پرزیدنت ترامپ: کشورهای دیگر از جمله ایران نیز باید با داعش بجنگند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پرزیدنت ترامپ: کشورهای دیگر از جمله ایران نیز باید با داعش بجنگند رئیس جمهوری ایالات متحده روز چهارشنبه ۳۰ مرداد گفت کشورهای دیگر از جمله روسیه، ایران، ترکیه، عراق، افغانستان، پاکستان، و هند - نیز باید با پیکارجویان گروه موسوم به دولت اسلامی مبارزه کنند.

تصویری از ورود محدود و گزینشی زنان به ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار پرسپولیس و کاشیما ژاپن

بنابر گفته داروزنی احتمالا از اولین بازی تیم ملی در مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال زنان در ورزشگاه آزادی حضور خواهند داشت. مسئولان ورزش در دولت روحانی تا کنون حرف‌های ضدو نقیض بسیاری در رابطه با موضوع احتمال باز شدن درهای ورزشگاه ها بروی زنان عنوان کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جدایی طلبان دو پایگاه نظامی دیگر را در جنوب یمن تصرف کردندعدن که پس از استقرار دولت به عنوان پایتخت دوم یمن معرفی شد حالا بدست شورای انتقالی جنوب افتاده و جدایی طلبان قصد دارند دیگر مناطق جنوبی را تحت کنترل خود درآوره و آنطور که بارها تاکید کرده اند از «مسئولان فاسد وابسته به حزب اسلامگرای اصلاح» پاکسازی کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فروش 102 هزار واحد مسکونی دیگر در ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: احتمالا ترامپ چهار سال دیگر مزاحم دنیا باشدمحمد جواد ظریف وزیر امرو خارجه ایران در نشستی در سوئد گفت که احتمال اینکه ترامپ چهار سال دیگر مزاحم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

۵۰ کارگر زیگورات چغازنبیل ۴ ماه بدون بیمه/ حقوق واریز شد، دیگر اعتبار نداریممدیر پایگاه میراث جهانی چغازنبیل و هفت‌تپه تاکید کرد: میراث‌فرهنگی به کمک، فکر، پشتیبانی، ‌کارهای حفاظت‌گرانه بسیار زیادی نیاز دارد اما نمی‌دانم اوضاع تامین اعتبار در سازمان چگونه پیش می‌رود و امکان دارد مجبور باشیم به دلیل کمبود اعتبار، برخی از برنامه‌ها را کاهش دهیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

محمد تقی فلاحی یک معلم دیگر عضو کانون صنفی معلمان به زندان و شلاق محکوم شدمحمد تقی فلاحی یک معلم دیگر عضو کانون صنفی معلمان به زندان و شلاق محکوم شد این فعال حقوق صنفی، ۶ روز پس از بازداشت در تاریخ ۱۸ اردیبهشت با تودیع قرار به صورت موقت و تا پابان مراحل دادرسی از زندان آزاد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ظریف: احتمال اینکه ترامپ 4 سال دیگر مهمان یا مزاحم دنیا باشد زیاد است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »