گفتگوی تلفنی وزرای دفاع ترکیه و آمریکا

30/05/1398 09:51:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی 21.08.

2019 Ankara خبرگزاری آناتولی خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه با مارک اسپر، همتای آمریکایی خود به صورت تلفنی گفتگو کرد. آکار و اسپر در گفتگوی تلفنی در خصوص آغاز نخستین مرحله ایجاد منطقه امن در شمال سوریه از امروز به توافق رسیدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بحران کشمیر؛ گفتگوی تلفنی دونالد ترامپ با رهبران هند و پاکستانرئیس جمهور آمریکا: دربارهٔ تجارت، شراکت استراتژیک و از همه مهمتر برای هند و پاکستان، برای کاهش تنش‌ها در کشمیر گفتگو کردیم.

بحران کشمیر؛ گفتگوی تلفنی دونالد ترامپ با رهبران هند و پاکستانرئیس جمهور آمریکا: دربارهٔ تجارت، شراکت استراتژیک و از همه مهمتر برای هند و پاکستان، برای کاهش تنش‌ها در کشمیر گفتگو کردیم.

ترامپ خواستار خویشتنداری هند و پاکستان بر سر مساله کشمیر شدرئیس جمهور آمریکا طی تماس تلفنی با نخست‌وزیران هند و پاکستان٬ دو کشور را در خصوص مساله کشمیر به خویشتنداری دعوت کرد. - خبرگزاری آناتولی

اختلاف میان ایران و آمریکا به اوج خود رسیده استواشنگتن در تحلیلی به بررسی اختلاف‌های میان ایران و آمریکا و ریشه آن پرداخت.

شمخانی: آمریکا عاقلانه عمل کند/ فشار حداکثری ترامپ ایران را به میز مذاکره هسته‌ای باز نمی‌گرداند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimشمخانی: آمریکا عاقلانه عمل کند/ فشار حداکثری ترامپ ایران را به میز مذاکره هسته‌ای باز نمی‌گرداند دبیر شورای عالی امنیت ملی در مصاحبه‌ای با شبکه «ان. بی. سی نیوز»:هدف تحریم‌ها، مذاکره نیست بلکه وادار کردن ما به تسلیم است شمخانی: ما در مساله برجام مذاکرات موفقی داشتیم. چرا آمریکا از آن خارج شد؟ مردم ایران مدت های زیادی است که با تحریم‌های بین‌المللی مواجه هستند و حال و هوای کوچه و بازار سند آشکاری بر شکست سیاست‌های دولت ترامپ است.

دیدار وزرای امور خارجه ایران و سوئد در استکهلموزیر امور خارجه ایران با همتای سوئدی خود در استکهلم دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی