مشاور امنیت ملی کاخ سفید: مماشات با ایران روند صلح در خاورمیانه را به خطر می‌اندازد

06/09/1399 12:18 ق.ظ

مشاور امنیت ملی کاخ سفید: مماشات با ایران روند صلح در خاورمیانه را به خطر می‌اندازد او همچنین ابراز امیدواری کرد عربستان سعودی نیز «هرچه زودتر» برای عادی‌سازی روابط با اسرائیل توافق کند.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز چهارشنبه ۵ آذر هشدار داد که هرگونه تلاش جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده، برای مماشات با ایران می‌تواند روند صلح در خاورمیانه را به خطر بیاندازد.

به گزارش بلومبرگ، رابرت اوبراین در یک مصاحبه رادیویی گفت، روندی که با امضاء پیمان‌های صلح میان اسرائیل با امارات متحده عربی، بحرین، و سودان همراه بود، بر اساس «بی‌اعتمادی مشترک» به ایران شکل گرفت. او افزود که مشاهده این که روند صلح با بازگشت به سیاست «مماشات» با رژیم ایران آسیب ببیند، تاسف‌آور خواهد بود. او همچنین ابراز امیدواری کرد عربستان سعودی نیز «هرچه زودتر» برای عادی‌سازی روابط با اسرائیل توافق کند.

آقای بایدن پیشتر در جریان رقابت‌های انتخاباتی گفته بود که قصد دارد به توافق‌های بین‌المللی، از جمله توافق هسته ای ایران - البته در صورت عمل کردن تهران به تعهداتش - بازگردد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

مشاور امنیت ملی کاخ سفید غلط کرد!😇 This is how I describe the Republican and Democratic parties. If there is no stone, the sound of water is not beautiful.

دیدار مشاور امنیت ملی افغانستان با دبیر شورای عالی امنیت ملی ایراندبیر شورای عالی امنیت ملی ایران و مشاور امنیت ملی رئیسجمهور افغانستان در تهران دیدار و گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

مشاور امنیت ملی کاخ سفید: تماس با ایرانی‌ها درباره «گروگان‌های آمریکایی» را آغاز کرده‌ایمصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. طبق خواست اونها، دزدان دریایی! دزدان و قصابان جان انسانها! اين بود سر لوحه حقوق بشر؟ پس چى شد؟؟ محكوم كرديد اعدامهاى روزانه را؟!!! شما که با گروگان گیرها مذاکره نمیکردید.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید: دولت بایدن تهدیدات از جانب ایران را کاملا جدی می‌گیردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. پیوستن به حرکت مردمی نه_به_جمهوري_اسلامي اولین قدم آمریکا تحت ریاست بایدن میتونه باشه. قربون آدم چیز فهم نظام آخوندی اشغالگر ایران فقط با تروریزم و سرکوب دوام آورده و باید به زباله دان ریخته شود تا جهان در صلح و آرامش و شکوفایی بسر ببرد خامنه‌ای_جنایتکار باید محاکمه شود و انحلال_سپاه_پاسداران باید منحل شود

مشاور امنیت ملی آمریکا: مانع از دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای خواهیم شدمشاور امنیت ملی ایالات متحده آمریکا شامگاه جمعه 12 مارس 2021 تاکید کرد که واشنگتن «مانع از دست‌یابی

مشاور امنیت ملی آمریکا: به شکل غیر مستقیم با ایران در ارتباط هستیممشاور امنیت ملی آمریکا: به شکل غیر مستقیم با ایران در ارتباط هستیم جیک سالیوان مدعی شد که آمریکا و ایران دیپلماسی غیر مستقیم را به وسیله اروپا و دیگران آغاز کرده‌اند تا پیام‌هایی را درباره اینکه چگونه می‌توان توافق هسته‌ای ٢٠١٥ را حفظ کرد، تبادل کنند.