بایدن, Newsletter, جنت یلن, وزیر خزانه داری ایالات متحده, جو بایدن

بایدن, Newsletter

گزینه جو بایدن برای وزارت خزانه‌داری ایالات متحده با چالش‌های سختی روبرو است

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

26/11/2020 12:16:00 ق.ظ

گزینه جو بایدن برای وزارت خزانه‌داری ایالات متحده با چالش‌های سختی روبرو است خانم یلن ۷۴ ساله، در صورت کسب رای اعتماد از سنا اولین زنی خواهد بود که طی ۲۳۱ سال گذشته این وظیفه را برعهده می‌گیرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Print this pageبخش انگلیسیصدای آمریکا ـ جو بایدن، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده، با روی آوردن به جَنِت یِلِن به عنوان گزینه‌اش برای رهبری وزارت خزانه‌داری آمریکا، روی سابقه او در ریاست «بانک مرکزی ایالات متحده» و تجربیات قبلی‌اش در مقام رئیس «شورای مشاوران اقتصادی» حساب می‌کند.

یکی از عوامل مهم طلاق و کاهش جمعیت مسئله مسکن است دوازدهمین شب اعتراضات سراسری؛ از شعار «مرگ بر خامنه‌ای» در تهران و کرج تا اختلال جدی اینترنت کمیته بین‌المللی المپیک، سوابق تیرانداز سپاه را بررسی می‌کند

خانم یلن ۷۴ ساله، در صورت کسب رای اعتماد از سنا اولین زنی خواهد بود که طی ۲۳۱ سال گذشته این وظیفه را برعهده می‌گیرد. جنت یلن به زنان دیگر دولت بایدن از جمله کامالا هریس، معاون رئیس جمهور منتخب آمریکا، می‌پیوندد.یلن که طی سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ رئیس بانک مرکزی ایالات متحده بود برای مذاکره بر سر یک بسته کمک اقتصادی تازه مقابله با پیامدهای ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا با چالش‌‌های سختی روبرو خواهد شد. دولت ترامپ، رهبران جمهوریخواه در سنا و رئیس دموکرات مجلس نمایندگان، در این باره به بن‌بست رسیده‌اند.

یلن در گذشته از ارائه محرک‌های اقتصادی عظیم برای نجات اقتصاد از رکود دفاع کرده است.سناتور جمهوریخواه چارلز گرسلی، رئیس کمیته مالی سنا، از مخالفان ریاست او برای بانک مرکزی بود و در دسامبر ۲۰۱۳ به او رای منفی داد.جنت یلن در شهر نیویورک بزرگ شده است. او لیسانس خود را از دانشگاه براون و دکترایش را در رشته اقتصاد از دانشگاه ییل گرفت و در دانشگاه‌های هاروارد، برکلی، و دانشکده اقتصاد لندن تدریس کرده است. headtopics.com

ادامه مطلب: VOA Farsi »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

بایدن اگه دنبال وزیرباتجربه میگرده،بیادمجلس خبرگان رهبری همشونو ببره از مرده ها رای جمع کرده و آوردتشون تو کابینه خیالیش . 😁😁😁😁 فیک نیوز؟؟ فیک نیوز؟ اخبار دروغ اربابت بزودی رو میشه تو خواب و خیال باید تیم بچینه چهره ها هم که یکی از یکی نجس تر و حال بهم زنتر اوغغغغغغغغغغ.... بیشین تا بشه چرا بخش فارسی صدای آمریکا علیرغم عدم اعلام رسمی، بایدن را رئیس جمهور منتخب خطاب کرده و می کند؟

All old dumb dementia slow joes are in the same team 👎👎👎👎👎👎