخت و مزخرفی قرار داده که آدم امثال این دوزاری رو هم نمیتونه محکوم کنه. دوزاری از این لحاظ میگم که از مدل حرف زدنش معلومه راست نمیگه و بحث عکس گرفتنش و اینا چرته یا یه مسئله کوچیکی بوده و این خیلی گنده ش کرده. 🍆 خوش آمد. راستی از علیزاده چه خبر؟ اقامت دائم گرفت؟ شوهرش چه؟ به چه کاری مشغول هستند؟

استاد دوبچه وله خبرشو کار کرده Oldtiger666

مقامات اسرائیلی: ایران در حال تقویت پدافند هوایی خود در مرزهای اسرائیل استجمهوری اسلامی تلاش می‌کند سامانه‌های موشکی زمین به هوای خود را برای ایجاد اختلال در حملات هوایی اسرائیل علیه سپاه پاسداران ایران و شبه‌نظامیان نیابتی این

ایران و اتحادیه اروپا این هفته در بروکسل برای از سرگیری مذاکرات اتمی گفت‌گو می‌کنندمقامات ایران و اتحادیه اروپا گفتند که مذاکره‌کننده ارشد این اتحادیه این هفته به منظور گفت‌وگو درباره از سرگیری مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای 2015 موسوم باشه، به سعودی چه ربطی داره... گاو_شیرده

گزارشگر ویژه سازمان ملل: وضعیت اعدام‌ها در ایران وخیم استآقای رحمان روز دوشنبه در نشست مجازی کمیته مجمع عمومی سازمان ملل درباره وضعیت حقوق بشر در جمهوری اسلامی گفت، جمهوری اسلامی ایران همچنان به اعدام افراد ادامه می‌دهد و در یکسال گذشته بیش از دویست نفر اعدام شدند. لعنت بر رئیسی_جلاد۶۷ 😆

جاوید رحمان: ناقضان حقوق بشر در مناصب بالای دولتی قرار گرفته‌اند؛ ایران: گزارش سیاسی استجاوید رحمان، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر در ایران: ناقضان حقوق بشر در مناصب بالای دولتی قرار گرفته‌اند تهران: انتصاب گزارشگر ویژه حقوق بشر برای ایران ناعادلانه و با انگیزه سیاسی است جزئیات بیشتر🔽 حقوق بشر فقط شما آلمانی ها که ۲۰ سال مردم افغانستان را بخاک وخون کشیدید و به صدام سلاح شیمیایی دادید😂😂😂😂😂😂😂😂 جناب جاوید عزیز .. سپاسگزارم از اینکه صدای ملت ایران هستید... جاوید بمانید و سربلند .. قصه پر غصه من .. قصه میلیون ها ایرانی که جرات دم زدن ندارن .. فقط درد من نیست ..

قوه قضائیه ایران: ضارب استاندار آذربایجان شرقی در بازداشت استقوه قضائیه ایران: ضارب استاندار آذربایجان شرقی در بازداشت است

بازگشاییِ بدون محدودیت خطرناک است/ترکیه در اوج بیماری است و اغلب مسافران، بیمار بازمیگردندپیام طبرسی، عضو کمیته علمی کشوری کرونا: *بازگشاییِ بدون محدودیت خطرناک است *ترکیه در اوج بیماری است و اغلب مسافران، بیمار بازمی‌گردند *حال نمی‌دانیم که در آنجا جهش جدیدی هست یا خیر و طول می‌کشد که جهش را شناسایی کنیم