گزینه جو بایدن برای وزارت خزانه‌داری ایالات متحده با چالش‌های سختی روبرو است

06/09/1399 12:16:00 ق.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

بایدن, Newsletter

گزینه جو بایدن برای وزارت خزانه‌داری ایالات متحده با چالش‌های سختی روبرو است خانم یلن ۷۴ ساله، در صورت کسب رای اعتماد از سنا اولین زنی خواهد بود که طی ۲۳۱ سال گذشته این وظیفه را برعهده می‌گیرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Print this pageبخش انگلیسیصدای آمریکا ـ جو بایدن، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده، با روی آوردن به جَنِت یِلِن به عنوان گزینه‌اش برای رهبری وزارت خزانه‌داری آمریکا، روی سابقه او در ریاست «بانک مرکزی ایالات متحده» و تجربیات قبلی‌اش در مقام رئیس «شورای مشاوران اقتصادی» حساب می‌کند.

خانم یلن ۷۴ ساله، در صورت کسب رای اعتماد از سنا اولین زنی خواهد بود که طی ۲۳۱ سال گذشته این وظیفه را برعهده می‌گیرد. جنت یلن به زنان دیگر دولت بایدن از جمله کامالا هریس، معاون رئیس جمهور منتخب آمریکا، می‌پیوندد.یلن که طی سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ رئیس بانک مرکزی ایالات متحده بود برای مذاکره بر سر یک بسته کمک اقتصادی تازه مقابله با پیامدهای ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا با چالش‌‌های سختی روبرو خواهد شد. دولت ترامپ، رهبران جمهوریخواه در سنا و رئیس دموکرات مجلس نمایندگان، در این باره به بن‌بست رسیده‌اند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

ویدئو / بازگشت روند عادی زندگی به شهرهای چین

مقامات چین با برداشته شدن بخشی از محدودیت‌های سختگیرانۀ کرونایی در این کشور موافقت کرده‌اند.این تصمیم، پس از اعتراضات گسترده شهروندان چین به بازگشت محدودیت‌های کرونایی گرفته شده است.پس از افزایش موارد جدید کرونا، مقامات چین تصمیم گرفته بودند، محدودیت‌هایی مانند قرنطینه شهرهای بزرگ را دوباره اجرایی کنند، اقدامی که نارضایتی شهروندان را به دنبال داشت. ادامه مطلب >>

بایدن اگه دنبال وزیرباتجربه میگرده،بیادمجلس خبرگان رهبری همشونو ببره از مرده ها رای جمع کرده و آوردتشون تو کابینه خیالیش . 😁😁😁😁 فیک نیوز؟؟ فیک نیوز؟ اخبار دروغ اربابت بزودی رو میشه تو خواب و خیال باید تیم بچینه چهره ها هم که یکی از یکی نجس تر و حال بهم زنتر اوغغغغغغغغغغ.... بیشین تا بشه چرا بخش فارسی صدای آمریکا علیرغم عدم اعلام رسمی، بایدن را رئیس جمهور منتخب خطاب کرده و می کند؟

All old dumb dementia slow joes are in the same team 👎👎👎👎👎👎