کنگره برای دریافت اسناد از وکیل ترامپ احضاریه صادر کرد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مجلس نمایندگان برای وکیل ترامپ احضاریه صادر کرد

دمکرات ها در گام بعدی تحقیقات استیضاح، طی احضاریه ای رسمی از رودی جولیانی وکیل شخصی دونالد ترامپ خواسته اند رکوردهایی را تحویل کنگره دهد.

قانونگذاران حزب دمکرات که اکثریت مجلس نمایندگان را در دست دارند طی احضاریه ای رسمی خواستار تحویل گرفتن رکورد این تماس ها از آقای جولیانی شده اند. این احضاریه فعلا خواستار حضور شخصی آقای جولیانی در برابر کمیته های کنگره نمی شود اما به گفته خبرنگاران بی بی سی شکی نیست که اگر این رکوردها را تحویل ندهد، مستقیما احضار خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش نیویورکر از تماس تلفنی بی‌پاسخ ترامپ از سوی روحانینیویرکر در گزارشی مدعی شد که روحانی تماس تلفنی ترامپ را پاسخ نداده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تلاش اعضای کنگره آمریکا برای دسترسی به جزئیات مکالمه ترامپ با پوتینرئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا می گوید اعضای دموکرات این مجلس نگران به خطر افتادن امنیت ملی آمریکا از سوی دونالد ترامپ هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ خواستار بازداشت رئیس کمیته اطلاعاتی کنگره شددونالد ترامپ خواستار دستگیری رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان به جرم خیانت شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی مسکو از احتمال انتشار محتوای تلفن‌های ترامپ-پوتینکرملین می‌گوید انتشار محتوای محرمانه گفتگوهای تلفنی رهبران جهان امری مرسوم و مقبول نیست و به همین جهت مسکو امیدوار است کاخ‌سفید پس از جنجال بر سر محتوای منتشر شده گفتگوی تلفنی آقای ترامپ با رئیس جمهور اوکراین، رویه مشابهی در زمینه گفتگوهای رهبران آمریکا و روسیه پیش نگیرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پلوسی: استیضاح ترامپ ارزش از دست دادن مجلس نمایندگان را داردپلوسی: استیضاح ترامپ ارزش از دست دادن مجلس نمایندگان را دارد نانسی پلوسی اظهار کرد، پیگیری موفقیت‌آمیز استیضاح ترامپ ارزش از دست دادن اکثریت در مجلس نمایندگان را در سال ۲۰۲۰ خواهد داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: از آمریکا درخواست کمک‌های خیریه نداریم/ برای ترامپ فقط دیدار مهم است نه محتواظریف: رئیس‌جمهور آمریکا با تحلیل من بیشتر به دیدار تمایل دارد تا محتوای آن. از آمریکا درخواست کمک‌های خیریه نداریم و حتی از آن نمی‌خواهیم که با ما تجارت کند یا نفت‌مان را بخرد خط اعتباری اروپا برای تجارت با ایران یک اعتبار برای فروش نفت ایران است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »