کویت: از ایران می‌خواهیم تنش‌ را در خلیج کاهش دهد

03/07/1400 11:21 ق.ظ

نخست وزیر کویت از ایران خواست که تنش‌ها را در خلیج فارس کاهش دهد. - خبرگزاری آناتولی

نخست وزیر کویت از ایران خواست که تنش‌ها را در خلیج فارس کاهش دهد. - خبرگزاری آناتولی صباح خالد الحمد الصباح، نخست وزیر کویت بامداد امروز طی سخنانی در هفتاد و ششمین اجلاس مجمع عمومی این سازمان در نیویورک گفت: ما ایران را به کاهش دادن تنش‌ها در خلیج فرامی‌خوانیم.

وی افزود: ایران به حاکمیت کشورهای منطقه احترام گذاشته و در امور داخلی آنها دخالت نکند.

او در باره تحولات افغانستان تصریح کرد که کشورش طالبان و دیگر طرف های افغانستان را به خویشتن‌داری فرامی‌خواند و باید آنها پایبند به قوانین بین المللی باشند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

فلسطین: جهان مسئولیتش در قبال حفاظت از حقوق کودکان را به عهده بگیردوزیر خارجه دولت تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانی از جامعه بین‌الملل خواست که به مسئولیتش در قبال حفاظت از حقوق کودکان عمل کند.

روایت زندانیان شکنجه شده در زندان بگرام از روزهای پر از کابوس خودروایت زندانیان شکنجه شده در زندان بگرام از روزهای پر از کابوس خود سه هم بند که سال‌ها در زندان بگرام که پس از حمله آمریکا به افغانستان ایجاد شد، زندانی بودند، گفتند که سربازان آمریکایی با زندانیان رفتار غیرانسانی داشتند.

بانک مرکزی ترکیه نرخ بهره رپو را کاهش دادبانک مرکزی ترکیه نرخ بهره یک هفتگی تامین منابع پولی توسط بانکهای داخلی از بانک مرکزی (رپو) را به 18 درصد کاهش داد

فشارهای معیشتی با واردات خودرو کاهش نمی‌یابند/ از این پس باید نگران انحصار مجوزهای واردات بودیک کارشناس رفاه گفت: نه تنها فشارهای معیشتی با واردات خودرو کاهش نمی‌یابند؛ بلکه عده‌ای مجوزهای واردات را به انحصار خود درمی‌آورده‌اند و با ایجاد تقاضا برای واردات، ضمن وارد ساختن فشار تقاضا به دولت، قیمت ارز را هم افزایش می‌دهند.

وزیر خارجه ایران دعوت رئیسی از اردوغان برای سفر به تهران را ابلاغ کردوزیر امور خارجه ایران در دیدار با همتای تُرک خود دعوت رئیس جمهور این کشور از رجب طیب اردوغان برای سفر به تهران را ابلاغ کرد. - خبرگزاری آناتولی سفر به تبریز و اورمیه و اردبیل و زنجان فراموش نشود . اردوغان

انقلاب اسلامی استکبار را به خاک سیاه نشانده/ دفاع مقدس از جنس تکلیف استرئیس اداره طرح و عملیات ستاد کل نیروهای مسلح: *انقلاب اسلامی استکبار را به خاک سیاه نشانده *دولت های استکباری هر کجا می روند با انقلاب اسلامی مواجه می شوند *نفتکش های ایران سوخت را به لبنان بردند و دشمن فقط تماشا کرد، زیرا هیچ کاری از دستش برنمی آمد اگر ترامپ بود عمرا تخم ميكردين نفتكش حركت بدين از بايدن چرتي سو استفاده كردين😂😂😂😂😂

نخست وزیر کویت از ایران خواست که تنش‌ها را در خلیج فارس کاهش دهد.نيويورک/ محمد طارق/ خبرگزاری آناتولی

صباح خالد الحمد الصباح، نخست وزیر کویت بامداد امروز طی سخنانی در هفتاد و ششمین اجلاس مجمع عمومی این سازمان در نیویورک گفت: ما ایران را به کاهش دادن تنش‌ها در خلیج فرامی‌خوانیم.

وی افزود: ایران به حاکمیت کشورهای منطقه احترام گذاشته و در امور داخلی آنها دخالت نکند.

او در باره تحولات افغانستان تصریح کرد که کشورش طالبان و دیگر طرف های افغانستان را به خویشتن‌داری فرامی‌خواند و باید آنها پایبند به قوانین بین المللی باشند.

هفتاد و ششمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد روز سه‌شنبه گذشته در نیویورک آغاز شده و تا فردا 27 سپتامبر ادامه خواهد یافت.