کولاکوویچ: استرالیا بهتر از ما بازی کرد

24/06/1398 08:02 ب.ظ

سرمربی تیم ملی والیبال ایران: امشب تیم استرالیا در دفاع و سرویس فوق‌العاده بودند و مزد خوب بودن خود را گرفتند اگر به آمار و ارقام دقت کنید آنها بهتر از ما عمل کردند این باخت برای ما خوب بود و درس‌های زیادی از این شکست گرفتیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: استرالیا در همه زمینه‌ها از ما بهتر بازی کرد. او افزود: اگر به آمار و ارقام دقت کنید آنها بهتر از ما عمل کردند. ما در سرویس و دفع حملات آنها مشکل داشتیم. این را هم بگویم‌ که این باخت برای ما خوب بود و درس‌های زیادی از این شکست گرفتیم. باید به همه تیم‌ها در هر سطحی احترام بگذاریم.

او افزود: اگر به آمار و ارقام دقت کنید آنها بهتر از ما عمل کردند. ما در سرویس و دفع حملات آنها مشکل داشتیم. این را هم بگویم‌ که این باخت برای ما خوب بود و درس‌های زیادی از این شکست گرفتیم. باید به همه تیم‌ها در هر سطحی احترام بگذاریم.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

تیم ملی والیبال ایران به استرالیا باختتیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود از دور نخست رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ تهران، به مصاف تیم استرالیا رفت و 3 یر بک باخت.

حزب لیبرال دموکرات‌ بریتانیا رسما سیاست نه به برکسیت را اتخاذ کردحزب لیبرال دموکرات‌ بریتانیا رسما سیاست عدم خروج از اتحادیه اروپا را اتخاذ کرد Oh

ولسیانی: حامد لک می‌دانست چطور پنالتی می‌زنم/ نباید نوار پیروزی‌هایمان مقابل فولاد قطع شودمدافع سپاهان از شرایط این تیم و همچنین دیدار با فولاد صحبت کرد.

هویت سومین تبعه استرالیایی زندانی در ایران مشخص شدشبکه تلویزیونی ای‌بی‌سی‌نیوز استرالیا در گزارشی، سومین تبعه زندانی این کشور در ایران را کیلی موور-گیلبرت معرفی کرد. این شبکه اعلام کرد «دکتر مور-گیلبرت»، پژوهشگر در امور خاورمیانه در موسسه آسیایی دانشگاه ملبورن، در ایران به ده سال حبس محکوم شده است.

دیوید کامرون: بوریس جانسون باوری به طرح خروج بریتانیا از اتحادیه نداشتآقای جانسون خود را با «هالک»، ابر قهرمان خیالی سینما مقایسه و تاکید کرد که هرطور شده کشورش را در زمان مقرر از اتحادیه اروپا خارج خواهد کرد.

والیبال قهرمانی آسیا| پیروزی آسان شاگردان کولاکوویچ در دومین بازی/ برتری مقابل قطر در 80 دقیقه- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimوالیبال قهرمانی آسیا؛ پیروزی آسان شاگردان کولاکوویچ در دومین بازی/ برتری مقابل قطر در ۸۰ دقیقه ایران ۳ - ۰ قطر 🇮🇷 ۲۵ | ۲۵ |۲۵ 🇶🇦 ۱۸ | ۱۵ | ۱۷

به گزارش ایسنا، ایگور کولاکوویچ پس از باخت مقابل ۳ بر یک ایران برابر استرالیا در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا به تیم استرالیا تبریک می‌گویم که برد خوبی را کسب کرد. امشب در دفاع و سرویس فوق‌العاده بودند و مزد خوب بودن خود را گرفتند.

او افزود: اگر به آمار و ارقام دقت کنید آنها بهتر از ما عمل کردند. ما در سرویس و دفع حملات آنها مشکل داشتیم. این را هم بگویم‌ که این باخت برای ما خوب بود و درس‌های زیادی از این شکست گرفتیم. باید به همه تیم‌ها در هر سطحی احترام بگذاریم.

کولاکوویچ در پایان اظهار کرد: بازی بسیار خوبی بود و متاسفم‌ که تماشاگران ما با ناراحتی ورزشگاه را ترک‌ کردند.