کیم جونگ اون آزمایش موشکی اخیر را هشداری به کره‌‌جنوبی توصیف کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، گفته است آزمایش موشکی اخیر این کشور هشداری به کره‌جنوبی بود. به گزارش رویترز، به گفته رهبر کره شمالی، آزمایش موشکی اخیر این کشور هشداری به کره‌جنوبی بود تا این کشور به

یک روز پس از آن‌که چین اعلام کرد در صورت حرکت تایوان به سمت استقلال آماده «جنگ» است، یک ناو جنگی ایالات متحده از تنگه تایوان عبور کرد.

هم‌زمان چین از این اتفاق ابراز نگرانی کرده است. سخنگوی وزارت خارجه این کشور اعلام کرده است که چین نگرانی خود را با ایالات متحده در میان گذاشته است.ین پیشتر هم ایالات متحده را متهم کرده بود با فروش سلاح به تایوان باعث افزایش بی ثباتی می‌شود. این کشور همچنین اعلام کرده بود دست به تحریم شرکت‌هایی خواهد زد که به تایوان سلاح می‌فروشند.

چین به همه ارتباط‌های رسمی و فروش سلاح از سوی ایالات متحده به تایوان معترض است. پکن عقیده دارد این کار دخالت در امور داخلی و برخلاف تعهداتی است که واشنگتن پیشتر به چین داده بود. سیاست ایالات متحده در این زمینه شناسایی «چین واحد» است؛ اما مطابق قانون می‌تواند به تایوان برای دفاع از خود کمک کند و به این کشور سلاح بفروشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این الاغ ، ورژن خامنه ای بدون عمامه است ! دقیقا همان قدر نفهم! خودخواه! ترسو!

آخه این چه مرگشه؟ یهو بعد از خوش بش دوباره بر میگرده به حالت دیفالت!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کره شمالی بار دیگر دست به یک آزمایش موشکی زد | DW | 25.07.2019پیونگ‌یانگ بار دیگر یک آزمایش موشکی انجام داده است. به گزارش ستاد ارتش کره جنوبی در سئول، کره شمالی دو موشک کوتاه‌برد را آزمایش کرده که تا ۴۳۰ کیلومتر پرواز کرده و سپس در دریا فرود آمده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آزمایش موشکی ایرانتا اسرائیل میرسه؟ به اميد اينكه بعد از براندازى به هر موشك پنج-شش اخوند انگل و بسيجى لجن ببنديم و مراكز حشدالوحشى و حزب الله تروريست لبنان رو با خاك يكسان كنيم به اميد اينكه بعد از براندازى به هر موشك پنج-شش اخوند انگل و بسيجى لجن ببنديم و مراكز حشدالوحشى و حزب الله تروريست لبنان رو با خاك يكسان كنيم
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

کیم: آزمایش موشکی هشداری جدی برای کره جنوبی بودکیم جونگ اون، رهبر کره شمالی آزمایش موشکی اخیر این کشور را 'هشداری جدی' برای 'جنگ افروزان کره جنوبی' عنوان کرده است. کیم جونگ اون گفته است کشورش مجبور است برای حذف خطرات بالقوه تسلیحات جدید تولید کند. به گفته آقای کیم، موشک های آزمایش شده بخشی از یک سامانه هدایت شونده هستند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ایران یک آزمایش موشکی انجام داده استخبرنگار شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان در وزارت دفاع آمریکا به نقل از مقام‌های رسمی ایالات متحده نوشت که ایران روز چهارشنبه دست به انجام یک آزمایش موشکی زده است. \r\n موشک آزمایش شده ایران، موشک شهاب-۳ بوده و ترسیدین😝 خوب كرده زنده باد جمهورى اسلامى ايران ... ايرانى هاى عزيز قدر حاكميت تونو بدانيد كه روزى مثل ما افغانها ذليل و حقير مى شويد ، امريكا دوست شما نيست دشمن تاريخ شماست ... به تخم چپ ترامپ
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آزمایش تعیین جنسیت قهرمانان ورزشی زن، از معاینه آلت جنسی تا تست ژنتیک مخاط دهاندر اوایل قرن بیست و یکم در پی اعتراضات گسترده نهادهای ورزشی و پزشکی زیادی علیه مقررات مربوط به آزمایش های اجباری تعیین جنس ورزشکاران، ‌کمیته بین المللی المپیک آزمایش های اجباری ژنتیکی را لغو کرد و روش آزمایش هورمونی را جایگزین کرد. از آن زمان تا کنون آزمایش های هورمونی بارها مورد اعتراض، بررسی مجدد، و تغییر قرار گرفته و هنوز نتوانسته به دقت و قطعیت لازم برسد. جل الخالق !تا 5سال در فوتبال زنان مرد فرستاد کسی متوجه نشد وازمایش نکرد برای ایرام مجاز بودظاهرا.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »