دیوید کامرون: بوریس جانسون باوری به طرح خروج بریتانیا از اتحادیه نداشت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آقای جانسون خود را با «هالک»، ابر قهرمان خیالی سینما مقایسه و تاکید کرد که هرطور شده کشورش را در زمان مقرر از اتحادیه اروپا خارج خواهد کرد.

دیوید کامرون، نخست وزیر پیشین بریتانیا می گوید بوریس جانسون، که اکنون مصرانه و به هر قیمتی در صدد خارج کردن بریتانیا از اتحادیه اروپاست، باوری به برکسیت نداشته و تنها برای پیشبرد حرفه سیاسی خود به حمایت از برکیست روی آورده است.

آقای جانسون در گفتگو با «دِ میل آن ساندی» The Mail on Sunday هفته نامه محافظه کار بریتانیایی خود را با «هالک»، ابر قهرمان خیالی سینما مقایسه و تاکید کرد که هرطور شده کشورش را در زمان مقرر از اتحادیه اروپا خارج خواهد کرد. آقای جانسون در صورت دست نیافتن به توافق جدید تنها دو راه پیش رو دارد: یا باید برخلاف وعده خود مهلت اجرایی شدن برکسیت را به تفویق بیاندازند و یا از سمت خود کنار رود، کاری نخست وزیر بریتانیا نیز پس از چهار سال تلاش در نهایت به آن تن داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بعد از خرید تسلیحاتی آنکارا از مسکو، آمریکا کماکان تحریم ترکیه را بررسی می‌کندبعد از خرید تسلیحاتی آنکارا از مسکو، آمریکا کماکان تحریم ترکیه را بررسی می‌کند کلارک کوپر، مدیرکل امور سیاسی و نظامی وزارت خارجه آمریکا پنج شنبه به خبرنگاران در واشنگتن گفت: آنها هنوز ممکن است هدف تحریم قرار بگیرند. تمام گزینه ها هم چنان بر روی میز است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

صادرات ترجیحی ۳۰۰ قلم کالا از ایران به کشورهای عضو اتحادیه اوراسیاوزیر کشور: در دیدار با نخست وزیر قرقیزستان موافقتنامه امنیتی و انتظامی بین ایران و قرقیزستان حدود ۳۰۰ کالا به صورت ترجیحی و تخفیفی از طرف ایران به کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا صادر و در مقابل ۵۰۰کالا از آن کشورها به ایران وارد شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

باید زمینه رنج جوانان را از بین ببریممعاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه هر نوع هزینه برای ارتقاء آموزش و پرورش و توسعه تعلیم و تربیت در حقیقت سرمایه گذاری محسوب می‌شود، گفت: مهمترین مسئولیت و ماموریت آموزش و پرورش توسعه سرمایه انسانی و توسعه علمی کشور است که باید در این بخش به طور ویژه سرمایه گذاری صورت پذیرد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

دختران گوی قبولی در کنکور را از پسران ربودنددختران گوی قبولی در کنکور را از پسران ربودند مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور: از تعداد ۱۹۱ هزار و ۲۱۵ پذیرفته نهایی در کنکور سراسری ۹۸ دختران بیش از ۵۴ درصد قبولی ها را تشکیل می‌دهند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

بسیاری از مدعیان در جامعه اشتباهات خود را نمی‌پذیرندتهران- ایرنا- سخنگوی قوه قضاییه گفت: کسانی که ادعاهایی در جامعه ما دارند اشتباهات خود را نمی‌پذیرند و نسبت به جبران آن اقدام نمی‌کنند. ای کاش از مرحومه سحر خدایاری یاد می‌گرفتند که علیرغم اینکه اشتباهی را مرتکب شده بود اما در بازجویی‌ها به صراحت به اشتباه خود اعتراف و آن را پذیرفته و ابراز ندامت کرده بود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

علم‌الهدی: بولتون را مثل سگ از کاخ سفید بیرون انداختندهر هفته کلی از اراجیفش میخندیم مردک الدنگ
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »