کره شمالی بار دیگر دست به یک آزمایش موشکی زد | DW | 25.07.2019

03/05/1398 08:05:00 ق.ظ

پیونگ‌یانگ بار دیگر یک آزمایش موشکی انجام داده است. به گزارش ستاد ارتش کره جنوبی در سئول، کره شمالی دو موشک کوتاه‌برد را آزمایش کرده که تا ۴۳۰ کیلومتر پرواز کرده و سپس در دریا فرود آمده‌اند.

پیونگ‌یانگ بار دیگر یک آزمایش موشکی انجام داده است. به گزارش ستاد ارتش کره جنوبی در سئول، کره شمالی دو موشک کوتاه‌برد را آزمایش کرده که تا ۴۳۰ کیلومتر پرواز کرده و سپس در دریا فرود آمده‌اند. ستاد ارتش کره جنوبی گفته موقعیت کنونی را به دقت زیر نظر دارد. دو آزمایش موشکی قبلی کره شمالی در ماه مه انجام شده بود. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید یک عضو ارتش ایالات متحده آمریکا گفته که خبر آزمایش موشکی کره شمالی را دریافت کرده است.

یک سخنگوی وزارت دفاع کره جنوبی نیز از پیونگ‌یانگ خواسته اقداماتی را که کمکی به کم کردن تنش نمی‌کند متوقف کند.

وزیر دفاع ژاپن از آزمایش موشکی جدید کره شمالی اظهار تاسف کرده است اما تاکید کرده که نشانه‌ای از خطری فوری برای امنیت ملی ژاپن وجود ندارد.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

ارتش کره جنوبی از شلیک دست‌کم یک «پرتابه ناشناس» توسط کره شمالی خبر داد♦️ ارتش کره جنوبی از شلیک دست‌کم یک «پرتابه ناشناس» توسط کره شمالی خبر داد ⚡️ کره شمالی در ماه مه یک موشک بالیستیک کوتاه برد، آزمایش کرده بود. این در حالی است که مذاکرات پیونگ یانگ و واشنگتن متوقف شده است.

از زیردریایی جدید کره شمالی چه می دانیمبخش انگلیسی صدای آمریکا - در کره شمالی خبری از پرتاب موشک و آزمایش هسته ای نیست، اما به نظر می رسد پرده برداری کیم جونگ اون از یک زیردریایی جدید تازه ترین روش پیونگ یانگ برای تحت فشار گذاشتن ایالات مت Reply: 07/23/19 20:28:17 وقتی یه قراضهء مدل قدیمی شو انداختن به عظما.. بیشتر باهاش آشنا خواهیم شد😂 سوالش چند نمره داره ؟! 😂

کره شمالی 'دو موشک کوتاه برد شلیک کرد'رئیس ستاد مشترک ارتش کره جنوبی می گوید که کره شمالی دو موشک کوتاه برد را به سوی دریا شلیک کرده است. براساس این گزارش این موشک ها صبح پنجشنبه پس از رسیدن به ارتفاع ۵۰ کیلومتری و طی مسافتی ۴۳۰ کیلومتری به دریای ژاپن، همچنین موسوم به دریای شرقی، افتادند. دمت گرم . تا چشم کاسبان_مذاکره دربیاد واقعا رسانه های ضد ترامپ نمی دونن دیگه چه خبری بزنن که بتونن دستاورد صلح آمیز ترامپ و رهبر کره را مخدوش کنن. مگه آزمایش موشک کوتاه برد خلاف قوانین بین المللیه!!! همه کشورها این آزمایش را برای بهبود قدرت دفاعی در مقابل همسایگان انجام میدن

کره شمالی دو موشک کوتاه‌برد شلیک کردکره شمالی دو موشک کوتاه‌برد شلیک کرد کره شمالی اوایل امروز از سواحل شرقی‌اش دو موشک کوتاه‌برد را به طرف دریا پرتاب کرد؛ نشانه‌ای که بیانگر نارضایتی پیونگ یانگ نسبت به عدم پیشرفت در مذاکرات با واشنگتن حول محور برنامه تسلیحات اتمی‌اش است.

آزمایش تعیین جنسیت قهرمانان ورزشی زن، از معاینه آلت جنسی تا تست ژنتیک مخاط دهاندر اوایل قرن بیست و یکم در پی اعتراضات گسترده نهادهای ورزشی و پزشکی زیادی علیه مقررات مربوط به آزمایش های اجباری تعیین جنس ورزشکاران، ‌کمیته بین المللی المپیک آزمایش های اجباری ژنتیکی را لغو کرد و روش آزمایش هورمونی را جایگزین کرد. از آن زمان تا کنون آزمایش های هورمونی بارها مورد اعتراض، بررسی مجدد، و تغییر قرار گرفته و هنوز نتوانسته به دقت و قطعیت لازم برسد. جل الخالق !تا 5سال در فوتبال زنان مرد فرستاد کسی متوجه نشد وازمایش نکرد برای ایرام مجاز بودظاهرا.

هند به کره ماه می‌رسدهندوستان با پرتاب ماهواره فضایی، در صدد است اولین کشوری باشد که بتواند نزولی کنترل شده به کره ماه که چی بشه؟