گفتگو با تحلیل‌گر سیاسی؛ آشفتگی در اردوی اصلاح‌طلبان از کجا آمده است؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گفتگو با تحلیل‌گر سیاسی؛ آشفتگی در اردوی اصلاح‌طلبان از کجا آمده است؟ جزئیات بیشتر🔽

اردوی اصلاح‌طلبان در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ بیش از هر زمان دیگری دچار تشتت آرا، بی‌برنامگی و هرج ومرج شده است، امری که احتمالا به انزوای بیشتر آنها می‌انجامد.

با کنار کشیدن سه نامزد، هم اکنون بسیاری از تحلیل‌گران در سپهر سیاسی ایران، عبدالناصر همتی را که از نزدیکان حزب کارگزاران است نزدیک‌ترین کاندیدا به جبهه اصلاح‌طلبی می‌دانند. اما خود اصلاح‌طلبان به عنوان جبهه‌ای واحد در مورد پشتیبانی از این چهره‌ فن‌سالار به اجماعی نرسیدند و حمایت‌های جداگانه و شخصی برخی اصلاح‌طلبان از این نامزد، پژواک چندانی نیافته است.

محمدجواد اکبرین، روزنامه‌نگار و تحلیل‌گر سیاسی مقیم پاریس، در پاسخ به پرسش‌های مسعود سالاری، خبرنگار یورونیوز درباره بلاتکلیفی و آشفتگی موجود در میان اصلاح‌طلبان و وضعیت کلی این جبهه پاسخ داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چالش احیای اقتصاد اروپا در گفتگو با رهبران اتریش، اسلوواکی و جمهوری چک«ما در اتریش که ۹ میلیون نفر جمعیت دارد ۷۰۰ میلیون یورو هزینهٔ برنامه‌های آموزش و تقویت مهارت‌های شغلی کرده‌ایم تا به‌ویژه کسانی که مدتی طولانی بیکار بوده‌اند بتوانند دوباره کار کنند.» Globalconversation
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتخاب نظام ۱۴۰۰ - یک دیدگاه: میزان مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰ گفت‌وگو با آرش غفوریدر انتخاب نظام ۱۴۰۰ - یک دیدگاه بشنوید: میزان مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰ گفت‌وگو با آرش غفوری 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

چرا مبارزه با فساد در جمهوری اسلامی شکست خورد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه آمریکایی‌سعودی در حمایت از اقدامات ریاض برای مقابله با تغییرات اقلیمیپس از سفر جان کری، نماینده ویژه رئیس‌جمهوری ایالات متحده در امور اقلیم به ریاض، بیانیه مشترکی از سوی آمریکا و سعودی منتشر شده و در آن بر حمایت از دو ابتکار چرا دوتا آب رو گذاشتن برا ریاض، واشنگتن آب نمی خواد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ظریف در آنتالیا با رئیس شورای‌عالی صلح افغانستان و وزیر خارجه عراق دیدار کردوزیر امور خارجه ایران که به آنتالیا سفر کرده با رئیس شورای‌عالی صلح افغانستان و وزیر امورخارجه عراق دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نبرد خونین در ۸۰ ولسوالی افغانستان؛ طالبان با خروج آمریکا جای پای خود را محکم می‌کندعضو مجلس نمایندگان با متهم کردن سپاه پاسداران ایران و پنجابی‌های پاکستان گفت: «ولسوالی جوین ما سقوط کرده، خواهران ما، برادران ما، جوانان ما شهید شدند. تمام ملت فراه شاهدند که پنجابی‌های پاکستان و سپاه ایران شامل جنگ است (در جنگ نقش دارند).» بی غیرت تر از طالبان کثیف پیدا نمیشه Euronews فارسینبرد خونین در ۸۰ ولسوالی افغانستان؛ طالبان با خروج آمریکا جای پای خود را محکم می‌کند جزئیات بیشترDown-pointing triangle مردم مسلمان، طالبان مسلمان، حکومت مسلمان، پس در افغانستان جنگ بین مسلمانان است! به جامعه بشری هیچ ربطی ندارد، چون مسلمانان همدیگر را هم می‌کشند. اسلام دین کشتن، غارت و تجاوز است!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »