کمک‌های پزشکی ترکیه به ونزوئلا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

توافقنامه همکاری‌های بهداشتی دوجانبه ترکیه و ونزوئلا مبنی بر اهدای تجهیزات پزشکی برای مقابله با ویروس کووید-19 در روزنامه رسمی کشور منتشر شد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

توافقنامه همکاری‌های بهداشتی دوجانبه ترکیه و ونزوئلا مبنی بر اهدای تجهیزات پزشکی برای مقابله با ویروس کووید-19 در روزنامه رسمی کشور منتشر شد.توافقنامه همکاری‌های بهداشتی دوجانبه در مورد اهدای تجهیزات پزشکی برای مقابله با ویروس کرونای جدید (کووید-19) که میان دولت ترکیه و دولت ونزوئلا در 11 ژوئن سال‌جاری در آنکارا به امضا رسید، در روزنامه رسمی کشور منتشر شد.

بر این اساس، ترکیه به ونزوئلا 25 دستگاه ونتیلاتور، 100 هزار عدد ماسک پزشکی، 35 هزار عدد لباس‌ کاورال پزشکی، 200 هزار عدد دستکش و 40 هزار عدد کیت تشخیص کووید-19 و 50 هزار عدد ماسک «N95» اهدا کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار بیروت؛ همدردی و همبستگی جهانی با لبنان، ارسال کمک‌های پزشکیدر پی انفجار شدید در بندر بیروت که به کشته شدن حدود ۷۸ نفر و زخمی شدن بیش از چهار هزار نفر انجامید، موج واکنش‌های جهانی در همدردی با مردم لبنان ادامه دارد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

دستور روحانی به هلال احمر برای ارسال کمک‌های بهداشتی و پزشکی به لبنان- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimدستور روحانی برای ارسال کمک‌های پزشکی به لبنان رئیس جمهور در جلسه امروز هیئت دولت به جمعیت هلال احمر دستور داد هرچه سریعتر کمک‌های بشر دوستانه شامل اقلام بهداشتی و پزشکی برای مردم آسیب‌دیده لبنان ارسال شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ایران آماده ارسال کمک های پزشکی و دارویی به بیروت استرئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی به همتای لبنانی خود با ابراز تاثر از حادثه ناگوار انفجار مهیب در بندر شهر بیروت و جان باختن و مجروح شدن جمعی از شهروندان آن کشور، تاکید کرد که تهران در راستای اقدامات انسان‌دوستانه، آماده ارسال کمک‌های پزشکی و دارویی و مداوای مجروحان و سایر مساعدت‌های درمانی لازم است و امیدوار است هر چه سریع‌تر ابعاد این حادثه مشخص و آرامش به این شهر بازگردد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارسال دارو، بسته غذایی و ملزومات پزشکی به لبنان/ بیمارستان صحرایی برپا می شودارسال دارو، بسته غذایی و ملزومات پزشکی به لبنان رئیس جمعیت هلال احمر از ارسال ۲۰۰۰ بسته غذایی ۷۲ ساعته به وزن ۹ تن مواد غذایی و همچنین دارو و ملزومات پزشکی به لبنان خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان نظام پزشکی ایران: بیماران بدحال کرونا در بیمارستان‌ها افزایش یافته‌اندمعاون سازمان نظام پزشکی ایران با اعلام اینکه شمار بیماران بدحال کرونایی درحال افزایش است، نسبت به کمبود تخت آی سی یو هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گارد ساحلی ترکیه 37 مهاجر را از خطر غرق شدن نجات داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »