روایت زندانیان شکنجه شده در زندان بگرام از روزهای پر از کابوس خود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روایت زندانیان شکنجه شده در زندان بگرام از روزهای پر از کابوس خود سه هم بند که سال‌ها در زندان بگرام که پس از حمله آمریکا به افغانستان ایجاد شد، زندانی بودند، گفتند که سربازان آمریکایی با زندانیان رفتار غیرانسانی داشتند.

سه هم بند که سال‌ها در زندان بگرام که پس از حمله آمریکا به افغانستان ایجاد شد، زندانی بودند، گفتند که سربازان آمریکایی با زندانیان رفتار غیرانسانی داشتند.

در این مدت، ایالات متحده برای شکستن مقاومت طالبان پاداش‌های میلیونی را برای سرکردگان ارشد آن تعیین کرد. در این زندان که به عنوان"زندان گوانتانامو افغانستان" شناخته و توسط اداره اطلاعات مرکزی آمریکا اداره می‌شود، هزاران افغان به بهانه‌های مختلف توسط نیروهای آمریکایی مورد بازجویی و شکنجه قرار گرفتند. وی گفت: آنها مرا با ادعاهای بی اساس زیادی به اینجا آوردند. گفتند عضو گروه حقانی هستم. سپس آنها مرا دستگیر کردند و به زندان انداختند.شادیم که ادعای وابستگی به گروه حقانی را رد کرد، در مورد شکنجه‌ توسط سربازان آمریکایی گفت که من 7 سال و 3 ماه در این بند ماندم. آن زمان 33 ساله بودم. ازدواج کرده بودم و 4 فرزند داشتم. شکنجه‌های زیادی شدم. روزهایی بود که سه روز غذا نمی‌خوردیم.

وی افزود: ما با آنچه در این زندان پشت سر گذاشتیم آنقدر قوی شده‌ایم که حتی اگر 100 بار دیگر در زندان باشیم از دفاع از ایمان، میهن و دین خود دست نمی‌کشیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در ۶ ماه اخیر ۱۱۰ نفر از زندانیان خارج از کشور به زندان‌های ایران منتقل شدندسخنگوی قوه قضاییه از انتقال ۱۱۰ نفر از زندانیان ایرانی خارج از کشور به زندان‌های داخل طی شش ماهه اخیر خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

از روان‌شناس بپرس؛ رضایت جنسی و اهمیت آن در رابطه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دختران دوچرخه‌سوار ایران؛ از ممنوعیت شرعی در شهر تا پیست قهرمانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان در دیدار با بورل: مذاکرات را از سر می‌گیریمحسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه جدید ایران در دیدار با جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نیویورک گفت که تهران «با جدیت در حال بررسی سوابق مذاکراتی» است و دولت جدید گفت‌وگوها را از سر خواهد گرفت جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دبیر ستاد مرکزی اربعین: کلیپ منتشره از تجمع در مرز شلمچه، آرشیوی استدبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با تاکید بر این موضوع که امسال مرزهای زمینی کشور برای شرکت در مراسم امسال اربعین حسینی بسته است، گفت: کلیپ منتشر شده در فضای مجازی آرشیوی است و هیچ موردی از حضور مردم در مرزهای غربی کشور وجود ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازدید اردوغان از نمونه سنگ‌های «گوبکلی تپه» در مقر سازمان مللنمونه شبیه‌سازی شده از سنگ‌های منطقه باستانی «گوبکلی تپه» به شکل حرف «T» در مقر سازمان ملل در نیویورک به نمایش گذاشته شد. - خبرگزاری آناتولی اگر مرز بندی ها ب گذشته برگردد دیگر چیزی ازین کشور فیک و دکوری ترکیه باقی نخواهد ماند...
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »